Доктор Хаос• Изменено 14 декабря 2024
Сварка з свекрухою через торт
Були в гостях у свекруха, ріже вона нам торт : дівчата, кожного куска торкається голими руками, бере і зверху великим пальцем вдавлює в крем, після цього кладе в тарілку, облизує той великий палець і переходить до наступного шматка...Побачивши це я відмовилася їсти і дитині не дозволила. Свекрусі сказала, що це не гігієнічно як мінімум. І з цього моменту свекруху прорвало. Стільки лайна я про себе дізналася...Прийшла додому з чітким поняттям того, що це останній раз, як я її бачу. Що за гидка особа...
Вредняжка• 14 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
А Ви вважаєте нормально облизувати пальці і різати їжу для всіх людей ?
Я считаю естественно нет , я б просто не ела но провоцировать конфликт из-за мелочи не буду , еще неизвестно что я в старости мочить буду
Леплю из пластилина• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Мені іноді здається, що половина жінок того покоління, та й чоловіки теж, в певній мірі засранці і нехтують гігієною. Не всі звісно, але багато хто. Не знаю чому так. Можливо в часи їх молодості це було нормально і вони просто до цього звикли. Або з віком критичність мислення псується.
Маю знайому мого покоління. Готувала начинку з творогу, постійно пробувала з миски, потім фарширувала ним помідори - після кожного облизувала пальці 🤮.
Не треба списувати це на покоління. Це людина така.
Капитошечка• 14 декабря 2024
Ответ дляПозаземний розум
Тобто свекруха все правильно зробила?
І треба було їсти той торт?
Треба навчитись хоча б базового етикету і базових правил гігієни, тоді б і невістка нічого не сказала
Свекруху нельзя ничему научить, откуда такое желание всех сделать лучше
Ворую вкусняшки• 14 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Ні ,потрібно говорити, щоб на наступний раз знала. І це не мєлоч
75В• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Їдемо в гості до свекрухи вперше, вже я одружена була, другий шлюб, то то все без традиційних моментів. Чоловік каже: візьми тапочки з дому... Дивно мені таке чути, але беру ...
Приїхала, побачила, дійсно без тапочок в тій квартирі ходити по підлозі складно. Мию, а мені питанню: а для чого в кутках ти миєш, під ліжком, там ніхто не ходить... Мий от тут і досить ...
у меня дома всегда есть тапочки для гостей,но когда я сама иду в гости я всегда беру свои тапочки не потому что я брезгую чужие ,а потому что их просто может не быть.а беру с собой тапочки не из-за грязного пола,а из-за холодного пола.у меня стопы мерзнут.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
А свекруха виховала Вашого чоловіка ... Яблуко від яблунтки... але ж Ви з ним живете
Ви маєте рацію. Але не завжди дитина точна копія батьків. В моєї свекрухи 2 сини. Старший принципово не голить пахви і від нього постійно смердить потом, в нього вже років 5 бачок унітазу неремонтований, пил таким товстим шаром лежить на музичному центрі, що вже і не видно якого він кольору. Мій чоловік повна протилежність. До речі свекруха хоч і не дуже охайна, але особистої гігієни дотримується в свої 70+ та якщо щось зламане, то воно одразу ремонтується. І свекр такий. Але ж старший син чомусь інший
Добродійка• 14 декабря 2024
Ответ длянеДоЖиру
Кстати да
Не всякая свекровь любит, когда лезут к ней на кухню.
Мост_Устал• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Сколько лет свекрови?
Вы когда нибудь были в ресторане, кафе? Иди считаете что везде стирильно)
У повара в ресторане не такая мерзкая дупа как у свекрухи, это ж ясно как божий день
Кашка-маняшка• 14 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Да вы не знаете где тот торт готовился и кем ,может так такая анисанитария, и плюнули туда сто раз
Ничего бы с вами и вашим деткам не случилось если бы съели торт
Тут херы сосут каждая и не брезгует
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Ні, я з вами не згодна. В нашому поколінні суттєво менше таких випадків у порівнянні з поколінням наших батьків
Вредняжка• 14 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Вы господь бог ? Вас просили давать советы ?
