ОноВамнадо• 14 декабря 2024
Дівчатка, хто розуміється на фотошопі, погляньте на фото
Вітаю! Дівчатка, я знаю, ви все можете) Допоможіть, будьласка, розібрати фото. Людина стверджує, що це оригінальне фото, але я вважаю, що Фотошоп. Можете допомогти і пройтися по фото, яке прикріплю нижче? Дякую всім!
Примарочка• 14 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Є, з фб, стара. Не, цей іспанською не розмовляє
цей схожий на притрушеного байкера з рашки Залдостанова
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
а по видео вы говорили с ним?
не по відео, але говорила
Безсовісна кума• 14 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Не, киевлянин
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
а по видео вы говорили с ним?
Він, доречі, написав, що хоче поговорити на вихідних. Буде онлайн відеодзвінок.
Примарочка• 14 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Не, киевлянин
ну значить просто схожий, буває ж таке
Ангелок з ріжками• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Я знаю давно, хто він. Я вирахувала його з перших секунд. Але якщо він вважав, що зможе мене використати, то в нього не вийшло. Він закохався. Я бачила, як його ковбасить. Але зараз він просто залежний. Ібо шо?. Нєфіг українських дівчат дошираком годувать!.
у него уже форматы писем готовы про любовь неземную и про колбасит. Хэппи энда не будет автор. Не будет исправившегося преступника измененного силой любви.
В основном потому что у него нечем любить. Сидит он в своей африканской деревне и для него вы - просто деньги. Хлебушек и молоко для его 10 детей.
Примарочка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
нині вам ШІ кого хочте намалює навіть на відео, хоч Трампа, хоч Яника, хоч ще кого
Примарочка• 14 декабря 2024
згадала як моїй подрузі араб так написував з Єгипту чи з Йемену, але той навіть не шифрувався що одружений та купа дітей, просто типу спілкування
Безсовісна кума• 14 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
ну значить просто схожий, буває ж таке
Мне он похож на ухажера автора
курасаны• 14 декабря 2024
Ответ дляOdilie
Я так понимаю, поиск по картинке, это нечто запредельное)
У меня, кстати, гугл только форму находит, так что не поняла сарказма? Уже давно ограничения на поиск людей.
Безсовісна кума• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ему автор денег не шлет
Ангелок з ріжками• 14 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Ему автор денег не шлет
деньги в перспективе. Как поймет, что ничего не обломится, так вся любовь и пройдет за секунду.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ще раз кажу - грошей не відсилаю, отримую від нього те, що хочу я. Щодо того чи змінюються злочинці, можу з вами посперечатися. Бо працювала з ними і бачила, як людина навіть після багатьох років відсидок за наркотики, зберігання зброї, умисне вбивство показувала себе з іншого боку, коли ніби-то нормальні люди і сусіди не прийшли на допомогу. Тому не судіть. В 2006-2008 роках тюрми були переповнені, бо тоді люди просто розбивали ларьки, щоб зиму побути в теплі і з їжею, такі часи були. Не думайте, що я наївна.
Прилипало• 14 декабря 2024
Ответ дляOdilie
Дорогая программа... Платная... Ещё и курсы надо пройти...
Гугл поиск не ищет людей теперь, там и написано про ограничения, даже кадры из фильмов не всегда находит, если вы в яндексе нашли, то молчали бы уже.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляПримарочка
Я знаю. Але судячи з того, що Фотошоп використовує ще за царя панька, то не в його спроможності
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Мне он похож на ухажера автора
Та нє, вони різні. Є схожі риси, але загальні
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
Та немає там перспективи)) Я прямим текстом сказала - грошей нема. І не буде. І взагалі, я тебе не тримаю, іди і знайди собі жінку, яка буде згодна тебе утримувати. Зараз таких повно, особливо, серед європєєк. Ви гадаєте, він не розуміє?)) Розуміє. Йому зі мною весело, мені з ним теж. Плюс я зливаю негатив, а він працює психотерапевтом....безкоштовно))) Мене поки влаштовує. А як не буде влаштовувати, то черга з бізнесменів ще стоїть)))
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Королева ганделику• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Дивіться, який красунчик)
это тот, который танцует со своей женой везде?)))
Сплюшка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Нє....беріть вище....він одружитись хоче... Я вже заморилася його тролити))
задрали в ФБ оці ’женіхи’.. косяками пруть.
Сплюшка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
О, дякую за допомогу в пошуку! Ну чиюсь же фотку він стирив. І документи. І фотку, доречі, не одну, багато маю. Розводу на кошти не буде))) Я його його ж інструментом перемогла і він тепер ридає, щоб я його не кинула)))) Збирається подарунок зробити))) Ділю на 2. Але він цікавий. Головне, стільки компліментів, турботи і визнань в коханні ще жоден чоловік не робив))) Хай старається
ну якщо вам ота солодка вермішель на ушах подобається,то чому б і ні. у мене - зразу в бан.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляСплюшка
Та я і так розраджую себе, як можу) Сиджу, сортую )) Але цей не такий, як всі, він психоаналітик гарний і розумний. Ми багато про що просто говоримо. Він знає, що маніпуляції я не дозволяю, я їх бачу одразу. І я не бачу нічого поганого в тому, щоб чоловік за власним бажанням бажав тобі доброго ранку, говорив компліменти і просто приходив поспілкуватися і підтримати, коли мені важко, а інколи буває реально втомлююсь морально і фізично. І це не місяць, не два і не три. Давно спілкуємось. Домовитись і виставити рамки у спілкуванні можна будь з ким і спілкуватись можна будь з ким на умовах взаємоповаги.
Файно Замало• 14 декабря 2024
Ответ дляOdilie
👍👍👍👍👍😂😂😂на Советчице Шерлоки на месте
Леди_в_ночи• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
От вам делать нечего… главное нафантазировали, что он влюбился😂 смотрите не оплатите доставку «подарка», это у них развод для тех, у кого денег мало. Я как то думала потролить одного генерала - но он непробиваемый
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
З чого ви взяли, що нафантазувала? Зазвичай, у кіберзлочинців, скамерів і інших, уривається терпець дуууже швидко. Він не знає, де я знаходжусь, ми спілкуємося на різні теми від улюблених страв до спорту. Так багато місяців витратити впусту....- це не мета мошеЙнніка, вони виділяють певний час на обхажування жертви, але повірте, не стільки, скільки витрачає ця людина. І я його не примушую повертатися. Просто йому комфортно. Сьогодні просто насмішив своєю фоткою, вирішила настрій усім підняти. Доречі, знайшла ’оригінал’....розчарувалася....він капець, як любить себе. Розбирається в моді, має гарний смак, але.... чоловік має бути чоловіком і це в його діях відчувається. А в оригінала.....нарцис, одним словом.
Ума Палата• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ви на гачку і навіть не розумієте цього
Подивіться на нетфліксі фільм Sweet Bobby: My Catfish Nightmare
Кумася• 14 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Ви на гачку і навіть не розумієте цього
💯
Це не він закохався в неї, в вона в нього.
Автор, у Вас вже залежність від нього. Припиняйте це, до добра не доведе...
Ответ дляОноВамнадо
Та нє....я бідна жіночка, ви шо... Але я вмію з такими типами розмовляти ))) Якби всі чоловіки казали те, що каже він, дівчата...це просто вищий пілотаж. Він і безкоштовний дорогий психолог і все, що хочете. Старається парубок)))
Вы наивная, вон уже клюнули раз не хотите просто на хрен послать а продолжаете общение