Престидижитатор• 12 декабря 2024
Можливо хтось продає Airpods Max б/в?
Добрий день!
Шукаю навушники Airpods Max б/в у гарному стані, робочі. Можливо хтось продає? У "продавалці" нічого не знайшла.
Дякую.
Сиренькая• 12 декабря 2024
Візьміть репліку з аліка, в мене є - просто бімба, до двох девайсів конект, звук нормальний
Престидижитатор
• 12 декабря 2024
Ответ дляСиренькая
Взяла, продавець обіцяв, що все 1:1 майже, але по факт, мене в мікрофон ніхто майже не чує, ще й після 4 місяців використання розламалась дажка пластикова.