Читаешь многие темы и невольно задаешься вопросом: на что мы готовы ради прекращения войны?
Все мы понимаем, что РФ не уйдет с оккупированных территорий.
Некоторые территории просто стерты и жизнь там не возможна.
Лично для меня- лучше плохой мир и да буду я закидана тапками
И представим себе, что нам приходится выбирать.
Что мы выберем?
Результат:
вже голосів:
352 (43.73%)
Отдать Крым и Донбасс
194 (24.1%)
У меня нет ответа
95 (11.8%)
Да будет срач
90 (11.18%)
Отдаем Херсон и Запорожье
29 (3.6%)
Воевать до границ 91 года
24 (2.98%)
Ваш вариант к комментах
21 (2.61%)
Контрнаступление
Ответ дляМамина черешня
На переговорах явно будет ясно, кто выиграл.
не будет победителей.
да и вера в победу равно шашлыкам 1 мая)
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
БудЕТ. А может и не будет переговоров. Но Вы почему-то решили, что х..ло уже победил. Ну-ну.
Удалено администрацией...
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
А Вы считаете, что кацапия победила?
С чего Вы взяли, что именно русня будет диктовать условия?
Вам 10 лет?
Ответ дляСвітланкаОК
Асада демократією/дипломатією перемогли? Ні. Зброєю. Тому надії на те, що ми, коли замнемо наші території, і раптом якось їх дипломатично повернемо, не повинно бути. Не повернемо. Як тільки щось таке бовкнемо, то вже все - пиши пропало.
В окоп семьей защищать позиции , только так ..
бо дипломатично ви не хочете ..
а я хочу , тому не піду
бо дипломатично ви не хочете ..
а я хочу , тому не піду
Ответ дляТанюша
Так мене ВЖЕ здали в 24.02. 22.
Коли через розмінований Чонгар Росія їхала колонами як на парад.
Дивовижне видовище я вам скажу. Колони перли одна в одну троє суток
І коли їде машина з снайпером зверху, і він цілиться повсюди, і на тебе в тому числі.
Мені тоді дуже хотілось жити
Мені тоді не хотілось вмирати
Мені тоді дуже хотілось жити
Мені тоді не хотілось вмирати
Ось воно, ключове ’Мені тоді дуже хотілось жити Мені тоді не хотілось вмирати’.
Тепер я маю зробити вибір, жити вам чи ні. І не тільки вам. І оце лукаве опитування ’підморгує’ ’та все норм буде, ну кинуть їх, та якось буде, ти ж не там’. А пам´ять показує фото братських могил під Ізюмом - жінка і дитина. Такий простий вибір для мене, так? Це ж не я буду в тій могилі, так жеж? Такий простий вибір.
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляliss
бо дипломатично ви не хочете ..
а я хочу , тому не піду
бо дипломатично ви не хочете ..
а я хочу , тому не піду
Що значить не хочу? Давайте будемо хотіти прибуття інопланетян, і пофіг що це нереально. Якби дипломатичний шлях існував, ми б про нього знали. Те що ви називаєте дипломатією - це здати країну.
Ответ дляlyudai
Как не будет?) Вон тут кацапня уже возомнила себя победителями. Никак не могут понять, что их царя тоже заставят прогнуться. Вопрос лишь в том, насколько глубоко)
Их мнение очень важно для меня)))
Ответ дляVA 11
Одне питання. Навіщо? Це ж треба такими убогими бути. Така своя територія є, з такими багатствами. І все просрати на війни.
В першу чергу йому потрібен людський ресурс для захоплення інших країн , також природній ресурс . Це войовничий народ , ім красоти і багатства не потрібно.
Ирина-bbd0• 10 декабря 2024
Ответ дляМоpгана
Це ж треба так спотворити історію. Голодомор українців ви не визнаєте?
Какой ей голодомор если для неё ’Буча-фейк’ и ’Украина понад усе!’-нацистское
Это кацапорылые
промокашка• 10 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Десь місяць назад було в новинах. Типу наша розвідка підтвердила такий план
Как неожиданно , а я вот недавно карту ресурсов ископаемых гуглила
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
Кому ясно? Вам? Вы входите в круг людей, принимающих решения на глобальном уровне? Или это просто великодержавие из Вас прет?
Гражданин Асад несколько дней назад тоже думал, что победил)
Удалено администрацией...
Ответ дляOlvia1987
Американцы прямо заявили,что они оденут,обуют и накормят всех мобилизованных,если Украина снизит возраст мобилизации до 18 лет.И зачем же это им, спрашивается
це брехня яку розповсюджують москалі
фраза Міллера була така: ’Якщо вони забезпечують додаткові сили для боротьби, то ми і наші союзники готові озброїти ці сили і тренувати ці сили для вступу у війну’
Ответ дляbrenda2305
Удалено администрацией...
А колаборантів тоді не існувало? Це якесь нове явище? Українці… он матвієнко з госдури теж українка і що? А прикордонні з нами регіони росії, які згодом перейшли до росії? Чи там українців не було? Чи ідентифікують тепер українцями їх нащадки? Авжеж ні.
Може досить вже цих маніпуляцій від рентв? А то ви такими темпами дотрахаєтесь до мишей і ще сталіна в українці запишете.
Колабораціонізм фактично скрізь однаковий. Найбільше вислужитись прагнуть саме колаборанти, що не применшує жорстокість апарату метрополії. Вчіть історію.