Бурундучиха• 11 декабря 2024

ЗАК. Чому постійно змінена формула?

От багато років один і той самий результат в різних лабах. Постійно змінена формула. Всі кажуть - ви недавно перехворіли вірусняком. Але іноді я здаю не після хвороби. Тобто буваю здорова. Наприклад гемоглобін перевіряю.
автор Бурундучиха • 11 декабря 2024
Без комплексів• 11 декабря 2024
У меня постоянно в зак какой-то сдвиг. Идеального анализа не помню после ковида. У меня вообще чувство, что ковид поселяется в организме. Но главное это КАК вы себя чувствуете. Лечат не анализы и не формулу, а вас если вам плохо. Я недавно сдавала кучу анализов и глаза были по 5 коп. А чувствую я себя бодро и энергично
Без комплексів• 11 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
фото
У меня на днях лимфоциты 69% при норме до 40%. Из симптомов субфебрильная и все. Через день пересдаю и лимфоциты уже 58%.
автор Бурундучиха • 11 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
В мене це багато років. Як не здам - постійно одній й ті самі цифри
автор Бурундучиха • 11 декабря 2024
Ответ дляБез комплексів
І це чудово! В мене є певні проблеми, іноді гемоглобін не гуд, жкт балується. Часто слабкість ( але я гіпотонік).
Наездница• 11 декабря 2024
Перевірте щитовидку, може бути Аіт приміром, він дає таку картину
автор Бурундучиха • 11 декабря 2024
Ответ дляНаездница
Перевіряли. Ознаки початкового процесу є, але гормони ок, то ендокринолог нічого не виписала.
sky-labs• 11 декабря 2024
Ответ дляНаездница
АИТ следствие такой картины
sky-labs• 11 декабря 2024
Эозинофилы не смущают? Почему не идете к иммунологу/инфекционисту?
автор Бурундучиха • 11 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
Це перший раз таке. Так, читаю що або алергія або гельмінти
автор Бурундучиха • 11 декабря 2024
Соє теж трохи завищена, але були місячні на момент здачі аналізів
sky-labs• 11 декабря 2024
Ответ дляБурундучиха
Это всегда гельминты + возможно аллергия
Наездница• 11 декабря 2024
Ответ дляsky-labs
АИТ следствие такой картины
Ну да