Вся така шо куди там• 14 декабря 2024
Подарунок військовому чоловіку
Доброго вечора. Порадьте будь ласка, що можна цікавого подарувати коханому,він військовий , буду збирати посилку , і думаю що б такого цікавого приємного йому замовити
Вся така шо куди там
• 14 декабря 2024
Ответ дляKsenia2291
Те, що і не військовому
Добре ) але питання актуальне)
Гарантую неперелевки• 14 декабря 2024
Я своєму замовляла в’заного котика з його позивним, то думала буде казати, що гроші на фігню витратила, а він радий , як дитина. Возить за собою його кругом, тішиться )) Не очікувала таких емоцій від нього )
Гарантую неперелевки• 14 декабря 2024
Ще футболку замовляла із смішним написом. Теж був дуже задоволений, навіть побратими потім такі самі замовили )
Вся така шо куди там
• 14 декабря 2024
Ответ дляЛинелька
У військових магазинах , є багато цікавого . Можна вибрати і рушник такий маленький який гарно впитує та сохне .
Дякую
Мусик Пусик• 14 декабря 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
О! А где заказывают такие футболки?
Гарантую неперелевки• 14 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
О! А где заказывают такие футболки?
В інстаграмі, в тіктоці багато пропонують друк на одязі.
Ответ дляГарантую неперелевки
Добрий вечір. Будь ласка, можете написати, де замовляли?
Гарантую неперелевки• 14 декабря 2024
Ответ дляalice_svl
В тік-тоці