Глаза_в_3_карата• Изменено 12 декабря 2024
Не можу прийняти Німеччину. Що робити?
Рік знаходимось в Німеччині з двома дітьми. Клімат сирий. Постійні дощі. Ми не вилізаємо з ними з болячок. В сина астма, підтримуючу терапію треба було проводити декілька разів на рік. А тут дійшло до того, що сидить на балончиках постійно (вдома такого не було). У меншої дитини вже вдруге виросли аденоіди через часті ГРВІ.
І не лише це. Мова нам абсолютно чужа і ми її не вивчили за рік, я зараз навіть рівня А2 не маю. Не йде і все. Відраза. Німці всі якісь деревʼяні, вибачте за прямоту. Я їх що раніше не розуміла, що зараз.
Так, їхали саме сюди тому, що тут є виплати. А як інакше вижити з двома малими дітьми , поки вчиш мову та підтверджуєш диплом?
Я розумію, що буде великою дурницею повернутись додому та везти дітей у війну. Невідомо що буде далі. Але й тут лишатись вже не маю сил.
Англійську знаю досить непогано. Що робити? Можливо їхати в англомовну країну? Але де приймуть після іншої країни?
Продавчиня кіз• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Розкажіть це тим, хто виїхав з окупації чи з зони бойових..
Они не создают ноющие темы о странах, где их приняли.
Это хорошо видно по группам в ФБ без анонимов.
Кто лишился всего, или осталось в оккупации, тот пашет, учит языки и благодарен, а не рыдает, что и климат не такой, и отношение не такое, и вообще, поеду я кататься дальше по Европе.
Катайтесь
На циголках• 12 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Мабуть скажу банальну річ. Але виїздила заради них.
ну то ви ж їх і маєте)
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ну так ви виїхали заради себе чи дітей?
Чи вам настільки пофігу на дітей, що загроза їхньому життю не було причиною виїзду з небезпечних зон?
Через себя конечно, во -первых, и инстинкт самосохранения на всю семью.
Мне была угроза а соотв и детям
Мальчижка• 12 декабря 2024
Ответ дляШукаю стакан
Це ви себе так заспокоюєте?
Ну вам в Европе виднее , у нас дети выступают концерты конкурсы , а беженцы только зашуганные
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Катайтесь
Ви мені?
Я не нию. І я з окупації. Не треба мені розповідати, що я маю робити.
spart-5037• 12 декабря 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
І що ж автору робити?
Искать новую страну, что она и делает. Вот тут спросила ) а в ответах как обычно - самадуравинова.... и зависть от тех, кто остался(опять подчеркну- сам принял решение остаться)
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
В Германии батареи прикручивать потому что платить не хотят , поэтому им с батареями как и вам, у меня батареи греют
У нас отопления вообще нет ) научились у местных,
Садоводница• 12 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
+ От одних дронов и ракет за окном ошалеешь.
Две ночи прошли относительно спокойно, сейчас снова прут
Батареи не греют, в квартире +17. За окном тоже погодка не радует.
Но в загнивающей Германии хуже конечно, поэтому мы автору посочувствуем )))
Вы сейчас также идеализируете ту Германию, как автор перед выездом, знаю многих харьковчан, кому в опасном городе милее, чем в спокойной Германии.
Продавчиня кіз• 12 декабря 2024
Мова нам абсолютно чужа і ми її не вивчили за рік
больше и комментировать нечего.
Носки на подтяжках• 12 декабря 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Где это нет света по 12 часов? Покажите ваш график.
Смотрите,Киев
Всім шампаньського• 12 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Одесса
и вы считаете что автор должна везти детей в приграничный регион чтоб подешевле и попроще ЕЙ было, а там прилетит-нет, сыграем в лотерею?
Продавчиня кіз• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Ви мені?
вы - автор?
или личностно все по жизни воспринимаете?
Мальчижка• 12 декабря 2024
У меня и в Германии родственники не ноют к кого дома жилья на было и работы те вообще довольны как слоны
На циголках• 12 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
и чему завидовать конкретно автору? Тому что ей плохо, дети болеют, но зато выплаты есть? Тогда вопрос, оно того стоило?
Клин_Кляйн• 12 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Так, а чему завидовать то?
Ку-кусик• 12 декабря 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А что случилось, что вы выехали ради выплат? Вы в Украине не работали?
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Мне была угроза а соотв и детям
Я довго про це думала.
Якби не діти, навряд чи я мала б сили робити те, що роблю. Це у теорії, бо я не знаю, як то жити без дітей і які б рішення приймала. Я виїздила в першу чергу через дітей. Це моя позиція
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Катайтесь
+++ первое время наверное полгода , головы не поднимали, а потом -бах и лето ...да и раззнакомились, сейчас почти по специальности, в больнице работаю
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
вы - автор?
А ви автору відповідали чи мені?
Всім шампаньського• 12 декабря 2024
я не перестаю впечатляться нашим людям... Это треш какой-то бесконечный. Может конечно постоянные тревоги так расшатали нервы, и у кого что за душой было то и полилось...
Автор, если знания английского серьезные, ищите спонсора и едьте в южные регионы Британии. Только делать это нужно быстрее.
Продавчиня кіз• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Реально я такими как Вы восторгаюсь!!!
Ку-кусик• 12 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Автор черным по белому написала: ехала ради выплат
Шукаю стакан• 12 декабря 2024
Ответ дляМальчижка
Бідна Європа без концертів?
Продавчиня кіз• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
А ви автору відповідали чи мені?
А я Вас поддержала, если Вы это не заметили.
Файна дівка• 12 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
А там погода класс? Или снова будет повод страдать?)
Клімат в холодну пору року да, просто жопа. Я останній раз сонце бачила тиждень тому) зато літом класно. Мовна ізоляція це дійсно дуже важко і неприємно. Ну я як ви можете зрозуміти німців, якщо ви їх не розумієте в прямому сенсі цього слова?) Німці різні, як і люди скрізь, в чомусь схожі на нас, в чомусь абсолютно не схожі. Назагал я б сказала вони більш зрілі, виважені, більш дорослі. Ми більше як діти.
Я сьогодні була на різдвяному святі в дитячому садочку. Така домашня атмосфера, такі милі люди. Ні разу не дерев´яні)
Пес Патрон• 12 декабря 2024
Як можна, перебуваючи у країні і вивчаючи інтенсивно мову, за рік так мало просунутися? В вас слабка воля і відсутня мотивація? Тоді дійсно, не адаптуєтеся. Якщо вчитися, а ще й працювати, то навіть часу не буде жалітися. Але ж це зусилля треба робити.
Клімат в Німеччині теж не всюди такий, можна з часом перебратися. В мене в місті він більш мʼякий, ніж в Києві, особливо взимку. Але не як на курортах Півдненної Європи, звісно.
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Я довго про це думала.
я знаю нормально жить без детей , один деть уже отделился на учебу. Дети временное , а я у себя одна
Решение все для себя принимаю