Мая твая не панимать• 15 декабря 2024

Что вы думаете о людях, которые покупают айфоны в кредит?

Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Не буде. За рік брали дуже багато всього в оплату частинами, 0 грн переплата по всіх товарах. Навіть акційні товари, за ту ж ціну, що на сайті, ні копійки переплати.
Ви така дивна, самі скидаєте договір, де вказуєте відсотки,самі пишете, що банк не може поставити нуль, а потім стверджуєте, що у вас точно нуль переплат. У вас в школі з математикою добре було?
ТаЕщеОптимистка• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Удалено администрацией...
Это вы свои данные выложили?
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Немає, ви не вмієте рахувати?
Здається то ви не вмієте. Ще раз перечитайте свій кредитний договір, особливо пункт про відсотки
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Краще ви порахуйте суму переплати )))), якщоивона є.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Чудово, 24 роки в банківській системі. А у Вас погано з математикою і з логікою.
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так я можу порахувати. По одному договору в мене переплата 4.32 щомісячно, по другому 2.90 щомісячно. А як у вас без переплат виходить,якщо ви самі виклали свій договір, де вказаний відсоток банку за користування послугою? Ви така кумедна
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Треба не пункт про відсотки читати, а рахувати. Я вам пояснила навіщо він там.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
А в мене по всіх 0 переплат.
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ой-йой. Не дай Боже на вас натрапити, уявляю, що ви там нарахужте і наоформлюєте.... У вас навіть розуму не вистачило приховати свої персональні данні. Може то профдеградація, чи ви такий ’спеціаліст’ у якого 0.091,% це відсутність відсотку. Я ж кажу, кумедна жінка. От така бабці,яка кожну копієчку рахує, впарить безвідсотковий’ кредит, а бабця буде плакати. Не а у вас совісті
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Так вище скрін з мого додатку, окрім рівних платежів, я додатково сплачую відсотки, вони так і називаються в додатку! Ви точно працює е в банківській сфері? Бо вражає такий рівень необізнаності і непроіесіоналізму
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
А в мене по всіх 0 переплат.
Мда, горе от ума или его отсутствия
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Я не працюю з клієнтами, а ви рахувати не вмієте, не ганьбіться краще, якщо у вас 0 розуміння.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
В мене немає ніяких додаткових % крім рівних платежів. Сума всіх рівних платежів за період оплати товару = вартості товару при покупці до копійки. Може банк нормальний вибирайте.
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Боже, який безпросвітний тупізм. Ви ж самі свій договір скидали сюди!
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
В мене розуміння більше, ніж у вас. То добре, що з клієнтами не спілкуєтесь. Мабуть підлогу миєте в банківській сфері...
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну от, я про це і говорю.
Це був сарказм
Бо всі інша техніка дорожча якщо якісна
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Порахуйте переплату. Всі дані є, строк 10 місяців,
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Не ганьбіться ще більше )))). І не просіться в бан.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Це був сарказм
Бо всі інша техніка дорожча якщо якісна
Це була ваша фантазія.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Може порахуйте тоді, чи пусті пуки нічим не підкріплені?
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Я скіни вище викдада зі свого додатку. Ви зовсім нетямуща?
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ганьбитися це ви, ’працівник банку’, який сам суперечить тому що викладає, не вміє рахувати і нема розуму, що викладає скріни угоди з особистими данними. Не дай Боже десь на такого ’працівника’ натрапити
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Навіщо мені ваш додаток. Я вам написала, що у мене немає переплати, ви мені вже дві сторінки доказуєте зворотнє. Так порахуйте мою переплату. У вас же з математико, логікою, по вашому, все ок. Те, що вас банк намахав, то ваші проблеми, навіщо ви їх мені нав´язуєте.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Ви вже натрапили, вас же намахали. Не топіть себе ще більше, позорисько.
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це була ваша фантазія.
Та точно
Покажіть сушильну машину дешевшу айфона ( звісно притомних виробників )
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Це була ваша фантазія.
Фантазія у вас що айфон найдорожча техніка
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Що порахувати? Ваші обрізки клаптів угоди?🤣 Ви геть нездатні відкоректувати фото так,аби воно було читабельним і при цьому приховати персональні данні? Навіть страшно уявити ким ви там працюєте
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Така кумедна,сама собісще й лайки ставить
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Та точно
Ось, наприклад. В мене ціє ї фірми, модель інша, чудова машина, але брала дешевше 40 тис+/-, айфон дорожчий.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
З того, що брали за останній рік, то так.