Басноплетка• 14 декабря 2024
Лимфома - это распространенное заболевание у молодых?
Мне нет еще 30, я на антидепрессантах и транквилизаторах, обратила внимание на потливость и слабость, но это прописанные побочки антидепрессантов как раз. Загналась про лимфому, но лимфоузлы не увеличены, еще иногда бывает температура 37. Может ли это были лимфома или если не увеличены лимфоузлы, то можно не переживать?
Шопингмонстр• 14 декабря 2024
З того що бачила в онкогематології - то так, молодих чимало. Але багато видів лімфом у нас успішно лікують, навіть серед моїх знайомих є ті, хто в тривалій ремісії. А для деяких видів ще й чимало ліків безкоштовно. Тому збирайтеся із силами та лякайтеся, тривалої ремісії.
Ой,достала, що діагнозу немає.... Авто, щось Ви зарано неовуєте
празники не помню• 14 декабря 2024
а почему лимфома??? у вас страх заболеть раком...вы на АД и транках...ну...если так переживаете есть деньги и время - есть алгоритмы прохождения обследований
Ласую колобками• 14 декабря 2024
Сходити до лікаря, здати аналізи ви не хочете?
Якщо ви на антидепресантах і транквілізаторах, то у вас думаю висока тривожність, то ж могли собі накрутити насправді. Слабкість і потовиділення можуть бути симптомом сотень захворювань, а може і не захворювань взагалі, чого ви вирішили що це лімфома?
мадамГрицацуева• 14 декабря 2024
Ну вот причем тут лимфома? Поменьше надо в интернете читать. У нее увеличенные лимфоузлы+ зуд тела чаще всего или ночной пот
Морковна• 14 декабря 2024
Ідіть до профільного лікаря на обстеження.
Онкогематології це не поширене захворювання серед населення, карценоми 25% від всіх онкологічних хвороб, лімфома фіксується 1 новий випадок на 100тис.
Морковна• 14 декабря 2024
Я вже писала Вам. У сестри (померла в 42)після затяжного зимового бронхіту, ніяк її не відпускав всю зиму, в червні спухла шия суттєво, обстежили, діагноз поставили аж в серпні, в жовтні почали лікування, реміссія була 6 чи 7 років, далі рецедив, померла, бо не витримала другий блок високодозоалї перед трансплантацією кісткового мозку . Це страшне лікування скажу Вам, не приписуйте собі цю хворобу!!! Бувайте здорові
Чаклунка-ведунка• 14 декабря 2024
Нет ничего удивительного,в наше время тотального стресса,болезни конечно помолодели,не факт что это лимфома но думаю что вам нужно переходить на АД с натуральным составом и чистить лимфу и не только
Обнемашечка• 14 декабря 2024
Форум стає ще цікавішим. До фурункула, міоми, інсульту і лімфовузлів додається ще й лімфома
Автор, вона буває ходжкінська і не ходжкінська. Вас яка більше цікавить?
Чаклунка-ведунка• 14 декабря 2024
Уже досмеялись что в каждая вторая на АД а это потянет за собой цепочку болезней а вы смейтесь дальше