Бабка_в_кедах• 11 декабря 2024

Допоможіть Атопічіний дерматит і алергія

Дівчата, в доньки (1.5р) від народження дуже чутлива шкіра. Після душу, ванни, басейну - страшенно пересушена, потрібно зволожувати дуже жирним кремом. На лактозу, глютен - одразу висипка на щоках, стопах і згинах ліктів. Висипка з´являється на легкі принти на моїх футболках, якщо притулиться щокою.
Використовую ліпікар від ла рош, судокрем, еделан. Порадьте, будь ласка, як давали раду своїм дітям?
Яка косметика давала результат? Яку алергічну панель здавали?
Дякую
автор Бабка_в_кедах • 11 декабря 2024
В педіатра і дерматолога спостерігаємось. Але окрім допомоги під час загострень зі спец мазями, жодних порад. Ми в Польші, і тут більш пасивний підхід (
Вкуси мене• 11 декабря 2024
Я ещё эмульсию эмолиум добавляю в воду когда купаем
Пешеходик• 11 декабря 2024
Найдите, кто сделает патч-тест.
Только после него мы узнали, что у ребенка аллергия на самые безобидные компоненты.
Ищите кожные патч-тесты.
Вкуси мене• 11 декабря 2024
Ответ дляПешеходик
Найдите, кто сделает патч-тест.
Ищите кожные патч-тесты.
Интересно, не слышала за них.
В Украине они есть ?
Рожки-да-ножки• 11 декабря 2024
Страшно пересушена шкіра то якийся алерген є в їжі.
Загальний імуноглобулін здавали? Скоріш з всього буде підвищений і ваш лікар то алерголог. І чим скоріше ви то зробите (звернетеся до алерголога), тим краще. У моєї дитини в 2 роки до харчової алергії додалася респіраторна. Ні дерматолог, ні педіатр в цьому випадку не допоможуть. У моєї дитини гарний педіатр, але коли побачила рівень загального імуноглобуліну, то відверто направила і сказала: ’ Ваш лікар - алерголог’
Рожки-да-ножки• 11 декабря 2024
Про патч тести теж вперше читаю, моїй дитині спочатку робили прік-тести (але для малої дитини то жах), потім Алекс тест, але дитина була старша вже, не знаю з якого віку Алекс тест є інформативним. В будь якому випадку, треба, щоб дитину вів алерголог (якщо підвищений рівень загального імуноглобуліну), тоді терапія буде адекватна.
Відповів всім• 11 декабря 2024
Ми здали комплекс тест Алекс2 на алергію. Але попереджаю, він дорогий. І використовуємо замість мила Гель , руки кремом ля рош. Пройшло все.
Я инженер, меряю от 1• 11 декабря 2024
Атопичный дермотит и аллергию вызывают паразиты и не важно какая это возрастная категория
Коленная ложечка• 11 декабря 2024
Судекрем вам не потрібен, якщо немає опрілостей.
Креми на основі сечовини мають бути нанесені до 5 разів на день. Тоді від них еффект. Тим бвльше зимою завжди загострення.
Після купання обов´язково.
Якщо є ускладнення то треба гормональні мазі.
У комаровського є гарне відео про атопічний дерматит на хвилин 40.
Подивіться і будете розуміти як доглядати за дитиною
Я инженер, меряю от 1• 11 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Після купання обов´язково.
Маленькому ребенку,гормональные мази,ну вы даете,лечить только натуральными препаратами и убирать причину
Помаранчова душа• 11 декабря 2024
Ля рош липикар серия отлично зашла. Судокрем не сушит разве? Мне не понравился не использовала
Помаранчова душа• 11 декабря 2024
Увлажнитель воздуха ещё заведите, в сезон отопления всегда ситуация обостряется
Рожки-да-ножки• 11 декабря 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Після купання обов´язково.
До речі так, постійно крем емоліум з сечовиною використовувала.
автор Бабка_в_кедах • 11 декабря 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ліпікар не справляється. З ним кращє, але все одно шкіра суха
Помаранчова душа• 11 декабря 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
А сколько раз в день мажете? Противоаллергическое назначил врач ребенку? У меня на постоянной основе. Ещё регулярно пробиотик пропиваем
Помаранчова душа• 11 декабря 2024
Вот ещё крем подруга похвалила ( в Польше мы)

Когда видите что пользуетесь долго какой то серией и как вроде эффект снижается - пробуйте менять на другое, но тоже из серии эмолентов именно. Судокрем - это не то что нужно такой коже.