Alienmoon• 10 декабря 2024

До Покровска пара км (

Где же все кордонщицы , что орут - нет заморозке ? Почему не идете гнать рашистов ? Сколько ждать будете ? Пока до Львова не дойдут ?

❗️Рф до Покровська лишилося не 3 км, а значно менше: ситуація на Покровському напрямку стрімко погіршується, — Стерненко

📍У доповідях нагору поширюється брехня, а військових відправляють на вже зайняті противником позиції, стверджуючи, що вони належать нам.
📍Росіяни на даному напрямку мають значну перевагу у кількості дронів. Українське керівництво ніякої уваги до забезпечення дронами підрозділів, які захищають Покровськ, не приділяє.
📍Це супроводжується стиранням підрозділів під час контрнаступів замість посилення оборонних рубежів.
📍Крім того, заохочуються командири, які не виконують поставлені завдання, в той час як тих, хто в умовах надзвичайної складності утримує фронт і не допускає його розвалу, карають.
📍Окрема проблема із 32 ОМБр, яка несе великі втрати, не маючи належного забезпечення та організації.
📍Генерали не орієнтуються в ситуації на лінії зіткнення.

Тим часом командувач ОТУ "Донецьк" Луценко, який нещодавно став генералом, сьогодні ж отримав нову нагороду.

Україна Online | Підписатись
Виктория-1980• 10 декабря 2024
Жах(
coloritka• 10 декабря 2024
Вчора читала, що 5 км
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
автор Alienmoon • 10 декабря 2024
Ответ дляВиктория-1980
Жах(
Да , потому - что там уже Днепропетровская область , где вообще ничего нет из препятствий , для рашистов .
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Вчора читала, що 5 км
Вчора може і було 5
автор Alienmoon • 10 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Вчора читала, що 5 км
Прут навалой
coloritka• 10 декабря 2024
Ответ дляAnastasiya-f052
Вчора може і було 5
Жахіття...
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Щойно читала в телеграмі про Покровськ, писали три.
автор Alienmoon • 10 декабря 2024
Вы вдумайтесь в слова - наказывают тех , кто держит фронт и не допускал его обвала и поощряют тех , кто не выполняет задачи .
Оман во всей красе .
класс123-7dcf• 10 декабря 2024
Почему не строились и не строятся фортификации в Днепропетровской области, а дороги в Покровску строились, пока до них не дошли?
123-08df• 10 декабря 2024
так і до Дніпра близько
DarkBlueSea• 10 декабря 2024
Ответ дляcoloritka
Вчора читала, що 5 км
Сравните Дипстейт за 9 и 10 декабря
https://deepstatemap.live/#11%2F48.2550944%2F37.13...
sunholder• 10 декабря 2024
ви так написали, наче це кордонщиці винні, що русня ось-ось захопить Покровськ

диванних писак ніхто не запитує до кордонів воювати чи ні
автор Alienmoon • 10 декабря 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Потому - что оман
BigSize_• 10 декабря 2024
А преграды до сих пор не построены, как я понимаю...
класс123-7dcf• 10 декабря 2024
Ответ дляBigSize_
Ну сейчас как бы зима, вот летом нужно было, а они дороги делали
BigSize_• 10 декабря 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Морозов как-бы еще нет
автор Alienmoon • 10 декабря 2024
Ответ дляsunholder

Удалено администрацией...
lammama• 10 декабря 2024
В что там Трамп предлагал,какие области отдать Рашке?
класс123-7dcf• 10 декабря 2024
Ответ дляBigSize_
Морозов как-бы еще нет
ну так пусть строят хоть какие-то оборонительные сооружения по

Днепропетровской границе, но уже смотрела на следующей неделе -10 ночью, но может пока прогноз врёт.
автор Alienmoon • 10 декабря 2024
Ответ дляlammama
Пока он ничего не говорил по областям , по линии захваченного что-то там заикался , вот раша и спешит .
BigSize_• 10 декабря 2024
Ответ длякласс123-7dcf

Видимо в план Зе это не входит
Anastasiya-f052• 10 декабря 2024
Milanaher• 10 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Оман во всей красе .
Сейчас вам напишут, что это зрада и вы рашистский бот.
Milanaher• 10 декабря 2024
Ответ дляBigSize_
Нет. В приоритете новые тюрьмы и замена сфетафоров
Дева Мария• 10 декабря 2024
Ответ длякласс123-7dcf
Потому что Украину сдают , наша власть с первых дней войны .
Інно4каа• 10 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Оман во всей красе .
зараз Зе-боти вас заклюють
mar_mar• 10 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Слухайте, як добре на когось звалити відповідальність на війну, кого ви тут звинувачуєте, жінок що на форумі сидять? Пишіть свої тиради Залужному, Сирському, Зеленському, Путіна ще на забудьте. Можна подумати що тут рядова порадниця мала якийсь вплив на переговори в 2022 році. Тим більше ви так 100% впевнені що от точно би Росія все виконала про що була мова, це просто смішно . Це були не перемовини, а листочок про капітуляцію.
Інно4каа• 10 декабря 2024
Ответ дляДева Мария
зато найвеличніший найкращий,бо не втік, а ті хто проти влади і бачить реальні речі- зрадники і прорашисти
Vlada-Maria• 10 декабря 2024
все вони орієнтуються, не переживайте.... виконують замовлення хуйла