Обращеница• 10 декабря 2024
Как же я устала… Менять или сдать и забыть. Снова прислали мятую сумку
Сайт модиво, цена супер, дизайн так себе, качество кожи отличное. Но почему не прислать в коробке как ансвер, просто издевательство. Постоянно пере заказываю на обмен, но тут уже просто нет сил. Как считаете? Заморочиться и перезаказать или сдать и перекреститься?
Результат:
вже голосів:
75 (65.22%)
Ответы
36 (31.3%)
Сдавать совсем
4 (3.48%)
Перезаказать
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
автор что с вами? я имею ввиду психологически?
ОКР. Я не знаю як вона виживає в цьому не ідеальному світі. Уявіть собі якщо ця сумка трагічно порветься, розцарапається, пошкодиться в перший вихід. Що тоді? І ладно б грошей не було....треш.
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Человек просто хочет товар в нормальном виде
Вам не здається дивним, що всі покупки в ненормальному виді? Може треба якісь висновки робити?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Нет, сейчас действительно во многих магазинах упал сервис.
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Тоді треба дивитись очима. Що заважає це робити у магазині, чи коли забираєш посилку? Може там +6 зору, тоді б це було зрозуміло. В мене інший варіант вона їх вигулює, а потім повертає. В мене знайомий так постійно робить то сумку взяв, то лодку, все повернув.
ЛісАпетная• 10 декабря 2024
Ответ дляТріль!
У меня сын штаны феном пропал. Пусть автор новую сумку прожжет
а у меня сын вазу разбил
...
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
ага, так выгуливаю, что куча вещей лежит с бирками годами, только потому что жалко носить. И, возвраты я делаю прям в день получения псылки, максимум на следующий день, интересно когда я успеваю их выгулять, если еще сижу 24/7 дома
Обращеница
• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
при получении осмотр запрещен
За ким я буду?• 10 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
А зачем вы покупаете столько вещей, которые жалко носить?
Коллекционируете? Это ж куча денег вложена в ненужные вещи, получается...
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляОбращеница
при получении осмотр запрещен
Для чого ви купуєте речі які вам шкода носити і вони у вас лежать роками? Для чого іпати собі мозок з нескінченними замовленнями і поверненнями?
Нафіга вам 45 сумок які приносять тільки проблеми?
Для чого ви створюєте собі проблеми за власні гроші, які вам дівати нікуди?
Автор, сходіть до психіатра, у вас реально проблеми але не з ´сумочками´.
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Бездарне споживання під час війни. Немає інших цінностей. Я читаю, в мене коси на голові шевеляться.
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Мешает то, что магазин, где заказывала автор не даёт осматривать товар на почте
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Тисячі інших магазинів як реальних так і онлайн.
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Там может не быть нужного товара.
В чем у вас проблема?
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Там может не быть нужного товара.
В чем у вас проблема?
В мене? Ні в чому.Я не займаюсь круговоротом сумочок в природі і не розумію для чого це робити? Щоб потім скласти їх в шафу?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Почему вас волнует где автор заказывает сумку?
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Чого раптом ви вирішили що мене хвилюють її сумочки? Ви її адвокат?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вы выше написали
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Вы выше написали
Я написала що мене хвилюють її брачні сумки? Де саме? Може це від стресу з людиною таке коїться?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Выше даже диагнозы ставили.
Ну вот опять/)
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Выше даже диагнозы ставили.
Ну вот опять/)
Вас хвилює напис ОКР? Чого раптом?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вас хвилює напис ОКР? Чого раптом?
Стиль вашего комментария, считаете денег автора, и непонимания желания человека получить товар в нормальном виде
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
А чого я маю це розуміти?
Я не вважаю що це нормальна поведінка, коли людина страждає і кожного разу робить ті самі кроки.
Чого я маю відповідати вашим чи автора очікуванням?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
А чого я маю це розуміти?
А автор должна вашим соответствовать? С чего бы?
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Ні звичайно, вона не відповідає. В мене їх немає. Але це не означає що я маю тут її підтримувати чи погоджуватись з її діями. Вона має право робити дивні речі, в своєму житті,нелогічні абсолютно. Я маю право висловлюватись на загальному форумі, якщо вона сюди це принесла. Питання що ви тут робите?
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Она делает обычные вещи - заказала и ждёт товар в нормальном виде.
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Всі ннннкількість разів, ну звичайно це норма.)) всі так роблять
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Не все, многие ’едят что дают’
Куда ж без меня• 10 декабря 2024
Ответ дляРву и мечу
Не все, многие ’едят что дают’
Більшість на страждає х....ою. Часи не ті і цінності.
Рву и мечу• 10 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Это ваше субъективное мнение