Графиня Шезвездицкая• 10 декабря 2024

На что же мы готовы ради прекращения войны?

Читаешь многие темы и невольно задаешься вопросом: на что мы готовы ради прекращения войны?
Все мы понимаем, что РФ не уйдет с оккупированных территорий.
Некоторые территории просто стерты и жизнь там не возможна.
Лично для меня- лучше плохой мир и да буду я закидана тапками
И представим себе, что нам приходится выбирать.
Что мы выберем?
Результат:
вже голосів: 805
352 (43.73%) Отдать Крым и Донбасс
194 (24.1%) У меня нет ответа
95 (11.8%) Да будет срач
90 (11.18%) Отдаем Херсон и Запорожье
29 (3.6%) Воевать до границ 91 года
24 (2.98%) Ваш вариант к комментах
21 (2.61%) Контрнаступление
Heksa• 10 декабря 2024
Ответ дляbrenda2305
Удалено администрацией...
Питання було - яким чином профільтрують. Зараз для фільтрації можливостей більше, ніж у СССР та Німеччини в 30-х.
Valentina shop2020• 10 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Спасибо ...
Я вижу детей, которые пережили оккупацию.
Знаете, что они рисуют?
Себя, свой дом и ракеты.
Я вижу ментально истощенных родителей.
Я вижу военных, которые бородатые дядьки, рыдающие от усталости и беспредела.
И я не вижу, что бы наше государство строило реабилитационные психологические центры.
И я не вижу просвета.
Зато я вижу хрень от скумбрии по 8 грн и кучу вбуханного бабала, которое не работает
Правильно говорите ,а ещё воровство со страшной силой,всякая шваль крупы,резинки, притулы всякие
автор Графиня Шезвездицкая • 10 декабря 2024
Ответ дляHeksa
Про реабцентри то ви не в курсі. У нас в школі одна мама курує питання волонтерської допомоги одному такому центру у одній із безпечних областей.
Я не ставлю под сомнения Ваши слова, если такое центр есть - Вы считаете, что 1 центра достаточно? И тем более, если в работе принимают участие волонтеры. Это не норм.Это должна быть огромная профессиональная , построенная государством, машина, которая будет оказывать РЕАЛЬНУЮ психологическую помощь.А не хапнуть грант, надуть пузьрь и сожрать грантовые деньги.
Что будет с теми военными, кто вернется?
Teonaa• 10 декабря 2024
Я б віддала всі 4 пункти що він хоче. Аби це припинило війну.
(А)Що це не припинить війну назавжди - знаю; б)що робити людям там - не знаю;
В)що якби я була там - я б так не співала - знаю.
Г)І я б , якби мене у такому разі не влаштовувала окупація/росіська влада як така - я б вирішувпла свої проблеми сама шляхом міграціі куди мені бало б прийнятно, за визволення мене життями чужих чоловіків не топила б)
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляElmyska
Какой на.. зброею? На великах, мопедах и в шлепках въехали 😆. Но таким как вы зашло
Ще скажіть сам пішов. Таким як ви - бан за хамство. Не вмієте підтримувати нормальний діалог - сидіть і мовчіть.
Танюша• 10 декабря 2024
Ответ дляlus_so
Все це гасла. А мова йде про конкретних людей і міста, а не абстрактні ’території’. Ви готові до того, що одного ранку, вас ’здадуть як макулатуру’ разом з вашим містом?
Так мене ВЖЕ здали в 24.02. 22.
Коли через розмінований Чонгар Росія їхала колонами як на парад.
Дивовижне видовище я вам скажу. Колони перли одна в одну троє суток
І коли їде машина з снайпером зверху, і він цілиться повсюди, і на тебе в тому числі.
Мені тоді дуже хотілось жити
Мені тоді не хотілось вмирати
lyudai• 10 декабря 2024
Ответ дляМамина черешня
Кто выиграл, тот и диктует правила.
А что, х..ло выиграл?
У Вас передоз от скабеихи и соловья что ли?
Olvia1987• 10 декабря 2024
Ответ дляHeksa
Погляньте на історію раянського союзу - на 30-ті роки, на страшні тодішні репресії. Ось так і зроблять, вони люблять косплеїти. Або погляньте на Німеччину тих же 30-х рр - як євреїв вичисляли, навіть асимільованих вихрестів. І це тоді, а зараз жижиталізація, все легко знаходити.
В ранньому Радянському Союзі репресії були не тільки в УРСР.Ще питання,чому вони в Криму всіх тарар не знищили і не відправили до Сибіру,як це було після ДСВ?
Танюша• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
А что, х..ло выиграл?
Ну можна ж просто послухати Зеленського.
Він же чорним по білому сказав - в нас немає ресурсу вийти на кордони 91 року
Виктория-1980• 10 декабря 2024
Удалено администрацией...
Olvia1987• 10 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Це написала людина,яка у вчорашній темі про російську мову таке писала,що аж вуха в´яли.
СвітланкаОК• 10 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Ммм, ви за мною по темам бігаєте? Як приємно мати шанувальників
lyudai• 10 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Немає бажання його слухати взагалі. Не розумію як людину може кидати від ’перемоги’ до ’немає сил’ з часовим проміжком в місяць. Якесь чергове шоу розігрує.
Ви теж вважаєте, що русня перемогла і може диктувати умови?
VA 11• 10 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Не пройшло і три роки, як воно це зрозуміло.
Oks234• 10 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Нам ніхто не пропонує віддати Крим та Донбас взамін на припинення війни. Хуйло хоче Херсонську й Запорізьку області в географічних межах. Тому опитування не має сенсу.
Йому потрібна вся Україна
Танюша• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
Відразу зроблю сносочку, що людина я некомпетентна в військовій справі.
Але я бачу що умов нам ніхто і ніяких не видвигає.
Нам по суті ще немає з чим погоджуватись або ні.
На мою скромну думку, Росії зараз немає потреби іти на якісь переговори. Росія зараз воює
VA 11• 10 декабря 2024
Ответ дляOks234
Йому потрібна вся Україна
Одне питання. Навіщо? Це ж треба такими убогими бути. Така своя територія є, з такими багатствами. І все просрати на війни.
HelterSkelter29• 10 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Так. Але будуючи модель життя після перемир´я
Ми все неодмінно малюємо картинку що живемо в своїй квартирі, маємо роботу і зарплату, можемо їздити закордон. Ми за замовчуванням віримо в недоторканність свого житла, здоров´я, життя.
А реальність може бути набагато суровіша
А что,разве может кто-то это запретить?
lyudai• 10 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Ну чому ж? Х..ло висунув умови вже давно і періодично підтверджує, що його ’стамбульські’ вимоги досі в силі. Нагадаю, що в Стамбулі х..ло вимагає фактично повної окупації (нехай і не військової) і обеззброєння України, заборона нам на будь-які військові союзи. Ні про які половинчасті рішення мова не йде. Оті всі балачки про шматочок Запорізької чи Херсонської областей - то ширма, яка повинна справляти враження на нерозумних та наївних людей, це імітація якогось можливого компромісу. Х..ло не зацікавлений в компромісах взагалі допоки йому вдається повільно, але невпинно наступати.
LudaSHS• 10 декабря 2024
Ну якщо брати досягнення цілей пуйла, то тут погоджуюсь з Трампом десь..
Навіщо ? І що принесло це все? Такими жертвами?
Цитата
’вважає, що настав час, і Путіну слід подумати, що настав час, тому що він програв - коли ви втрачаєте 700 000 людей, настає час. Це не закінчиться, поки не буде миру’, - сказав Трамп.

