З горіха зерня• 14 декабря 2024
Штолен
Імпровізація.
АдеКВАтная• 14 декабря 2024
Ответ дляРокерША
Я оце думаю, а напаркуа люди кладуть родзинки у випічку? Які в них думки у цей момент? «А чи не додати у тісто трохи гівенця?» Автор взагалі вирішила не стримувати себе в смакових ізвращєніях і родзинок поклала півкіло.
Там півкіло за рецептом і треба. А гівнеця тут додають деякі
Чорт і Шо• 14 декабря 2024
Ответ дляРокерША
в вас фекальна фіксація, це на певному етапі ще лікується, не гайте часу
Играю_на_кларнете• 14 декабря 2024
А до чого штолен в Україні?це ж чужа традиція
Німці також наші кулічі почнуть випекати на Великдень?
Галя із Дарниці• 14 декабря 2024
Выглядит очень неплохо
. Только печь надо было три недели назад. Тогда бы он у вас успел бы дозреть. А так будет просто насыщенный кекс. Не забудьте щедро полить растопленным маслом, завернуть в пергамент и положить в шкаф хотя бы на оставшиеся десять дней.
З горіха зерня
• 14 декабря 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Выглядит очень неплохо
Вже звернула. Я багато випічки печу на Різдво, так що він може лежати скільки завгодно
З горіха зерня
• 14 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я пляцки теж печу. Вишиванку, Спартак, сирник, маківник, королівський. Люблю пекти
Галя із Дарниці• 14 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ваши куличи немцы точно не станут печь. Не переживайте.
Играю_на_кларнете• 14 декабря 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Ваши паски наверное будут? Кокошник не забудь им подарить
ВерСаСе• 14 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
а чого? 👀 він не зіпсується за цей час?
вибачте за можливо тупе питання, просто ніколи не мала справу зі штоленом)
Ні, це така рецептура дозрівання
АдеКВАтная• 14 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Паааанеслась. Потому что это вкусно. А что в Украине выпекают на нг или Рождество, скажите, погуглю рецепт
Кутю не предлагать, я это месиво на дух не переношу
АдеКВАтная• 14 декабря 2024
Кудряшка Сью• 14 декабря 2024
Країна мрій• 14 декабря 2024
Ответ дляРокерША
А я оце думаю звідки взялась ця ідіотська фраза «напаркуа»,і чи є у людей,які вживають таку нісенітницю,взагалі якісь думки
Лиса Патрикевна• 14 декабря 2024
Ответ дляДадосвидания
Читать чтоли не умеете? Я автору
написала, что выше нарисовался эксперт... С иронией, ну кто понял тот понял
Навоняла просто, все поняли.