З горіха зерня• 14 декабря 2024

Порадьте класний фільм на вечір

Не обов‘язково новий. Можна за попередні роки, але щоб вартував витраченого часу.
Хочеться чогось классного
Жанр не важливий, хоч триллер, хоч комедія, хоч романтика, хоч драма.
Учора подивилася з Афлеком Розплата, де він аутист. Нудно, заснула)

Напишу, що подобається і що раджу від себе:
1. Невірна
2. Малена
3. 1+1
4. Шоколад
5. Сім‘янин
6. Как отделаться от парня за 10 дней
7. Жизнь Пи
8. Невидимый гость
9. Отпуск по обмену
10. Очень плохая училка

Будь який, який зі списку не бачили, можна дивитися. Думаю, сподобається
Женщина_в_лосинах• 14 декабря 2024
Грязные маленькие письма - чудесный фильм
Женщина_в_лосинах• 14 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Це мій смак)
Дуже люблю старе: фільми, музику
Цей вайб..🥰
Пропоную чоловікові Твін пікс подивитися, а він не любить старе. А я дуже)
Хоча мені здається я права. Адже те що витримане часом і досі відрме, це більш цінне аніж нова «субстанція» чи «подай знак» які завтра забудуть

А ще «брудні танці» з Патріком Суейзі обожнюю))
через 10 лет и даже через 20. точно также люди будут пересматривать и Субстанцию) он только вышел. И он пройдет проверку временем
автор З горіха зерня • 14 декабря 2024
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Ви думаєте? Я сумніваюся..
Женщина_в_лосинах• 14 декабря 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ви думаєте? Я сумніваюся..
уверена. Топовые актеры, режиссер достойная, мне Месть (Выжившая) в свое время запомнился и ценители жанра его знают. Да и вообще хоррор триллер как жанр тоже не умрет, всегда популярен) да и фильм стал вирусным в тик токе. Даже далекие люди от кино и то его хоть слышали
Кундалина• 15 декабря 2024
Ответ дляВерСаСе
Мені дуже сподобався Думка про тебе (2024) з Енн Хетуей. Як вона старша закохалась в молодого. Таке мімімі.
Клас,і мені сподобався. Дякую що порадили)
ВерСаСе• 15 декабря 2024
Ответ дляКундалина
Енн шикарна )
КондуктЕр тролейбуса• 12 января в 18:28
Планета Ка-пекс