Sergeevna-a227• 14 декабря 2024
Заплатила за садочок, поповнила рахунок на телефоні, купила 50 поїздок.
Це все з національного кешбеку. Ну хоч трохи зекономила.
Ksenia2291• 14 декабря 2024
А я ещё не оформляла, но сходу на них в ресторан. Муж служит, військовим отправляю лично, а не волонтёрам, которые не успевают авто менять за время войны
Ответ дляdreamsunny
Для чего эта тема?
Всем обязательно знать как вы 1000 пристроили?
Садочок 2086 за місяць. Так)
dahashutka19• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Тоже сейчас деньги отправляю на проверенные сборы
Ответ дляKsenia2291
У мене в друзях на фейсбуці є знайома, яка займається волонтерством. До того,як вона цим займалась - виглядала чмошно. Почалась займатись: і правда з´явилось авто, сама водить. Нарощені волосі, завжди нарощені вії і гарний манікюр. Вся обколота, овал лиця, губи. Короче зовсім інша людина. Дивні співпадіння, чому саме коли почалась займатись волонтерством, то почались такі трансформації.
При цьому вона постійно знімає відео: ви всі жлоби, я ходжу до супермаркетів і бачу, які ви повні корзини пхаєте дорогої їжі, а при цьому не донатите навіть 10 грн
dreamsunny• 14 декабря 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Садочок 2086 за місяць. Так)
Поздравляю, вы своего добились!) Теперь мы на советчице знаем, что у вас садик 2086)
Только вот не понимаю, что с этой инфой делать)....
silent_angel• 14 декабря 2024
Ответ дляlilyD
Забронювала ліки, відправлю військовим
Я теж хотіла купити ліки колезі військовому. У мене не вийшло так зробити. Я так і не зрозуміла. Це можна замовлення робити тільки в певних аптеках?
Я оформлювала через АНЦ. Не вийшло. Прочитала, що можна купити тільки вітчизняні ліки. Ок. Де змогла, вибрала українські аналоги, інші, думаю, куплю сама. Все одно не вийшло. Потім серед українських ліків стала вибирати ті, на яких стояв значок ’національний кешбек’. Все одно не вийшло.
Ответ дляsilent_angel
Вже не раз писали, що за ліки модна оплатити з 16го грудня
silent_angel• 14 декабря 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Не читала. Реально, ніде не читала і в інтернеті шукала чому не виходить оплатити і не бачила такої інформації. Дякую, що сказали.