lilu1990• 11 декабря 2024

Маркус проти системи чи підготовка до виборів?

Найпершими ворогами України я особисто вважаю перевертнів в армії, в системі освіти, в системі медицини, ціль яких - дослужитися до погонів, до крісла начальника мсек і т.д. шоб грабити і вивозити всьо за кордон. Вони руйнуюють підвалини, і тоді всю будівлю легко розвалити ззовні зовнішнім ворогам.

Не можу зрозуміти, Маркус спекулює на цій темі чи дійсно проти системи? Бо ми вже бачили позасистемних зеленських принесених вітром завищених очікувань. Чи можлива в Україні щира правдивість і непідкупність? Чи це проект з гарно поставленим світлом і файно вибритою бородою. Я з його словами згодна на всі сто відсотків. Армія потребує змін. Тільки шкода, якщо це спекуляція, моє серце буде розбите.
ingaruta• 11 декабря 2024
Удалено администрацией...
rybka21• 11 декабря 2024
ну він свої ’Сліди на дорозі’ написав у 18 році. то вже була спекуляція?
автор lilu1990 • 11 декабря 2024
Ответ дляrybka21
Не читала.