ТайТаке• 13 декабря 2024

Есть такие кто в зал ходиттолько на беговую? И у кого дома есть портативная

Беговая по типу как на скрине .
Если есть то какая .
РойЛеля• 13 декабря 2024
Я ходила на бігову по годині через день. Десь на місяці 2 мене хватило
Eleno4ka_83• 13 декабря 2024
Купувати абонемент в зал, щоб ходили?? Яка мета того ходіння? Щоб що?
E-ducate• 13 декабря 2024
Ответ дляEleno4ka_83
Не усі ходять в зал за спортивними рекордами. Година кардіо тренування , якщо регулярно, це добре для тонуса.
Плюс ця година - це час для себе, як мінімум , ніхто не ´мамкає´ кожні 2 хвилини
автор ТайТаке • 13 декабря 2024
Ответ дляEleno4ka_83
Мега странный вопрос
Eleno4ka_83• 14 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Мега странный вопрос
Чому?)) можна ж кругами на стадіоні ходити. Повітря свіже і безкоштовно) нащо ходити в зал і користуватися тренажерами?) у мене це питання виникає кожного разу, коли я бачу в залі людину, яка просто йде годину на доріжці.
автор ТайТаке • 15 декабря 2024
Ответ дляEleno4ka_83
А я не понимаю нафига тети в зале штанги тягают , или просто ходят красуются. И что?

Нафига мне кругами ходить на стадионе? Тем более у меня быстрая ходьба. 6.5-7 км/ч
Зачем мне мокрой лазить по сырости если комфортней в зале или дома .

Я задала конкретный вопрос. Непонятны ваши нравоучения .