Была 72.3 , сейчас первый раз стала на вести 72.7 . Я реально чувствую что ем намного меньше, от тренировок мышцы болят. Вчера прошла 10 км пешком. И сегодня вот такой результат. Сижу на 1350 клл. Не переедала с начала режима ((( вот как дальше идти((((((
Sova splushka• 14 декабря 2024
Пройшло всього лише 5 днів, та й різниця ваги не така вже й велика. Рано висновки робите.
Sova splushka• 14 декабря 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Вообще у вас же неделя прошла только))))))
Навіть менше. )))
звездная галактика• 14 декабря 2024
Ответ дляKot_v_meshke
А обьемы? Мышцы весят больше жира, если что.
вы шутите? какие мышцы за 5 дней?
Kot_v_meshke• 14 декабря 2024
Ответ для звездная галактика
вы шутите? какие мышцы за 5 дней?
Да я что то не обратила внимание на дату.
Но в целом, мышцы тяжелее жира, это факт
Wendy Rhoades• 14 декабря 2024
в межах 1 кг - це звичайні коливання ваги.
У вас може бути набряк після інтенсивних тренувань. У мене завджи після тренувань невеликий +, а потім суттєвий мінус.
Ну і яких змін ви хотіли за пару днів?
Sova splushka• 14 декабря 2024
Ответ дляСветик63
Хочаб не + )))
Та не треба так циклитися на тих грамах, навіть якщо часу пройде більше.
Дивіться на загальне самопочуття, зовнішній вигляд в цілому.
А вага в цифрах - то лише найпростіший спосіб оцінювати прогрес, але не настільки точний.
useruseruser• 14 декабря 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ну і яких змін ви хотіли за пару днів?
Можливо і набряк.
useruseruser• 14 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Ви повинні настроюватись на те, щоб жити роками на пп та спорті. Припинить зважуватись кожну годину. Так ви ні до чого не прийдете.
Так.Але є люди,які спорту в своєму житті не бачили,їм взагалі не знайом спорт,худнуть лише на харчуванні.Всі фітнес-тренери і дієтологи стверджують,що 80% успіху залежить від харчування і лише 20% від тренувань.
Авторе, тримайтеся дієти і активностей. Все буде з часом. Я почала 5 листопада, підключила спорт 15го. Спочатку вага стояла - зараз за перший місяць бачу -4 кг. Теж десь 1400 ккал, 2 км, активна зарядка та 10 тис кроків. Тіло підтягується навіть за місяць видно. Початкова вага 77 кг.
Головне не звертайте зі шляху. Тримаю за Вас кулачки.
Ответ дляuseruseruser
з віком, якщо людина хоче мати гарне тіло, тільки харчування не прокатить
useruseruser• 14 декабря 2024
Ответ дляwind-d470
Так.Але так людина хоча б не розжиріє.