КошкинДом• 11 декабря 2024
Девочки мои пошла проверяться
И букет везде, к психиатру попаду аж с понедельника ((
Сижу и плачу, там не хорошо и там не хорошо
Ещё и в больнице лежу 😭😭😭
Пліткарка• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Раз в рік мене прориває) частіше вночі) хто буває то й пам´ятає)
Я помню в прошлом году в теме с маникюрами, но вообще все мимо было) Но меня и гадалки не видят так шо, не расстраивайтесь)
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Ви пам´ятаєте, що по вам було 0) по інших 98 %ок) ви непрогляд, ми з вами про це говорили
У вас енергетика сильна, минулого року була діра але ви її залатали бо енергетично сильна людина , доречі ніяку казку на вас не покласти, скидаєте зразу
Ви теж?
Пліткарка• 11 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
А мне можно посмотреть?)
Откуда у вас мои штаны??!!))
Гарачий Чокалад• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А мне можете так , пожалуйста 🙏
совпало?
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Чого ви така зла) я ж без моментів всяких)
Та я ж по доброму спитала, без образ
Хочеться перевірити пані Вангу чи підтримати свою віру в чудеса?
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Та я ж по доброму спитала, без образ
Мені самій цікаво) дівчата мовчать чогось)
Мама Чели• 11 декабря 2024
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
А мне можно посмотреть?)
У вас в будинку холодно.
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляПліткарка
Откуда у вас мои штаны??!!))
Пошила з моєї кофти.
Пліткарка• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Пошила з моєї кофти.
У меня похожие есть, только пятна чуть иные, так шо вы тоже леди лЭопард))
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляТворю чудеса
А мне можно посмотреть?)
У вас русе волосся, можливо фарбоване, але скоріше ні, така завітулька біля лиця, не дуже полюбляєте фарбуватись, ви така, в тілі, не худенька але і не повна, гарне тіло, чоловіки люблять, груди повні, гарні
Діти є, малі, хлопчики
Ви хоч як би там було ..щаслива)))
Діти є, малі, хлопчики
Ви хоч як би там було ..щаслива)))
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Ви напружена, маєте тривожний розлад, невроз, світленька, фарбована, волосся до плеч, любите червоне вино, з чоловіками не ок завжди, ви наче для них усе, а вони вас користують і вибирають іншу
У вас по жіночому проблеми , тому що не любите себе зовсім, придираєтесь до себе, незадоволені собою, якщо почнете дбати про себе як про малу дитину то і болячки підуть і з чоловіками налагодиться.
Цікаво, чи побачити мою ситуацію, будь ласка
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Подивіться мені, будь ласка.
У вас часто болить голова(
Поторописька• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Як цікаво)
А можете і мені подивитись, останні роки дуже все складно, вже не знаю, що далі робити(
Зворотній зв´язок обіцяю
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Діти є, малі, хлопчики
Ви хоч як би там було ..щаслива)))
Діти є, малі, хлопчики
Ви хоч як би там було ..щаслива)))
Ні. Волося темне, перша довжина. І дитина одна.
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
Худенька, маленька блондинка з каре, багато нервуєте, через роботу багато, чоловік аб´юзер, хочете змінити своє життя на 180% , постійно шукаєте собі заняття, вчитесь багато але все не те
Насправді вам ніхто не потрібен
Вам би гроші і ви б десь за океаном пили б щось горюче...сухе біле і що б вас не чіпали
))) діти вже ..дитина підліток чи старше
Така як ви)))
Насправді вам ніхто не потрібен
Така як ви)))
Анонимус Я• 11 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила
’Ситуация крітічєская, скушай, дєточка, яйцо дієтіческоє..(с)
Дівчата, ви шо?! Блін, ну не можна ж так((
Тирамісу на терасі• 11 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А мне можете так , пожалуйста 🙏
По руке не гадаю но маникюрщицу смените
Поторописька• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
То була не вам відповідь
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Насправді вам ніхто не потрібен
Така як ви)))
Насправді вам ніхто не потрібен
Така як ви)))
😳😳😳 все в точку, взагалі все. Тільки дітей двоє, підлітки. Неочікувано, дякую. Ви не побачили мою ситуацію зі здоров´ям? Скільки мені ще так((
Борщичок• 11 декабря 2024
Ответ дляАнонимус Я
Ні) ви лукавите) у вас ще щіщки такі) рум´яні
Гарна дівка, чоловіки люблять
Як кажуть кров з молоком
Гарна дівка, чоловіки люблять
Як кажуть кров з молоком
Фантазерша• 11 декабря 2024
Ответ дляБорщичок
Погано сфоткали...
Как вы определили?
Ms. Любмая жена• 11 декабря 2024
В мене складний час,не знаю куди далі двигаться.Буду дуже вдячна,за любі підказки