ОноВамнадо• 14 декабря 2024
Дівчатка, хто розуміється на фотошопі, погляньте на фото
Вітаю! Дівчатка, я знаю, ви все можете) Допоможіть, будьласка, розібрати фото. Людина стверджує, що це оригінальне фото, але я вважаю, що Фотошоп. Можете допомогти і пройтися по фото, яке прикріплю нижче? Дякую всім!
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Ви на гачку і навіть не розумієте цього
Подивіться на нетфліксі фільм Sweet Bobby: My Catfish Nightmare
Серйозно?) А коли працювала з іншими злочинцями, теж була в них на гачку? Дякую, що переймаєтесь, але не варто.
Ответ дляОноВамнадо
Я знаю давно, хто він. Я вирахувала його з перших секунд. Але якщо він вважав, що зможе мене використати, то в нього не вийшло. Він закохався. Я бачила, як його ковбасить. Але зараз він просто залежний. Ібо шо?. Нєфіг українських дівчат дошираком годувать!.
Смешная вы автор , фотошоп насмотреть не смогли , загуглить картинку тоже но решили что все знаете и ситуацию именно вы контролируете а он влюбился
Ха-ха-ха
КаваЗМолоком• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Нє....беріть вище....він одружитись хоче... Я вже заморилася його тролити))
А посылку с дорогими подарками на енную сумму у.е. еще не выслал? Вам там только таможенный сбор оплатить в баксов триста надо будет
Ответ дляОноВамнадо
Я ж кажу, що знаю. Але не він зі мною грає, а я з ним))) І кажу йому напряму, хто він, що він, де він лоханувся.... Він це визнає, розказав про себе...я бачу, де вигадує, а де правду каже. І коли мимоволі каже те, чого не повинен... Тему створила просто посміятись. Не бійтеся, хлопчика не зʼїм, залежною не стану, грошей не відправлятиму. Буває, що і злочинці закохуються, вони теж люди.
Он в вас не влюбился, не будьте наивной
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляКумася
💯
Це не він закохався в неї, в вона в нього.
Автор, у Вас вже залежність від нього. Припиняйте це, до добра не доведе...
Ні, я не закохана. І залежності немає.)) Фотошоп скинула, бо повеселив мене, вирішила повеселити тут людей. Навіщо ви переконуєте мене в тому, чого немає? Ви чули щось про психологію, про підтримку психологічну, про те, як людина, яка потрапляє в ненайкращі обставини і стає злочинцем, потребує допомоги? Мабудь, не чули. Я понад 20 років допомагаю таким людям. І це аніяк не повʼязано з тим, про що ви думаєте.
Ответ дляКумася
💯
100 процентов
Никогда женщина не будет месяцами общаться с нет кто ей не интересен , просто так
Всегда за этим стоит минимум симпатия или какой-то интерес
Аферист то понятно имеет интерес , автор… дала жаль стало что комплименты и внимание у нее только от мошенника (при очереди из бизнесменов , ага) раз она так на это залипла
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляКумася
💯
Ні в кого я не закохалася. Припиніть нести в маси цю нісенітницю.
Ответ дляОноВамнадо
И каким образом вы ему помогаете интересно ?
Люди которые думаю что все контролируют очень заблуждаются как правило
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Ха-ха-ха
Я ж. напсала, Гугл лише сорочку шукає, людей - ні. Можете перевірити. Фотошоп я побачила. Просто вирішила підняти настрій іншим. В моїй країні стоять обмеження. Навіть новини не можу дивитись з України деякі. І порушувати законодавство не збираюся.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Нє...не вислав. Ви гадаєте, я адресу дам?))) Цікаво, хто ж з нас наївний.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляМиззери
100 процентов
))) Хто ж вам сказав , що лише від злочинця? Ох, дівчата, чи не прокинулися чи спали погано...що ж ви такі? За моїм як ви кажете інтересом, стоїть робота. Я працюю багато років в цій сфері. І повірте, мені є чим пишатися. Багато тих, з ким я спілкувалася, не повернулися до тюрем, до свого роду занять. Гадаю, ваша уїдливість від незнання. А з бізнесменами, реальними, не аферистами, я також спілкуюся так, отримую компліменти в реальному житті від реальних чоловіків. А коли злочинець змінюється і відчуває щось інколи вперше в своєму житті, хіба то погано?) Добра вам.
Сливочная пенка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Боже, ну что вы такая смешная. Под этими фото вам из Нигерии в резиновых тапочках негр пишет.
Как такой наивной можно быть? Они так работают. Нормальный человек прервал бы общение, а вы ’фонтанируете’ - он и пишет.
Вам бы чуть меньше самоуверенности.
Закохався , ага, конечно.