Також він додав, що події в Сирії сталися через те, що Росія ’не змогла підійти до справи, тому що вони всі загрузли в цій жахливій війні, яка ніколи не мала бути в Україні’.’

Україна не впала, свео не досягло мети. Раша не виграла, території- це не все за зо вона воює, бо як вище писала - це більше ніж нові райони чи дорога на Крим. Чи чорноморсткий флот, і де він? Заради нього і війна? А він ховається в новоросійську. Це виграш?
Україна, як менша держава і жертва могла впасти в 22 р і всі ці денацифікаціі, демілітарізаціі, розброєння зсу, заборона Впк.
Але не впала
Не досягнув пуйло всього

І зараз його перевага і його ініціатива, так, фаза їх наступу.
І що там в кулуарах чи в кабінетах політиків гігемонів теревениться хто зна.

В України є шанс, навіть з втратою території, встояти, навіть якщо буде пауза/ заморозка/ припинення вогню але при важливих пунктах - Власне Впк і Не скорочення Зсу, західних озброєнь, як бажав пуйло.
Тому як і бажав СаліванБайден ’ Україна не впала, росія не виграла’ ми ще в цьому всьому.
Чи потрібна нам зара пауза? Так ,і компетентне керівництво, і програми Впк. В гарантіі..
Але повторюся, від нас, ото українців весь розклад не залежить. Можливо єдиний інструмент - зброя і Зсу. І своі ракетні програми,,,
І якби...
LudaSHS• 10 декабря 2024
Ответ дляТанюша
Всі ці моделі в режимі нового століття що розвіює іллюзіі на світловий порядок і неминучість світових війн, всі моделі можуть бути хибними, не тільки на території Україна.
Elmyska• 10 декабря 2024
Ответ дляOks234
Йому потрібна вся Україна
Точно? Карту видели когда нибудь?
Дождливая• 10 декабря 2024
Ответ дляliss
Со временем можно рядом политических решений снова вернуть оккупированные территории , но это при условии если мы из северной Кореи превратимся в Южную . Пока мы коррупционная страна с укладами С . Кореи и западными ценами .
Нынешняя война уже ни к чему не ведет , кроме как к стиранию городов поэтапно и населения.
ТРСК 50 лет в оккупации. Никто никакими полит решениями его не возвращает
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ длякосмея
Ну і заразом і місто Запоріжжя віддати з залишком області?
Ваші варіанти ? Підете відвойовувати? Чого ще не воюєте за Токмак?
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляlus_so
А де межа? Де ви її встановите? Дніпро? Київ? Чернівці? Де?
Де вийде
Brita• 10 декабря 2024
Ответ дляinesita32
А следующее что будете отдаватьНиколаев и Одессу? Щедрая Вы наша
Если не остановиться сейчас то потом уже разговор будет про Львов и Ужгород
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляbrenda2305
не будет никакой вечной войны
народ, вы давно дипстейт смотрели? какая вечная война
Я о том же
Моpгана• 10 декабря 2024
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Мне даже лень ее блочить, пусть развлекается)
Не брешіть, спочатку заблочила, потім розблочила, вся в трудах аки пчела і все заради мене, якогось там бота)))
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
А что, х..ло выиграл?
На переговорах явно будет ясно, кто выиграл.
Мамина черешня• 10 декабря 2024
Ответ дляlyudai
А Ви считаете, что мы победили и будем диктовать условия?))