kanareyka_tweety• 13 декабря 2024

"Поранення інколи стають єдиним шансом залишитися живим"

Аліна Михайлова, бойовий медик: "Сучасна війна набула форми хаосу, в якому виживання на передовій дедалі частіше залежить не від грамотного планування чи ресурсів, а від випадковості. Поранення, після яких боєць більше не зможе повернутися до виконання бойових завдань, інколи стають єдиним шансом залишитися живим".

З цього випливає два запитання:

- невже, щоб зберегти життя, треба ховатися від ТЦК або йти в СЗЧ, інакше інвалід або труп?
- у що перетворилася наша армія і чому? Ми ж перший рік нормально воювали, і командири не були такими нездарами та виродками...
Olvia1987• 13 декабря 2024
Каждый видит к чему дело движется и тянет одеяло на себя.
jannjann77• 13 декабря 2024
У знакомой два сына с войны вернулись , один без руки, один без ноги. Она плакала от счастья.
Суки рашиские, шоб они повыздыхали.
автор kanareyka_tweety • 13 декабря 2024
Ответ дляOlvia1987
Незрозуміло, куди рухається. Єрмак каже, що ні на які переговори не підемо.
liss• 13 декабря 2024
Мотивационное поле давно утрачено .
Ответ дляjannjann77
Суки рашиские, шоб они повыздыхали.
Удалено администрацией...
Ответ дляliss
Мотивационное поле давно утрачено .
А з командирами що?
liss• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Кто он 🤷‍♀️..
посмотрим в январе что и как ..
если плохо отток с Украины еще больше будет .
Olvia1987• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Та понятное дело.У него жизнь удалась.Кстати, что о нём известно?Где его семья?
Olvia1987• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
А з командирами що?
Управы нет и поэтому страх потеряли.
Ответ дляliss
Кто он 🤷‍♀️..
посмотрим в январе что и как ..
Удалено администрацией...
liss• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Конечно .. все ж молчат ..
Aesonne• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Бггг. Ну, конечно, Ермаку оно не надо. Он тут царь и бог пока война, а потом шо?
Всей нынешней шайке лейке нужна война, чтоб дальше сидеть на троне.
Ответ дляAesonne
100%. І як припинити їхню владу?
Дана-Нирвана• 13 декабря 2024
Мирні переговори України та рашки можуть (https://www.euractiv.com/section/politics/news/pol...) відбутись взимку 2025 року, — прем´єр Польщі.

Туск зазначив, що матиме низку переговорів, які стосуються насамперед ситуації за східним кордоном Польщі
Ответ дляДана-Нирвана

Туск пустомеля. Казав щось про польських миротворців, а потім відмовив Макрону.
Дана-Нирвана• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Ну добре, а така новина?
Війна в Україні закінчиться у 2025 шляхом переговорів, – NYT. (https://www.nytimes.com/2024/12/13/briefing/the-en...)
▪️І Україна і рф зазнають нестачі військ, а перемога Трампа прискорить мирні переговори.
▪️Без американської підтримки Європі складно буде самостійно підтримувати Україну.
▪️США зараз намагаються поставити Україну у найкращу позицію для переговорів. Курська область може піти в обмін на частину української території.
▪️Трамп може підштовхнути путіна дозволити Україні економічну інтеграцію з Європою. Для путіна це буде краще, ніж Україна в НАТО.
▪️Трамп не допустить захоплення Києва рф, бо це дозволить демократам говорити, що він втратив Україну.
Дана-Нирвана• 13 декабря 2024
А вот еще: Трамп обіцяє дотриматись слів «завершити війну в Україні за 24 години» — про це він заявив (https://www.nbcnews.com/politics/donald-trump/trum...) в інтервʼю

Проте, на питання, «чи розмовляв він з путіним?», Трамп відповів — «ні». За його словами, «це може перешкодити переговорам».
Дана-Нирвана• 13 декабря 2024
Если же по делу: автор, к сожалению, вы правы. И едва ли не самое ужасное (после гибели) то, что далеко не всегда родственники даже получают тела. И хотя есть свидетели гибели, военнослужащий все равно ’пропал без вести’. Особенно если участвовал в боевых действиях на территории рф
nutty• 13 декабря 2024
Ну так а какие ещё шансы? Свои гонят на убой, чужие- убивают. Замкнутый круг.
nutty• 13 декабря 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Деньги сами себя по карманам не спрячут, нужен повод ((
СhanelKa• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Ну, величний назвав справедливу цифру, 42 тис загиблих - в порівнянні з руснею, то ніщо
Все йому ніщо, головне є план єдності і стійкості в дії.
А тепер, по суті, математично ШІ видає, що в Україні існує біля 30 000 кладовищ, давайте віднімемо не діючі, старі, спишемо щось на помилки ШІ і так далі, Хай буде 20 тис кладовищ 42 тис загиблих на 20 000, то по 2 людини приблизно на одне кладовище з прапором ! По дві ! А не по 200, як на нашому
Не треба багато думати, можливо просто навчитись рахувати .. Але, навіть того в офісі не вміють, або вважають людей за дурнів.
Не знаю, що гірше.
Ответ дляСhanelKa
Не знаю, що гірше.
Бутусов назвав справжню цифру - 105 тисяч загиблих і зниклих безвісти.
Ответ дляДана-Нирвана
Більшість загиблих не поховані. Тобто тих, хто зник безвісти, офіційно більше, ніж підтверджених загиблих. Навіть у моєму оточенні двоє загиблих лежать у полях ((( (однокласник брата і побратим чоловіка)
Mede• 13 декабря 2024
На жаль, це справді так. Знайомий служить з самого початку в тій самій знаменитій Сумській теробороні (155 батальйон ).До березня поточного року хлопці базувалися в області, часто на прикордонні. Служити було не мед, але більш менш нормально., втрати теж були, не без цього. Потім їх відправили на Лиманський напрямок у саме пекло. Командування, якому підпорядкували підрозділ увесь цей час відносилося до хлопців як до м´яса. На початок листопада з 76 чоловік ходячих залишилося 6. Хто загинув, хто поранений, хто в СЗЧ пішов. Ось такі справи. Совок із української армії нікуди не подівся, він вилазить в найнеочікуваніші моменти. І що з цим робити хз
Удалено администрацией...
Korsika999• 13 декабря 2024
Удивительно, что все ещё, для кого то это новость
Еленнн• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
коли так відступають, то ясно що загинувші та поранені там і остаються..
alex-3f3c• 13 декабря 2024
Ответ дляjannjann77
Суки рашиские, шоб они повыздыхали.
Рашистские конечно суки, но это из сущность, какой с них спрос? а вот суки в квадрате или в кубе наши гандоны, которые с хлебом солью их сюда пригласили и теперь с их помощью утилизируют местное население, особенно ТЦК - это концентрированная сучья сущность нашей власти, ну вот ничего умнее придумать не могли как только с мусорами ездить на бусах по улицам и ловить людей как бездомных собак, какое в сраку перемирие? не нужно оно им, не хотят они от власти уходить, они сделали соц. замеры - поняли что на выборах не проходят и будут теперь воевать до последнего, живыми остануться только мусора, ТЦКшники и прокуроры - это ядерные квартальные избиратели, они потом и переизберут найвеличнейвшивого
mymoly• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
То його проблеми, він може йти куди схоче
Argesha• 13 декабря 2024
Ответ дляkanareyka_tweety
100%. І як припинити їхню владу?
Удалено администрацией...