Дівчатка, хто розуміється на фотошопі, погляньте на фото
Вітаю! Дівчатка, я знаю, ви все можете) Допоможіть, будьласка, розібрати фото. Людина стверджує, що це оригінальне фото, але я вважаю, що Фотошоп. Можете допомогти і пройтися по фото, яке прикріплю нижче? Дякую всім!
Та немає там перспективи)) Я прямим текстом сказала - грошей нема. І не буде. І взагалі, я тебе не тримаю, іди і знайди собі жінку, яка буде згодна тебе утримувати. Зараз таких повно, особливо, серед європєєк. Ви гадаєте, він не розуміє?)) Розуміє. Йому зі мною весело, мені з ним теж. Плюс я зливаю негатив, а він працює психотерапевтом....безкоштовно))) Мене поки влаштовує. А як не буде влаштовувати, то черга з бізнесменів ще стоїть)))
Здається, ви самі себе не поважаєте, так марно витрачати час на різне сміття...
Даже обычный гугл поиск по картинке/фото в браузере не работает? Удивительно, как вы ещё на советчицу заходите)
Так, не працює звичайний пошук по картинкам, уявляєте? Не працює. Обличчя не шукає. Спробуйте в Гугл пошукати людину. Обмежень немає на Совєтчицу, чому я не можу зайти сюди?
Вони спілкуються місяцями щоб увійти в довіру одразу з багатьма жінками , дуже гарні психологи.
Взагалі, багато з них психологи так собі, я б навіть сказала, ніякі. Лише одиниці. Я про нього давно все знаю, всі його промахи. Я знаю, з ким маю справу).
Та я і так розраджую себе, як можу) Сиджу, сортую )) Але цей не такий, як всі, він психоаналітик гарний і розумний. Ми багато про що просто говоримо. Він знає, що маніпуляції я не дозволяю, я їх бачу одразу. І я не бачу нічого поганого в тому, щоб чоловік за власним бажанням бажав тобі доброго ранку, говорив компліменти і просто приходив поспілкуватися і підтримати, коли мені важко, а інколи буває реально втомлююсь морально і фізично. І це не місяць, не два і не три. Давно спілкуємось. Домовитись і виставити рамки у спілкуванні можна будь з ким і спілкуватись можна будь з ким на умовах взаємоповаги.
Вы подсели на это. Эмоциональная зависимость. Конечно, такое общение очень приятно и затягивает. И ему нравится от вас внимание и вам. И вот уже и на реального хотите посмотреть…Вот это ваше - получаю от него то что мне нужно- уже звонок. Он пропадет и вы будете скучать как минимум! А то и страдать ибо считаете его интересным и прочее то есть уже он вам нравится
Нет, но они сейчас лидируют в этой сфере мошенничества. Недавно в Польше, поймали таких. Целая банда чёрных, которые развели европейцев, на более чем миллион евро. Восновном жертвы это предпенсионного и пенсионного возраста, ищущие себе спутника жизни. А кто там за кадром, вы вряд ли можете знать. Даже видео в прямом режиме, легко подделать наложив маски
Той факт що ви повірили що злочинці теж закохуються вже говорить про те що психолог вас зловив на гачок. В них ціль одна єдина розвести на гроші навіть якщо це 5-10 $. В нас теж на цьому раніше заробляли великі гроші так звані шлюбні агенства, але потенційні наречені навіть не знали що їм висилають подарунки)
Я знаю давно, хто він. Я вирахувала його з перших секунд. Але якщо він вважав, що зможе мене використати, то в нього не вийшло. Він закохався. Я бачила, як його ковбасить. Але зараз він просто залежний. Ібо шо?. Нєфіг українських дівчат дошираком годувать!.
Я ж кажу, що знаю. Але не він зі мною грає, а я з ним))) І кажу йому напряму, хто він, що він, де він лоханувся.... Він це визнає, розказав про себе...я бачу, де вигадує, а де правду каже. І коли мимоволі каже те, чого не повинен... Тему створила просто посміятись. Не бійтеся, хлопчика не зʼїм, залежною не стану, грошей не відправлятиму. Буває, що і злочинці закохуються, вони теж люди.
Я не подсіла на нього і страждати не збираюся))) Фантазії у вас...
Ви по фотошопу хіба не бачите рівень?))) В нас в країні працюють так азіати. Причому не соромляться навіть вживу знайомитись, не лише по телефонному дзвінку чи смскам або ж соцмережах. Ці схеми вже відомі давно. Я не шукаю супутника життя, не заходжу на сайти знайомств, не виставляю фото, як роблять ті, хто хоче познайомитись. Пообіцяй накладення масок на відео я знаю, неодноразово бачила, як доросла людина стає дитиною за їх допомогою.
Я ж. напсала, Гугл лише сорочку шукає, людей - ні. Можете перевірити. Фотошоп я побачила. Просто вирішила підняти настрій іншим. В моїй країні стоять обмеження. Навіть новини не можу дивитись з України деякі. І порушувати законодавство не збираюся.
Та нема грошей в мене))) З чого ви взяли, що я маю взагалі якісь наміри комусь щось відправляти? І не сиджу я на сайтах знайомств, не сиділа і не збираюся, тим більше, по шлюбним агенціям. Я сама психолог і ’зловити на гачок’ як ви кажете, можна лише того, хто вуха розвісив і вірить у весь той доширак. Просто людина не очікувала, що проти неї застосують методи, яких вона не очікувала і в пастку потрапила не я , а він. Буває.
Те що ви взагалі клюнули на примітивну замануху від особи яка маскується під старого сивого дядечка і те що витрачаєте на нього регулярно свій час багато говорить про вас. Сходіть в реалі з якимось дідом в ресторан більше користі буде ніж від ваших віртуальних фантазій
З самооцінкою все гаразд, дякую. Нічого поганого не бачу в тому, коли чоловіки кажуть компліменти. Спробуйте, це приємно. В моєму реальному житті коли чоловіки кажуть приємне жінці, і це нормально. А коли ви все сама....треба замислитись.
Какая Вы глупая. Аферист лапши навеш ал, а Вы поплыли.