АсобеннАя• 11 декабря 2024
Контактные линзы ребенку
Сыну 10 лет,очки дома носит,за пределами дома категорически нет.Можно ли в таком возрасте носить контактные линзы?Врач сказал,что ребенок может занести инфекцию и лично врач не советует контактные линзы.
Готова до другої• 11 декабря 2024
Инфекцию может и взрослый занести. гигиену нужно соблюдать независимо от возраста. Я старшей дочери в 13 лет купила первые линзы
Привіт з ботойбіччя• 11 декабря 2024
Автор, у нас такая же ситуация
Очки кидает и категорически не хочет носить
Линзы то можно,врач даже рекомендовал , но не факт , что он сможет их надевать -снимать
Я помню по себе - еле научилась
Дюагональ• 11 декабря 2024
Можна. Мені казали і меншим можна.
У племінниці з 8 років нічні лінзи.
Моєму синові 12, от нарешті дозрів теж до лінз. До цього боявся сам щось в око сувати ) влітку спробували, зайшло. Перший час я контролювала, зараз вже сам.
У племінниці з 8 років нічні лінзи.
Дюагональ• 11 декабря 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Автор, у нас такая же ситуация
Я помню по себе - еле научилась
Але ж спробувати можна. Я домовилась що б лікар показала. Прийшли на призначений час, пів години з малим возились, кілька разів він сам одягав/знімав. «за навчання» сплатили 300грн в касу лікарні.
Ангелок з ріжками• 11 декабря 2024
З такого віку і носить. В школі багато дітей переходять на лінзи.
Залізна тьотя• 11 декабря 2024
сину 12, рік вже носить лінзи, нам лікар призначив , окуляри носити тільки якщо немає змоги вдягнути лінзи.
Починали з тих, що на один день. Зараз вже купую сину ті, що на місяць