Мая твая не панимать• 15 декабря 2024
Что вы думаете о людях, которые покупают айфоны в кредит?
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Що порахувати? Ваші обрізки клаптів угоди?🤣 Ви геть нездатні відкоректувати фото так,аби воно було читабельним і при цьому приховати персональні данні? Навіть страшно уявити ким ви там працюєте
Що за дешеві відмазки, все видно - дані, формула, 2 секунди порахувати. Чи слабо, лише язиком плескати вмієте?
Зілля до весілля• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Що там видно? Ви на приколі? Звиздець а не ’працівник банківської сфери’. Але з поправкою, якщо миєте там підлогу, тоді зрозуміло, претензій не маю, що візьмеш з неосвідченної людини, не всім бути економістами чи юристами, комусь і підлогу треба мтти
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
З того, що брали за останній рік, то так.
Ну є люди які люблять Міллє , неф і інший преміальний сегмент як і айфони про з максимальною памʼяттю
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Все зрозуміло, розуму три цифри скласти немає, але триндьж, триндьож. Я так і думала, тому не здивували.
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Чомусь так і подумала, що ви це напишете, черга за міллє стоїть ))). Як вам міллє?
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Дешевше айфона, покажіть яка у Вас дорожча?
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
У нас неф все
Але ви далі думайте що айфони найдорожче що купують люди
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
У нас неф все
🤣 Покажіть, будь ласка. Та ні, чому ж найдорожче, авто все ж дорожчі за айфони, будинки дорожчі. Он в темі холодильники виставили, то одні Донбаси і Днєпри, а ви про міллє, нефи. Ви одна на 100 тисяч з нєфами. Вам і айфон не підходить.
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну погугліть духовку неф що паром готує - поговоримо
Але ні - думайте далі що айфон це найдорожче у людей в квартирі
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
А ви погугліть, що люди не лише в квартирах живуть, щось у вас мислення не для нєф і міллє )))
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Угу , а сіменс з автоматичним дозуванням теж дешевший 7ї серії ?
Коротше , користуйтеся чим користуєтеся та не розчаровуйтеся
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Мені підходить неф і айфон
і сіменс але айфон це не найдорожче з техніки
Ставте фіолетову далі
і сіменс але айфон це не найдорожче з техніки Ставте фіолетову далі
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Мені підходить неф і айфон
Ставте фіолетову далі
З айфонами бідні студегти ходять, вам щось статусне треба )))), а то якось не солодно.
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Про ваше мислення промовчу
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Мені підходить неф і айфон
Ставте фіолетову далі
Це ви мені фіолетових наставили, вже заплуталися хто кому і що.
Аль де Барановна• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Вирішу сама що мені потрібно
А ви - топова порадниця яка знає як кому краще
і у вашому світі банальний телефон найдорожча річ
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляАль де Барановна
Вирішу сама що мені потрібно
Ви смішна )))
Мені все одно за який кошт вона придбала те, що робить її щасливішою.
Є ті, хто купує автівки та нерухомість в кредит, але розраховуються та ще умудряються продати через пару років за таку ж ціну, бо інфляція вже цю валюту добила.
Це треба спеціально питати чи в кредит, чи не в кредит була здійснена покупка. Значить людина на щось розраховує і розуміє, що ці гроші в неї реально будуть, але таку суму одразу виділяти не хочеться.
У нас, до прикладу, нульові кредити на придбання продукції Епл, мого банку.
Швидка Настя• 15 декабря 2024
Ответ дляЗілля до весілля
Так можна так купувати всі необхідні поточні речі не використовуючи основний капітал) Можна купити до прикладу не тільки телефон, а купу необхідних речей за раз
Звичайно можна, не зрозуміла в чому проблема?
у тебе є певний дохід, ти розумієш що в тебе є умовна сума яка є вільна після всіх обов´язкових платежів, то в чому питання? Якщо телефон то половина твого доходу, то не хороший заробіток , кредит то дійсно коли ця сума є досить відчутна для твого бюджету, і поки що я не почула відповідь на своє запитання, єдина моя думка що у людей шопоголізм і вони реально купаються прямо постійно кучу дорогих речей, а дохід не такий щоб це дозволити, або переїхали в нове житло і все потрібно, тобто є якась незвичайна умова в реальному житті я такого не зустрічала, щоб людина із реально гарним заробітками на телефон кредит брала бо якась таємнича вигода , яку ніхто не може пояснити
Швидка Настя• 15 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Дурниці.
Що саме?))) Щось якось ніяких пояснень, що так?)))
СКИБИДЫШь• 15 декабря 2024
Ответ дляШвидка Настя
Питайте, поясню.
Поумничка• 15 декабря 2024
Я про таке взагалі не думаю. Своїх проблем вистачає, щоб ще про когось думати.