Глаза_в_3_карата• Изменено 12 декабря 2024

Не можу прийняти Німеччину. Що робити?

Рік знаходимось в Німеччині з двома дітьми. Клімат сирий. Постійні дощі. Ми не вилізаємо з ними з болячок. В сина астма, підтримуючу терапію треба було проводити декілька разів на рік. А тут дійшло до того, що сидить на балончиках постійно (вдома такого не було). У меншої дитини вже вдруге виросли аденоіди через часті ГРВІ.
І не лише це. Мова нам абсолютно чужа і ми її не вивчили за рік, я зараз навіть рівня А2 не маю. Не йде і все. Відраза. Німці всі якісь деревʼяні, вибачте за прямоту. Я їх що раніше не розуміла, що зараз.
Так, їхали саме сюди тому, що тут є виплати. А як інакше вижити з двома малими дітьми , поки вчиш мову та підтверджуєш диплом?
Я розумію, що буде великою дурницею повернутись додому та везти дітей у війну. Невідомо що буде далі. Але й тут лишатись вже не маю сил.
Англійську знаю досить непогано. Що робити? Можливо їхати в англомовну країну? Але де приймуть після іншої країни?
На границе• 12 декабря 2024
Ехать на запад Украины.
Ехать туда, где вам зайдет - не ясно правда где именно :)
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
А я Вас поддержала, если Вы это не заметили.
Так? Не розгледіла, вибачте.
Тоді дякую
Носки на подтяжках• 12 декабря 2024
Всім шампаньського• 12 декабря 2024
Ответ дляКу-кусик
Автор черным по белому написала: ехала ради выплат
так ’ради’ - читается как обогатиться?? Или ради денег, которые мне позволят одной с двумя детьми продержаться на плаву??
Щедрик ведрик• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
нормально как -раз, но мы в первую волну попали-нас ждали , адаптации особой не было , греки английский второй
А моей был стресс в норвежской школе. Норвежцы еще более менее, но кроме них полно африканцев и арабчат , а они как обезьяны дикие себя ведут
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
я знаю нормально жить без детей , один деть уже отделился на учебу. Дети временное , а я у себя одна
Решение все для себя принимаю
А я б себе не пробачила, якби з ними щось сталося, а я мала можливість виїхати. Ми 1,5 роки жили там.. не було можливості виїзду, вже знайшли все ж таки.
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляПродавчиня кіз
Реально я такими как Вы восторгаюсь!!!
Спасибо ) плывем дальше , уже 5-летний контракт
На границе• 12 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Мдааа.....жаль вас, повелись на пособие теперь ноете, вернитесь и идите на работу, вы же не с восточной Украины, вас таких беженцев уже выгнать нужно всех.
А чего вы думаете, что не с восточной?
Ку-кусик• 12 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Не знаю,надо у нее спросить,мне вообще кажется, что автор троллятина
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Як можна, перебуваючи у країні і вивчаючи інтенсивно мову, за рік так мало просунутися? В вас слабка воля і відсутня мотивація? Тоді дійсно, не адаптуєтеся. Якщо вчитися, а ще й працювати, то навіть часу не буде жалітися. Але ж це зусилля треба робити.
Клімат в Німеччині теж не всюди такий, можна з часом перебратися. В мене в місті він більш мʼякий, ніж в Києві, особливо взимку. Але не як на курортах Півдненної Європи, звісно.
Греческий тоже .. сложно , а потом как-то само пошло -замещение английского греческим + я все время первое в наушниках учила язык
Всім шампаньського• 12 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
думала там их поменьше.
Это единственный момент который очень и очень пугает в Европе, это правда
Щедрик ведрик• 12 декабря 2024
Ответ дляВсім шампаньського
думала там их поменьше.
В той коммуне, куда нас определили, было много и тех, и других
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляЩедрик ведрик
Тут попроще ..греки беспонтовый веселый народ, и детей любят всех, особенно рыжих)
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Это все слова, чтобы вы с сделали в акции ’не прощения’,
я сразу выехала , как открылось окно , еще и соседского вывезла
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Нас не випускали окупанти
ПуГоФФка• 12 декабря 2024
Да, ищите спонсоров в Англии. В США вы не вывезете. В Канаде тем более. А больше англ и нет нигде для работы
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Нас не випускали окупанти
я тоже в окупации была ...но окна появлялись, машина стояла заряженная и ждали. через 10 дней смогла
Капитошечка• 12 декабря 2024
Ответ длякнопкодав
Змініть пластінку
А.р.і• 12 декабря 2024
Автор, їдьте в Англію, поки приймають. Забезпечення буде хороше біля 1000 фунтів+перспектива на соц житло. Спонсора знайти важко, але можливо.
З роботою добре.
Пес Патрон• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Те саме, я вивчаю зараз французьку, у франкомовній країні не перебуваю і практики не маю. Курс два рази на тиждень не інтенсивно, плюс дуолінгво. І така вона мені важка здавалася спочатку, а вже за півроку бачу, як все добре пішло. Якби я там жила, та ще й задалася ціллю і витрачала кілька годин на день, то за рік точно можна на роботу виходити.
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Не у вікнах справа. У нас була заборона на виїзд.
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Вот видите ) на курсы не ходила.. онлайн
Сейчас ору на греческого бой френда на его языке
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Вы мне не рассказывайте про сложности . Они были у всех.Кто-то проскочил , кто-то нет.Тут везение . Окупация не каникулы
Мой дом и т д-в реестрах рашкостана и надолго похоже
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
А я вам казки розповідаю?
Я кажу про свою особисту ситуацію. У мене є офіційний документ із забороною на руках. Я не теоретично про якогось сусіда пишу.
Мій дім теж там нажаль надовго. Немає ніяких передумов до звільнення. Але це інша розмова.
Закінчую на цьому
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
А я вам казки розповідаю?
Закінчую на цьому
Зачем ? я вас спрашиваю?
Чудова думка
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Зачем ? я вас спрашиваю?
Чудова думка
Ми вели з вами просту розмову про спогади Ви за себе писали, я за себе. Не бачу проблеми, але у всіх своє сприйняття, звичайно. Мабуть, ця тема вас тригерить більше за мене.
Джонсонюк• 12 декабря 2024
Ответ дляШкала Радощів
Вы же закончили, или не так?
ХтоЯкщоНеЯ• 12 декабря 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Море допомогло?
Думаю,климат другой.
Шкала Радощів• 12 декабря 2024
Ответ дляДжонсонюк
Вы же закончили, или не так?
Тему завершила, так. Чи заборонено вже вам відповідати?
Любимка-анонимка• 12 декабря 2024
Міняйте країну чи регіон де більш сухіше
Ну теж сидіти і нічого не робити не вихід
Діти киснуть бо ви така
Їхати назад ну хз
А де ви жили до Німеччини? Чим займалися?