Латвийские_Номера• 13 декабря 2024
Вам страшно? Скажіть чесно, в якому ви настрої?!
Всі ми розуміємо про що мова.
Чи є у вас страх і чи готуєте там їжу, запаси води, може їдете кудись.
Просто в мене повна байдужість..я ж не одна така?
Навожу лад в хаті перед святами, купила нові штори в юску, контейнери класні для вкусняшок, які давно шукала, на завтра післязавтра планую стіни по хаті вимити, кухню.
А ви що? Які думки
Латвийские_Номера
• 13 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
Автор, я помітила, що подібну новину постять деякі тг-канали цілий тиждень. Спочатку на 10, потім на 12-13 грудня, і як тільки дата минає, вони постять цю саму хрінь вже з іншими датами. В мене є два таких канали, і от враження, що вони на русню працюють, більше ніяк я це залякування пояснити не можу(( Нормальні канали такого не написали жодного разу
Ну цю новину всі канали перепостили вже
Гуляю босоніж• 13 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Так.Ось сайт Нижнього Новгорода,згадують Советчицу.І далеко не вперше.
Потім лізуть сюди.
Прикол в тому,що на їх сайті ти хрен зареєструєшся без російської сім картки.А тут запросто.І можеш з самого Кремля писати,прикидаючись мешканкою Троєщини
Потім лізуть сюди.
Нє, ну а шо ви хотіли, щоб вони обговорювали полоскалки свої чи дерев´яні бараки десь у Воркуті? Нє, то ж своє, рідне.
Вони ж там ніч ледве переночують, а зрання « шотамухахлов?»
Крихітка на всі• 13 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Для жінок і дітей відкриті
в деяких чоловіки ще є 🤡
Бабця в мештах• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну цю новину всі канали перепостили вже
Та уже ее писали, господи, еще неделю назад. С 10 по 19 декабря типа возможный удар орешником. По ЗУ, чтоб показать Европе куда она долетает.
Чай не пью, только кофе• 13 декабря 2024
Ответ дляКрихітка на всі
в деяких чоловіки ще є 🤡
А деякі без чоловіків зовсім недієздатні?
Латвийские_Номера
• 13 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
В сенсі?
Так знову ж є влучання. Де взятись тому світлу?
Блаженні ви капец
ШанельКуКу• 13 декабря 2024
не страшно, але я живу за містом і мені до критичних об´єктів 30км. надіюсь радіус ураження менший
Думаю поки ідуть торги, то масового ураження не буде, але полякають ще. Плюс штати хотять щоб його запустили, мол подивитись шо там кацапи придумали і наскільки опасне. по києву точно не буде цього разу, може передмістя хіба шо і то якщо є щось цінне.
Семенівни сусідка• 13 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Вже всі хто хотіли, облаштували собі побут зі світлом
Крихітка на всі• 13 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
а при чому тут недієздатність? ви або родина і разом «і в радості і в горі», або звалити і залишити чоловіка.
уявляю ситуацію навпаки, якби чоловік звалив і залишив дружину, гімном облили б з ніг до голови.
А я с Рио-де-Житомира!• 13 декабря 2024
Ответ дляОбнимашкина
Потім лізуть сюди.
Тут тоже без укр. карты не зарегестрируешься
ШанельКуКу• 13 декабря 2024
Ответ дляВ шоколаде
так же було і перед війною, то 1 грудня, то 16лютого
прям дежавю. Розходимся до 24 фєвраля.
В шоколаде• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну цю новину всі канали перепостили вже
Ні, не всі. Нормальні не перепостили, от у чому справа. У мене з купи каналів ця інфа на 1 чи 2, типу Трухи. І от вони якраз весь тиждень і залякують, змінюючи дату. Не забувайте, що на всякий випадок вони ще написали про 16-21 грудня, щоб ми таки не розслаблялися😡😡
Рятівник Малібу• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
В сенсі?
Блаженні ви капец
Чинится и ломается каждых пару часов?
Ответ дляКрихітка на всі
Чекайте, які о людина відчуває страх і загрозу своєму життю, або життю дітей, то який сенс чіплятися за чоловіка? Аби що?
Бабця в мештах• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну цю новину всі канали перепостили вже
Приличные каналы этого не делали😀
Рятівник Малібу• 13 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
У меня есть,генератор,но полно людей у которых едва на еду хватает
Скоро_вчера• 13 декабря 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
фото
Ну так он как ракета обычная без боеголовки ядерной. Сегодня таких сто было
ШанельКуКу• 13 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
до чого тут чіплятися за когось? чому влада вважає себе богом і вирішує кому жити, а кому ні? чому діти мають рости десь в іншій країні в неповній сім´ї? навіщо свідомо розлучати сім´ї, щоб що?
Скоро_вчера• 13 декабря 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Для жінок і дітей відкриті
А мужчин мы списали уже?
Семенівни сусідка• 13 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Такі люди були завжди
Маю трьох пенсіонерів яким допомагаю продуктами, це не великі суми і їм є що їсти
Рятівник Малібу• 13 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Такі люди були завжди
Таких людей %40-50 от оставшихся
Шумелка Мышь• 13 декабря 2024
Що має бути чого ще не було?
А то я хочу пуховик купити і не знаю чи варто.
Личко Невеличке• 13 декабря 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Немає. Ходила племінникам і похреснику подарунки обирала, купила новий тюль на кухню і в кімнату,прибираю квартиру потихеньку до нового року, прикрашаю ялинку,розвішую гірлянди, сьогодні купила запас горошку на Олівʼє)
Пішла та русня в сраку. Мені пох. Що має бути,те і станеться
Одесса. Еще час и закончу работу, пойду на почту заберу теплый пододеяльник с Алика. Завтра испеку рулеты с маком. Кошку к врачу завезу, засранка обожралась жирного фарша. Елку достану и соберу. Некогда мне ’орешников’ боятся.
ps Привет дурам с ростовского форума. Недождетесь
Семенівни сусідка• 13 декабря 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Таких людей %40-50 от оставшихся
Ну ясно. Тримайтеся
Семенівни сусідка• 13 декабря 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Що має бути чого ще не було?
Купуйте буде ж ’ядерна зима’
Видна міленіалка• 13 декабря 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Ви про горіх?
В касатку горіх потрібно додавати, не пам´ятаєте?
Ниф_ниф• 13 декабря 2024
Мова про фісташнік?
Я не думаю про це. Який сенс себе накручувати? Що це змінить ? Тільки нерви псувати.
Пуйло обіцяло офіційно попередити. Цікаво, як він це зробить «вніманіє, вніманіє гаваріть масква..»