Tania07• 13 декабря 2024

Німеччина. Повертатися додому чи ні

Німеччина. Маленьке місто на 60 тисяч. Роботи мало.
Закрили один завод. Я одна з дитиною тут. Перспективи не дуже. Навіть якщо щось знайду, то по закону на 8 годинний робочий день не маю права, бо немає з ким залишати дитину. Якщо робота на півдня, то не вистачить на прожиття.
Київ, роботу втратила з початку війни, чоловік , квартира. Але ціни космос, не знаю як жити і чим займатися. Я не професіонал ні в чому. До війни робила, то менеджер з продажу, то секретар то коло центр за малі гроші.
А зараз взагалі не знаю.
Що порадите людині без професії але з вищою освітою , яка нікому не потрібна
Туся Муся• 13 декабря 2024
Я бы не возвращалась сейчас хотя бы из-за того, что в Украине дорого.
So_so• 13 декабря 2024
У Вас в Киеве есть своя квартира и муж?
nutty• 13 декабря 2024
Подождите до весны
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У Вас в Киеве есть своя квартира и муж?
Да, я написала
ТА7НЯ7• 13 декабря 2024
Я тоже задавалась вопросом как быть если оставил ребенка маленького то штраф,и в тоже время из-за неполного рабочего дня не вытягиваешь проживание
natallochka• 13 декабря 2024
Скільки років дитині?
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
У Вас в Киеве есть своя квартира и муж?
Виїхала, бо захворів свекор на рак. І не змогли тягти це все по грошах. То прийняли таке рішення
ТА7НЯ7• 13 декабря 2024
Интересно как местные выходят из такой ситуации....ну наверняка там есть одинокие мамы
So_so• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
Да, я написала
Я уточняю потому при этих условиях переезд в Германию выглядит странно.
Возвращайтесь домой и живите себе, работу найдете, в Киеве это точно не проблема.
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляnatallochka
Скільки років дитині?
10. Але закон цей до 12 років.
So_so• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
Так с Вами свёкры? Вы написали одна с ребенком
Туся Муся• 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Черная работа, детей оставляют самих. Но дети такие, не совсем маленькие - лет 12-13.
Sonnig• 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Вам доплатят до минимума. Джоб
natallochka• 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Їм доплачують є допомога. Тим більше можна сказати що ви мама одиночка
ТА7НЯ7• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
Не поняла..... Выехали чтоб муж свою зп не тратил на вас, а все на папу или как?
Lv1107• 13 декабря 2024
Вища освіта вам потрібна, а не комусь.
Ціни - то живемо ж якось, з голоду ще ніхто не помер. Знайти роботу - це не проблема, тим більше у вас і квартира є, і чоловік.
Але який сенс зараз повертатися з відключеннями світла і незрозумілою ситуацією, вже посидьте до весни.
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
В Україні захворів свекор на рак. По грошам не вивозили лікування в Україні. Тому поїхала
Туся Муся• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
Свекра есть возможность взять с собой в Германию?
natallochka• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
10. Але закон цей до 12 років.
Працювати півдня коли дитина в школі. Інше доплатить Джобцентр. Оформити 250 евро допомоги на дитину кіндергельд. Оформитись як мама одиночка. Оформити допомогу на себе і дитину на одяг. Це близько 400 евро на зиму і стільки ж на літо. Харчі брати в тафелі
ТА7НЯ7• 13 декабря 2024
Ответ дляSonnig
Вам доплатят до минимума. Джоб
Так автор пишет что не хватает
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
В свекра був рак. Лікували ми. Витрусили лікарі з нас по повній. Тому поїзала
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
летта• 13 декабря 2024
Ну сейчас то куда! Уже перебейтесь как-то до конца, немного осталось
Sonnig• 13 декабря 2024
Ответ дляnatallochka
Мамам одиночкам в Германии нет никакой спец.помощи. Все, как и у других.
Да и мам одиночек крайне мало. Есть все равно био отцы и они плаият алименты.
So_so• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
Что-то я туплю
А как Ваш отъезд помог свёкру лечиться в Украине?
annu-b519• 13 декабря 2024
Ответ дляTania07
Да, я написала
Тогда не очень понятно, что вы делаете в Германии? Муж как к этому относится?
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляТуся Муся
Пропонували , не хотів. Вже помер він.
ТА7НЯ7• 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Что-то я туплю
За счёт Германии жила жена и ребенок, а осиал ник на лечение муж тратил
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Что-то я туплю
Поміг врачам в карман. Бо трусили нас як грушу з тим лікуванням. Передавала кошти. Але все одно помер свекор вже
автор Tania07 • 13 декабря 2024
Ответ дляТА7НЯ7
Правильно зрозуміли