Федорино Горе• 13 декабря 2024
Бизнес сейчас...
2 месяца как ощущаю существенный спад: меньше стало клиентов. Очень дорогая электроэнергия, у нас отопление электрическое,поэтому даже с экономией платежки немаленькие. Бьюти сфера. А как у вас? Как мелкий бизнес выживает сейчас?
ША! я прийшла!• 13 декабря 2024
Автор, не знаю, що вам сказати, але у мене в підʼїзді на першому поверсі салон манікюру, так там (і не тільки там) ще й електрику на 5-7 годин на день вимикають і дівчата тягнуть з цоколя цей генератор, заливають самі туди пальне і це виходить дорожче, ніж електрика
Ох, і нік вам дали
Федорино Горе
• 13 декабря 2024
Ответ дляША! я прийшла!
Ох, і нік вам дали
Ми теж опрацюємо, але стало гірше набагато...
Коплю на груди• 13 декабря 2024
Я не бачу спаду в бюті сфері. До моїх майстрів запис як був за 10 -14 днів так і залишився
ДелиВерка• 13 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
А какой у вас бизнес?
Рыночная торговля, не продукты.
Дякую_аж_підскакую• 13 декабря 2024
Просто з таким зарплатами і цінами жінки вже зрозуміли, що можна спокійно жити без ’кігтів, губєй, сісьок і намальованих брів’. А от без харчів, пігулок якось не альо.
Посудомойка• 13 декабря 2024
Те ж саме, тільки інша сфера, не продукти. Відчувається суттєве зниження купівельної спроможності населення, зменшення кількості населення і тд. Не знаю, може, зиму ще протягну з кінськими тарифами і податками, а далі буде видно. Все дуже сумно( клієнти - звичайні люди, не місцеві олігарші і дружини айтішників. Тому коментарі - мало працюєте, мало реклами і тд - мимо
Непонятно• 13 декабря 2024
Наблюдаю спад в бьюти сфере, мало записей в салоне, даже со скидками 30%
Бабульція• 13 декабря 2024
У друга производство детских кроваток , все хорошо, как ни странно
Федорино Горе
• 13 декабря 2024
Ответ для123-08df
Просто ви погані майстри
А ви гарний майстер? Я питала не про це, навіщо цей висер..
Федорино Горе
• 13 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Значит вы мастер не очень, либо мало опыта
Наверное, мастер не очень. Если заработала на собственный салон с нуля за год, всем бы мастерам быть такими ’не очень’..
Сегодня сержусь• 13 декабря 2024
Ответ дляФедорино Горе
Я тоже в сфере услуг, поэтому в сказки 🤨 не верю. У хороших мастеров очередь и мест нет.
Звоночек• 13 декабря 2024
В мого брата черга вже до кінця лютого розписана, але в нього лише лазерна епіляція, ботулінотерапія та деякі процедури по лікуванню суглобів, тобто все те, що потребує виключно вищої медичної освіти, приміщення своє, є 2-і наймані працівниці, все повністю офіційно, дохід є, не такий як раніше, але й не скаржиться
Федорино Горе
• 13 декабря 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Какой город?
Федорино Горе
• 13 декабря 2024
Ответ дляЗвоночек
яке місто?
Федорино Горе
• 13 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
У меня электричество по 11грн, греюсь через раз))
У мене 9.5 грн, тоже не разгонишься