Я вся ваша• Изменено 14 декабря 2024
Буковель вперше, залог
Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, яка організація аренди гірськолижного спорядження. Читаю-читаю сайт Буковелю і вже дочиталася, що якщо брати комплект гірськолижного спорядження, то треба залишати залог... А там мінімальна сума залогу 6000, і наскільки я зрозуміла за комплект з лижами треба 18000 залишити. Якось не хочеться стільки готівки везти.
І з інструкторами як - на сайті сказано бронюйте час, сплачуйте, і якщо не знайдемо порозуміння то оплату вони повернуть. То дійсно так, чи як мені краще знайти інструктора там для дитини? Біля якогось витягу?
Регионщица• 14 декабря 2024
Я також вперше планую їхати взимку в Буковель, відповіді не знаю на ваші питання)) можно до вас питання, ви вмієте кататися на лижах, не боїтеся, трудно навчитися? Бо я дуже хвилююся чи вийде в мене це все )))
КротоТо• 14 декабря 2024
Интересует этот же вопрос по Буковелю и Яремче.
Где арендовать, какая цена? И вот о залоге только узнала
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Либо любой документ
Дякую, так простіше, бо я як прочитала суми застави, щось на Буковель перехотіла їхати
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Я не катаюся, дитина катається, то мені треба, щоб з інструктором покаталася дитина. А інструктори вчать нормально, досить швидко можна поїхати, не бійтеся, вийде
КротоТо• 14 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Если оборудование, то мы арендовали прямо там. Цены есть на сайте
Та я сначала в Яремче на нг на три дня, и даже не знаю где там тот спуск и как оно. Впервые вообще на лыжи.
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
Невловимий Джо• 14 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Драгобрат - для профессионалов
Там разные трассы есть, старшего ребенка там инструктор кататься на лыжах научил, сейчас еду с младшим тоже планирую научить.
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляКротоТо
Про залог прямо на сайті Буковелю
Ответ дляКротоТо
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
А потом в Буковель сразу тоже на 3 дня.
И также ничего не знаю.
Чувствую себя дикаркой
Мы тоже там становились на лыжи. 7 трасса, там рядом есть и «лягушатник» для самых начинающих )
КротоТо• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Про залог прямо на сайті Буковелю
О, господи, там еще категории
А я просто с ребенком хотела попробовать
КротоТо• 14 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Спасибо, лягушатник наше всё.
А санки есть там? Ну на всякий случай
Регионщица• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Так а ви не плануєте кататися? Дитина буде їздити , а ви що робитиме ? Я так розумію там не спустися без лиж?
КротоТо• 14 декабря 2024
Ответ дляbegovelik
Вам помогут и подскажут, не переживайте )
Спасибо за поддержку)
Я купила главное 2 костюма, себе и сыну, белый и черный. И очечки красивые.
А теперь паникую уже, снаряжение по категориям, спуски по номерам.
С моими талантами чую буду на подъемнике день ездить туда-сюда
Ответ дляКротоТо
Спасибо за поддержку)
7 трасса очень простая, начнете с лыжной школы рядом, а потом и на ней раскатаетесь
Я вся ваша
• 14 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Я планую, що дитина буде кататися з інструктором, бо полюбляє це. Одну маленьку дитину я на траси не відпущу, а простенькі спуски дитині вже не цікаві. А я понизу буду чекати дитину, коли накатається, по досвіду то десь 2-3 години в день буде
Регионщица• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Зрозуміла, я хвилююся більше чи вийде в мене кататися, я не дуже молода ))) але я їду з чоловіком, він там вже був і все знає.
Руда ліса• 14 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
В Буковеле очень дорого и много людей.
Мы едем в Драгобрат.
Ненавижу Драгобрат. Не катаюсь, тоже еду туда. Дыра.
Невловимий Джо• 14 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Ненавидите и едете ? Зачем ?
Оскорбляю всячески• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Що саме бред? Застава?
Я Вас огорчю, в нормальных отелях действительно такие условия. Допустим в Одесском Немо, где я часто бываю 8000 или 200 долларов залог. Я считаю с такими условиями это вполне нормально. Нет денег, нет смысла ехать.
Невловимий Джо• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ вся ваша
А сколько лет ребенку ?
Руда ліса• 14 декабря 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Ненавидите и едете ? Зачем ?
Муж без меня не хочет ехать. А мне не нравится абсолютно, начиная с подъёма туда.