Рання пташка• 12 декабря 2024
Які по Європі діють правила строку загран?
Якщо закінчується в лютому, в січні вже не впустять? Цікавить Польща це дитячі паспорти
Не вмію заміряти• 12 декабря 2024
За 6 місяців вже не пускають. Так було завжди. Поляки, в принципі, сильно перевіряють. Особливо з дітьми до 18 років. Міняти паспорт. 70%, що вас просто висадять на кордоні. Вони зараз це постійно роблять. Дитина ж потенційний нелегал на 100% в короткій перспективі. Нащо їм ці проблеми
Твердая валюта• 12 декабря 2024
Самый простой вариант делать срочные паспорта сейчас. Их делают за 7 рабочих дней
Купи слона• 12 декабря 2024
Дівчата підкажіть, для Турції, у дитина закінчується паспорт у квітні 25 року, їхати плануємо в січні 25. Міняти?
Турагенція Tourdream• 12 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
Для Туреччини строк дії паспорту на момент подорожі має бути 5 місяців (150 днів). Паспорт, що в квітні закінчується, вже не буде дійсний.
Mariia_touragent• 12 декабря 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Хоча б 3 місяці, краще 6.
Так, 100% надійно і спокійно- мінімум 6!