Куплю орехи• 12 декабря 2024

Прогнози Бойової відьми, ви вірите?

Хто читає і слідкує за прогнозами Української бойової відьми? Ви вірите в те, що вона пише? Бо щось якось дуже лячно (((
Або кого з «пророків» читаєте , щоб дійсно правду передбачували ?
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
лазять по раша помийкам, там інфу й беруть
Можливо, як варіант
Идууу--уууу блин• 12 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Тю, а скільки платять за марафони дихання маткою, магія утра, і догляд за бонсаєм.
Кожен знаходить втіху для себе
це ж залякування людей. Це трохи інше.
Ну що ви, мамо!• 12 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Моє передбачення що готується кривавий наступ по повітрю і на землі.
( Але в мене просто брат в окупації, і розказував які колони зараз пруть до нас на лінію розмежування)
А брат в каком городе в оккупации?
Prervana• 12 декабря 2024
Любая гадалка это в первую очередь чудесный аналитик. Имея определенный вал информации и аналитическое мышление, при этом не задернутое шторкой оптимизма, можно дать прогноз, который сбудется процентов на 80. Чем в принципе они и занимаются
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляБідося
Мне всегда казалось, что вся эта тема с гадалками-тарологинями чисто для стендапа и анекдотов существует, а вон оно чё…как страшно жить
Розумієте, людям же хочеться поговорити, обсудити, свої версії видвинути.
В нас є порадниця.
А інші люди не знають її.
От вони свої внутрішні переживання проживають з онлайнгадалками
Ну що ви, мамо!• 12 декабря 2024
Ответ дляЛенивица-красавица
Я підписана на одну тоже з Дніпра. Каже, що в 2027 війна буде і в Європі. Аадко буде. Каже і її колегам такі розклади випали. В Україні тимчасовий мир 2025 і багато територій повернеться, навіть такі, які нам здається неможливо.
А ядерний удар чи якусь іншу небезпечну ракету каже в Чорному морі буде

Побачимо
Це Ви про кого з Дніпра пишите?
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А брат в каком городе в оккупации?
Трикутник Скадовськ, Копані, Олешки
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Це так хуйло хоче миру і перемовин.
це буде фінальна крапка
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляДуболом
будет, зе об этом знает
ага, саме тому вчора сказав ховатися. він все знає завчасно, бо і вашим і нашим. і звалює з України коли обстріли масовані. доречі де воно зараз?
якщо вже не каже про шашлики, а так невзначай нагадує ховатися при тривозі, значить точно шось буде не ок
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляPrervana
Так. Ще є чудова технологія, запозичена у циган.
Воно проговорюють відразу купу варіантів , при чому ці варіанти можуть відрізнятись кардинально.
А потім коли щось співпадає вони виставляють скріни - А я гаваріла!
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Слідкую з трьома циганками
Фаня, бойова відьма і берлінська.
Всі як одна кажуть про кременчугську гес
фаня то взагалі на русняве іпсо схоже
хто її адекватний слухатиме
пані Солоха• 12 декабря 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
А брат в каком городе в оккупации?
восточная Украина
Ленивица-красавица• 12 декабря 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Це Ви про кого з Дніпра пишите?
Здається Наталья. Я в інста підписана.
Колись Маргарита Марітель радила її. Наче як їй особисто розклади робить супер правдиві
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
восточная Украина
Ви за мене відповідаєте?
Prervana• 12 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Да. Конечно. Вообще по сути, если наблюдать, как человек в мороз выходит на улицу в магазин без шапки и в тапочках, то нагадать ему ОРВИ с температурой прям святое дело. Не завтра, так через неделю прогноз наверняка сбудется
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
фаня то взагалі на русняве іпсо схоже
хто її адекватний слухатиме
Фаня молодець. Вона тік ток розкрутила дуже не погано. Вона не іпсо.
Просто в неї така ’історія’ якої вона притримується. Все буде погано, ми всі помремо
( Що в нас все погано ми і так знаємо) Але вона навіть не намагається розбавляти контент чимось позитивним
Вони тіпа працює з таро. Але як на мене гадає як девятикласниця на дівічніке
Идууу--уууу блин• 12 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
вона не розуміє тих карт взагалі. Сидячи в Німеччині можна молоти язиком, що тут всі помруть
Залізний кіготь• 12 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
нє, ну те шо нормально на вуха вішає - це молодець, хтось же ведеться і гроші платить за це.
але загалом інфа трешняк)
а каже шо все погано, бо так простіше вгадати ніж обіцяти коли буде краще

за пару днів до прильоту орєшніка по дніпру їй карти «показали» шо прильотів не буде)
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Не всі а половина.
І сумна мхатовська пауза
Идууу--уууу блин• 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
але загалом інфа трешняк)

так , вірно
Где тут 0?• 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
але загалом інфа трешняк)

Ну хтось може і платить. Але в неї 100 кусків. Підписників. Вона і так не погано монетезує тік ток.
Для порівняння. Заходила сьогодні на Стрім Насті Приходько - 500 чоловік.
У фані 3 тис на стрімі
Хропочка з гривкою• 12 декабря 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ви про що ? Вона прогнозує потужний удар на початку року
Америкосов подслушала?😆
БезВзяток• 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
і інопланетяни прилетять 🤡
поскорее бы уже
Идууу--уууу блин• 12 декабря 2024
Ответ дляЗалізний кіготь
фаня то взагалі на русняве іпсо схоже
хто її адекватний слухатиме
100%
Конотопська відьма• 12 декабря 2024
Ответ дляВсе і одразу
Я уже ни каким предсказателям не верю.
уже? А раньше всерьез верили??
я Кукарача• 12 декабря 2024
Ответ дляPrervana
да ничего они не анализируют)
просто пишут инфу, которая найдет отклик.
Напишут что-то типа ’будет все, как и сейчас, будут обстреливать они нас ракетами, а мы их время от времени дронами’ - кто это будет читать? Кому это будет интересно?
А вот напишут ядерный удар по Львову и отравленную воду в Киеве и аж целую тему на советчице создали) чем плохая реклама?)

Третий год войны и бесконечные прогнозы, 90% которых мимо. Аналитики от Бога))
Тундиринда• 12 декабря 2024
Надо глянуть, что там у Ванги было в предсказаниях после того, как Сирия падёт (вот она и пала как раз на днях).
Добрая свекровь• 12 декабря 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Я теж таке можу сказати. От зараз вам скажу, що завтра буде удар ´Ліщиною´ по ЗУ 100%. Ви мені вірите, я астролог/таролог/ворожка/віск зливаюча. Постіть мене.
Кацапи теж пишуть про удар ’орешніком’ сьогодні
Чебураха з перцем• 12 декабря 2024
Какие пророки, ей-Богу. Сами разве не понимаете?
Svetlana-7070• 12 декабря 2024
Думаю що час тарологів та інших циган пройшов десь на 2 році війни, а уже 3((((
Навіть манька закинула свою пісню весна літо осінь ф16, а це ще той фантазьоп
Ніхто нічого не знає, а хто знає то знає і з нами не поділиться