Вам бы чуть меньше самоуверенности.
Закохався , ага, конечно.
Помогалочка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Мені наче голова прикріплена до іншого тіла і саме тіло вставлене в локацію
Ви праві на 💯
Ума Палата• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Я не знаю про шо ви, відповідаю по темі.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляМиззери
Дивне питання. А ви на роботі як працюєте? Взагалі, я не питала у вас чи в когось поради, як мені бути і що робити. І мене дивують люди, які дають поради і роблять висновки, про які їх не просять. Нічого особистого, просто зверніть увагу, що робите ви, а із своїм питанням я розберуся сама. Дякую за розуміння.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляСливочная пенка
Вам бы чуть меньше самоуверенности.
Закохався , ага, конечно.
Вам бы чуть меньше самоуверенности.
Закохався , ага, конечно.
Ну то вам так дуже хочеться. Фантазуйте далі. Нічого проти не маю. В нас люди взагалі, нічого не знаючи про людину, можуть давати свої поради, як незнайомій людині жити краще, що буде краще для неї. І я нормальна людина. Вам би трішки менше самозакоханості і впевненості, що ви можете вказувати іншим, що їм слід робити і вішати на людей ярлики. Почніть з себе. Гарного дня.
ТАЗератти• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Дивіться, який красунчик)
красивий.
він іноземець?
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляТАЗератти
красивий.
він іноземець?
Так. Італієць. Його фотки скамери полюбляють
Удальонка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Я мешкаю в Канаді. Коли використовую безкоштовні програми пошуку по фото, вони кобєняться і на мороз падають. І новини не всі можу прочитати, бо обмеження стоять, а не тому що я рукожоп
Дійсно? Навіть Гугл пошук по фото не працює у Канаді?)
Ласунка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ну я коректно натякнула людині, що канєшна, старався, але щось пішло не так.... А можете цього гаврика знайти, Шерлоки? )))
Вам де выше прислали фото
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляУдальонка
Людей не шукає. Одяг може знайти, але пошук за обличчями неможливий.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛасунка
Вам де выше прислали фото
Так я вже побачила давно....дякую
12 галюцинаций• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Так, нажаль. Вставляла цю фотку, каже, сорі, рубашку знайду, а обличчя - не до мене
У мене доречі так само.
Речі шукає гугл,а обличчя ні.
Оригінал фото ні.
Шост десь схоже -ні.
Речі на фото,як от рубашка -буд ласка.
Я в Україні,і начє ніяких обмежень у мене немає.
Речі шукає гугл,а обличчя ні.
Оригінал фото ні.
Шост десь схоже -ні.
Речі на фото,як от рубашка -буд ласка.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ой, дівчата, підняли настрій, дякую!))) Просто знайте, що і мошеЙнніка можна розкрутити так, що він буде тобі і психотерапевтом і компліменти такі казати, що підніме не тільки самооцінку, а ви будете відчувати себе найгарнішою, найбажанішою жінкою в світі.....коротше, най стараються...))) Всім добра і миру! Обійняла, поцілувала!
Не знаю що у вас з самооцінкою, але мені не треба казати що я гарна та прекрасна, я й сама це знаю.
ОноВамнадо
• 14 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
З самооцінкою все гаразд, дякую. Нічого поганого не бачу в тому, коли чоловіки кажуть компліменти. Спробуйте, це приємно. В моєму реальному житті коли чоловіки кажуть приємне жінці, і це нормально. А коли ви все сама....треба замислитись.
Намакушка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Даже обычный гугл поиск по картинке/фото в браузере не работает? Удивительно, как вы ещё на советчицу заходите)
Умничка-помощничка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
З чого ви взяли, що нафантазувала? Зазвичай, у кіберзлочинців, скамерів і інших, уривається терпець дуууже швидко. Він не знає, де я знаходжусь, ми спілкуємося на різні теми від улюблених страв до спорту. Так багато місяців витратити впусту....- це не мета мошеЙнніка, вони виділяють певний час на обхажування жертви, але повірте, не стільки, скільки витрачає ця людина. І я його не примушую повертатися. Просто йому комфортно. Сьогодні просто насмішив своєю фоткою, вирішила настрій усім підняти. Доречі, знайшла ’оригінал’....розчарувалася....він капець, як любить себе. Розбирається в моді, має гарний смак, але.... чоловік має бути чоловіком і це в його діях відчувається. А в оригінала.....нарцис, одним словом.
Вони спілкуються місяцями щоб увійти в довіру одразу з багатьма жінками , дуже гарні психологи.
Намакушка• 14 декабря 2024
Ответ дляОноВамнадо
Вон оно как. Видимо я давно лица не искала, раньше и людей находил.