Котогосподиня• 10 декабря 2024

Допоможіть!!!! У кого є ваза дома з глини своїми руками? Срочно пліз

Дівчатка , якщо ваші діти робити вазу і випадково вона у вас дома є. Поділитися фотками. Я дитині на морозиво заплачу , або на шоколадку)
Будь ласка.
Нам потрібні просто гарні фото - відправити вчителю
Пліззззззззз
Злива інформації• 10 декабря 2024
вчителька задала зробити вазу з глини дітям?
Я погнала• 10 декабря 2024
В мене десь є вдома зроблені дітьми на гончарному кругу від наглядом майстра,, і вони не пофарбовані і малесенькі, як чарочки. Як це, самим зробити з глини? Та і глина має бути спеціальна, і круг гончарний і ще купа всього. Ще й спеціальний обжиг, бо так вона протікатиме.
Злива інформації• 10 декабря 2024
То шо глину мало зліпити ту вазу, її ще треба в печі обжигати вчітелька не врахувала?
автор Котогосподиня • 10 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
Ну глина дитяча шкільна
Я погнала• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ну глина дитяча шкільна
Спробую зараз знайти фото, може збереглися. Півтора роки тому було
автор Котогосподиня • 10 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
Буду дуже вдячна
Незнакомлюся• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Ну глина дитяча шкільна
Так то пластилін, а не глина. Бо зараз вам понакидають фоток пвсля майстер класів з гончарства
Я погнала• 10 декабря 2024
Надіюсь вони перекинуться сюди
Я погнала• 10 декабря 2024
Підходить?
автор Котогосподиня • 10 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
Підходить?
Каже донька ні (((
Блін ((
Пацелуйнитуда• 10 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
Надіюсь вони перекинуться сюди
У вас слишком профессионально, автору надо покривее трохи)
Пацелуйнитуда• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Каже донька ні (((
Блін ((
Ну так пусть слепит что-то, еще есть время и ютуб, в чем проблема?
автор Котогосподиня • 10 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
Підходить?
У вас справді дуже гарно, а моє дитя у школі таке не зробить ((
Пацелуйнитуда• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Автор, берите глину, если нет в канцтоварах, что рядом, любую. Берете баночку маленькую, ее глиной облепили 3 цветочка сверху и готово.
автор Котогосподиня • 10 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Дякую там і будемо робити, але можу тільки. Після 18 поїхати по магазинам і потам білком робити (
Пацелуйнитуда• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Я бы отправила, но у меня вазы нет, я просто на досуге бывает увлекаюсь.
Для фото вам необязательно проф глина , та что долго засыхает, если на завтра . Можете купить облегченную, или просто самозастывающую, просто хорошо размять ее и раскатать, а сверху нарисуете пару листочков линий, это не так сложно как представляется..
Я погнала• 10 декабря 2024
Ответ дляКотогосподиня
Це був майстер з Європи і проводив майстер клас, мої діти брали участь, і дітям було тоді 16 і 20 років.
автор Котогосподиня • 10 декабря 2024
Ответ дляЯ погнала
Дякую