Прагматик флегма• 12 декабря 2024

Подарунок для клієнтів, зайдіть.

Хочу зробити клієнтам які ходять на манікюр подарунки на новий рік. Чи варто виставляти в сторіс показувати що подарую кожній до кінця місяця. Вони побачать і може хто думав в цьому місяці не приходить побачить що дарую і прийде. Чи краще зробити так щоб не виставлять в сторіс відео з подарунком і вручити неочікувано?! Як би ви були клієнтом, як для вас краще???
Звоночек• 12 декабря 2024
неожиданно мне было бы приятней
автор Прагматик флегма • 12 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
неожиданно мне было бы приятней
Я теж за це думаю, бо все що купую виставляю бачать ті лаки приходять і вже кажуть ми бачили не має здивування.. нетерпиться показати.. але ж думаю подарунок на те і є що таємницю треба тримати що не про мене😂
Сердючка• 12 декабря 2024
Показати зарані. Навіть якщо я до вас не прийду то в мене складеться про вас гарне враження і я згадаю і прийду вже після свят,хоч і без подарунків
Ответ дляСердючка
І це вірно)
Ответ дляСердючка
Може, зробити неочікувано вручити, потім 31 го числа зробить відео рілс де там вони отримали 🎁 вже ідея є)
Басноплетка• 12 декабря 2024
Що плануєте подарувати? Я про те як знижка, якась дрібника, то виставити. Як то для особливих клієнтів, то краще індивідуально. Я років 5 тому в салон ходила постійно, не в Україні, мені від них пуансентію прислали(там була моя домашня адреса) то максимально приємно було. Після того процедури дарували, массаж обличчя, рук, але то все не так приємно було, досі ту пуансентію і листівку згадую. Звісно лише до них ходжу досі
Ответ дляБасноплетка
Професійні креми в новорічних коробках від виробника. Не бюджетно. Бо це не пилки, палочки апельсинові, чи крем і олія відлита в мініатюрні пляшечк, як роблять. Я цього не розумію. Вважаю все повинно бути запаковано і ніким не трогане і не відлите. Тим більше люди які рік носили кошти мені за послуги, достойні якось кращого подарунку. Всі стали рідні з часом.
Басноплетка• 12 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Тут питання скільки у вас тих мініатюр і які умови їх отримання Тобто як виставити, що всім хто прийде в період від 15 грудня до кінця року, то чи ви маєте змогу то все подарувати всім всім хто прийде? Як то тільки для ’особливих’ постійних клієнтів, краще індивідуально дарувати, як не прийде спитати адресу і надіслати поштою з листівкою
Ответ дляБасноплетка
В мене не мініатюри. Вистачить всім. Дозамовити проблеми не має.
Ответ дляЗвоночек
неожиданно мне было бы приятней
Зрозуміло, більшість лайків за те щоб мовчала, не виставляла нічого. Добре, так і зроблю!
Басноплетка• 12 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
Тоді думайте, чи ’подякувати’ постійним клієнтам,чи цими плюшками знайти нових і завлекти до себе
СМСница• 12 декабря 2024
Ще як варіант- зробіть 2 типи подарунків, один покраще. В сторіз заманюєте одним, а вибраним клієнтам кажете, що а от для вас у мене особливий подарунок, не як для всіх. І прорекламуєтесь, і постійні клієнти себе особливими відчують
Попадалочка• 12 декабря 2024
Ваша цель, в первую очередь, не сделать приятное, а увеличить поток клиентов перед праздниками?
автор Прагматик флегма • 13 декабря 2024
Ответ дляПопадалочка
Перше, зробити приємне і запамʼятатись, виділитись.
Ответ дляПопадалочка
Якщо збільшити потік то в січні мені прийдеться лікуватись. 🤣 А я не хочу робити так щоб все боліло і потім все що заробив віддати на масажі і ліки. Я роблю так щоб робота була розмірена і не виходила боком.
Попадалочка• 13 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
У моих мастеров уже все занято на месяц вперед.
Ходила на педикюр в конце ноября и не смогла записаться еще раз до НГ. Разве что кто-то не сможет прийти и появится окно.
Ответ дляПопадалочка
І працюють кожен день без вихідних?
Попадалочка• 14 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
І працюють кожен день без вихідних?
Педикюрщица да, кроме субботы и воскресенья. Маникюрщица не в курсе, я их периодически меняю