ОбережнаЯ• 13 декабря 2024
Хто займається бігом восени, взимку, в чому ви бігаєте?
Питання до тих, хто займається бігом в холодну погоду
Який одяг ви надягаєте, щоб не змерзнути, але щоб і не жарко було.
Дякую!
Твоя космішна• 13 декабря 2024
У мене легінси звичайні, термо лонгслів, вітровка softshell і кросівки з goretex.
Ну і шапка, снуд
Твоя космішна• 13 декабря 2024
Я виходжу з під´їзду і одразу біжу. Поки ще не замерзала в цьому сезоні
Карусель-весель• 13 декабря 2024
Ой, тільки про це думала. Вчора із кавою стою перед вікном, ще темно, лишень починає світати, коли дивлюся-бігун 🫣 холодно, темно, але людині мабуть по кайфу. Я теж люблю бігати, але якби на природі, а то по нашому масиву не прикольно.
БолеИменее• 13 декабря 2024
Бігаю щодня +/- в 6 ранку. Термобілизна (лосіни і майка), гетри, зверху легінси і лонг, куртка з HM sport типу софтшел. Обов´язково шапка, снуд, рукавички. Зараз бігаю в Nike pegasus 38 shield, ще в них є модель winflo shield. Вони без мембрани, але водонепроникні, і всередині трошки утеплені, мені дуже зручні)
неДоЖиру• 13 декабря 2024
термолосики, кроссы ,жилетка шапка рукавички
люблю, кроссы обычные NB
Потужна махіна• 13 декабря 2024
Все прикольно. Одяг, взуття.
Але якщо немає стадіону, а тільки пустощь?...