Деловитая• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Ну що ви...судячи з коментарів, це нормально. Не здивуюся, якщо більшість так і робить
На першому ж облизуванні могли б підняти свою дупу і сказати ’Марія Іванівна, ви посидьте, відпочиньте, а я допоможу, поріжу торт’
Чи з реакцією проблеми?
Непозбувна Бентега• 14 декабря 2024
Ответ дляЛеплю из пластилина
Интересно, кто в гостях ест в принципе не брезгливые, просто не думают об этом или уверены в хозяйке)?
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
По-перше навчити можна. По-перше бажання зуміти оточуючих в першу чергу через бажання зробити комфортним своє оточення. Це ж очевидно
АгатаХристя• 14 декабря 2024
Ответ дляДоктор Хаос
А звідки я знаю,коли вона ті руки мила востаннє? Може дупу витирала чи прокладку міняла
До психіатра сходіть
75В• 14 декабря 2024
автор я сама такая как вы и тоже не знаю как себя вести в такой ситуации.но скандалить в чужом доме считаю неправильно.
Ворую вкусняшки• 14 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
По - перше причому тут Бог , а по - друге совєти тільки Вам дозволено давати ?
Непозбувна Бентега• 14 декабря 2024
Ответ дляДеловитая
Чи з реакцією проблеми?
А она сиди, Оксанко, отдыхай, не рыпайся) Я на своей кухне хозяйка!) И шо тогда))?
Капитошечка• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
А вы всех перевоспитываете) и свой комфорт ставите в центр вселенной. Эгоизмом попахивает
Непозбувна Бентега• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Вы тоже пальцы облизываете, признавайтесь))?
Мост_Устал• 14 декабря 2024
Ответ дляСарафанное радио
Если ей давать кулаком в лоб за каждый промах, процесс обучения ускорится намного
Деловитая• 14 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Вона навіть не спробувала хоч щось зробити
аби уникнути неприємної для себе ситуації.
Тому ми не дізнаємося як би воно було...
Дюйм оф о4ка• 14 декабря 2024
Ответ дляБасноплетка
Відділила вилочкою акуратно ті пальці на торті і хоча б вигляд зроби, що спробувала свій шматок. Чи бреши що на дієті, чи шо наїлася, будь що
А еще можно было просто забрать ’домой к чаю’
Вредняжка• 14 декабря 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Нет, я как раз свои советы непрошенные не люблю раздавать, кому что нужно делать в своем доме .
курасаны• 14 декабря 2024
Ответ дляСиреневенькая
Можна було крем не їсти.
В мене теж свекруха засранка, але прекрасна людина. Я просто не їм у них, вони звикли
Ну, в мене десь так теж, я просто майже нічого там не їм. Бо в мене ще й травлення надто чутливе, когось понудить і все, а в мене потім на місяць діє а номер 5 після отруєння. І дитина з такими ж проблемами...
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляКапитошечка
Не всіх хочаб тому, що більшість і так адекватні. В деяких випадках егоїзм це здорове ставлення. На приклад у ситуації автора цілком нормально проявити егоїзм і бажати їсти торт без слини свекрухи. Тут особиста користь явно переважає над бажанням свекрухи облизувати пальці.
Сарафанное радио• 14 декабря 2024
Ответ дляМост_Устал
Не треба перебільшувати
Ворую вкусняшки• 14 декабря 2024
Ответ дляВредняжка
Трохи путаєте їжу для гостей з домашнім побутом
А_мій_самий_самий• 14 декабря 2024
Это хоть свекруха, а что говорить за магазины, где продавцы лыскают свои пальцы чтобы открыть пакетик 🤢
курасаны• 14 декабря 2024
Ответ дляВишневий цвіт
Я приходжу до свекрухи і те, що хочу з´їсти стараюся сама собі порізати, приготувати під гаслом: відпочиньте, я допоможу
Я приводжу часто якусь страву, нарізку та ін. Теж виручає