Мовчу, але хочу• 13 декабря 2024
Чи може бути кишкова інфекція без «біганини» в туалета?
Чи може бути якась кишкова інфекція чи вірус таке давати, коли похід в туалет тільки одноразово, але є спазми кишківника, гази, метеоризм і тп? Причому майже у всіх членів сімʼї
Кашпо• 13 декабря 2024
В нас так вся родина хворіла, це вірус. Діарея разова, але болі були дуже сильні в животі, як перед пологами. І потім ще були нудота і блювання.
Сладкий лимончик• 13 декабря 2024
В целом при любом раскладе по-разному у всех проявляется..
При вирусе по идее будет температура, сыпь.
Мовчу, але хочу
• 13 декабря 2024
Ответ дляАлина-1240
Может.срачка потом появиться
Та уже дня четыре такое