Аліна0304• 11 декабря 2024

Покупка продуктов на тысячу Зеленского

Кто знает,можно ли купить продукты с кешбеком на тысячу Зеленского?обычные продукты без кешбека не выходит купить,пробовали
VivaForever• 11 декабря 2024
вы вообще читали условия когда оформляли?
Organic• 11 декабря 2024
Вы уже получили деньги? Мне ещё не пришли.
ВундерКИНГ• 11 декабря 2024
Вижу, люди получают эти тысячи, не боятся договора об открытии счетов на 20 лет.
Протру пилюку• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
А нам скрывать нечего, думаю, они и так уже давно дали доступ к нашим счетам кому нужно. Никто же не боится мобильных телефонов
Organic• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Только эти договора и так открыты. Что уже скрывать.
Ласковая_львица• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ну какие ваши счета? Все и так давно в доступе тем кому нужно)))
Чаклунка-ведунка• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Вже й витратили і забули. А ви сидіть бійтеся далі)
Міряю від одиниці• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Просто у этих людей ближайших 20 лет денег не будет 🤷‍♀️
Antiprom• 11 декабря 2024
А мене от що цікавить, той хто отримав подачку від зеленського у вигляді тієї тисячі ви за нього проголосуєте на майбутніх виборах?
Мальчун-задирун• 11 декабря 2024
Називайте правильно.
Не ’тисяча зеленського’, а ’подачка з держбюджету задля піару зеленського’.
Antiprom• 11 декабря 2024
І ця тичяча показала наскільки у нас люди ніщі...це тисяча, в нинішніх умовах це 25 буханок норм хліба, а в остані дні навіть тут тільки і розмов про неї.. сумно це все
Форс мажор• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Конечно. Ещё лет 10 будут помнить как их облагодетельствовали))
Міряю від одиниці• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Если бы от выборов что-то изменилось
Список кандидатов будут одобрены Зе
Antiprom• 11 декабря 2024
Ответ дляМальчун-задирун
Називайте правильно.
За наші гроші)) спочатку забери збільшивши податки та тарифи, а потім кинь подачку, яку назвуть !!’тисячою зеленського’
Запасная спина• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
ні в якому разі) але на тисячу подала, її все одно списали вже, то хай краще дістанеться адресату
Antiprom• 11 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Если бы от выборов что-то изменилось
Список кандидатов будут одобрены Зе
Я запитую чи будете ви голосувати за нього?
Нульовий сантиметр• 11 декабря 2024
Ответ дляOrganic
я отримала сьогодні зранку на себе та дітей, оформлювала 1 грудня через монобанк, вже й витратила на оплату комуналки)
Мальчун-задирун• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Саме так. Виявляється, у нас же купа зайвих грошей в бюджеті, яких навіть розпилити не встигають. А щось розумне придумати або знизити/перерозподілити податки - то навіщо?

’На тисячу Зеленського уряд планує спрямувати кошти донорів, виділені у «цивільну» частину бюджету України, які Мінекономіки та інші міністерства не встигають використати в поточному році. Їх не можна спрямувати на оборону, тому вирішили направити на соціальну підтримку українців, пояснив заступник міністра економіки Олексій Соболев.’

https://forbes.ua/news/tisyacha-zelenskogo-golova-...
Безсовісна кума• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
нет😅 вообще не вижу связи
Нульовий сантиметр• 11 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
та ладно, я вже й забула, отримала-витратила, та й все. Якби не порадниця зі своїми темами про цю тищщу)))
Форс мажор• 11 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
нет😅 вообще не вижу связи
С гречкой же работало))
Замріяна• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Да просто есть люди, которые получают белую зарплату и платят все налоги до копейки, да не боятся.
Заместитель Анонима• 11 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Заявки от 01.12 пока выплачивают, если позже подавали то надо ждать, 10 рабочих дней
Нульовий сантиметр• 11 декабря 2024
Ответ дляЗапасная спина
а чого списали?
Antiprom• 11 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
нет😅 вообще не вижу связи
Ну взагалі то це він купує ваші голоси.. ви тільки гляньте скільки людей на неї повелись.. добре, що хоч не будете за нього голосувати.
Замріяна• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Подачку від зеленського можна передати на зсу і почистити собі карму. Не думали за це? А варто.
Заместитель Анонима• 11 декабря 2024
Ответ дляAntiprom
Нет, просто взяла, мне не лишняя, доход полностью официальный
За Зеленского и на прошлых выборах не голосовала
Antiprom• 11 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
С гречкой же работало))
І юлькіною тисячою.. ви пам´ятаєте як її народ полюбив коли вона видала всім по тичячі)) за заощадження які пропали на рахунках срср.. а те що вона віддала росії всі наші ракети далекобійні уже й ніхто не згадає
Джавеліна• 11 декабря 2024
Ответ дляМіряю від одиниці
Це ви про пенсіонерів?
Чудовий каламбур• 11 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
пусть поплачут на моими счетами. Там такие слезы