Уравнобешенная• 15 декабря 2024
Кішка ссить у постіль
Прошу поради. Син взяв кішку з приюта, виходив її. Як привіз додому, то не можна було нічого залишати на полу, тобто- якщо ти спиш і кусок ковдри на полу, то нассить, на пакет на полу, на коробку, в тапки. В лоток теж ходила. Він старався що б нічого не було на полах. Потім обісцяла матрас топер, син його виніс, перейшов спати на інший диван, як раз прийшов час стерилізації, її стерилізували, але краще не стало. Тепер вона може насцяти коли він спить.Син дуже добрий, любить її дуже. Але це просто жах. Шукаємо поради.
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А что с лотком? Это глубокая ёмкость с толстым слоем бентонитового наполнителя?
Високий лоток
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляТебеОноНадось
Або не стерилізована, або має сечокамяну хворобу
Стерилізована 4 міс тому. Обстежували перед стерилізацією, аналізи робили
Мааарковная• 15 декабря 2024
Ответ дляУравнобешенная
Наповнювач в лотку силікагель
Много насыпали?
Хтомолодець? Я!• 15 декабря 2024
співчуваю. хотіла кота, але начитавшись тут тем вже передумала.
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
В мене кішка, 14 років, жодного разу крім лотка нікуди не сходила
куркулиха• 15 декабря 2024
Я таку вигнала. Але я с самого початку була проти. І коли вона насрала на кухні на столі на рушник серед помитого посуду, все... летіла вона далеко.
Хтомолодець? Я!• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
ну як можна вигнати члена родини? цього не уявляю.
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Кішка і так з приюту, і так поступити не може син, він її любить
куркулиха• 15 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Вона мені не була членом родини. Кілька днів посерла то там то сям...потім на столі і на цьому все
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляKatelove
Может просто не подходить наполнитель.
Хочему спробувати поставити ще один лоток, купити або бентоніт або древесний
Хтомолодець? Я!• 15 декабря 2024
Ответ дляУравнобешенная
за це йому респект. відповідальна людина. вам, як мамі теж окреме дякую, що виховали ЛЮДИНУ.
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую
Хтомолодець? Я!• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Скільки вона у вас жила, поки не насрала? і куди вигнали, на вулицю?
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляKatelove
Узнайте в приюте в какой она наполнитель ходила. Туда надо первое время тряпочку с её мочой положить чтоб она поняла.
Вона знає де її лоток, ходить туди, але вночі обов´язково нассить на сина
Туся муся• 15 декабря 2024
в нас теж з притулку, зараза. І ходить стять на ліжко коли сердита на нас, або стресує. Брали на перетримку кота батьків - Кася ходила сцять на ліжко, бо кіт її ганяв по хаті, кіт поїхав додому - сциклі в ліжко де й ділися. Чоловік застукав коли їла кашу з миски на столі, син лишив як йшов до школи, не прибрав, кішка отримала по мохнатій дупці. Наступного разу дочекалась коли я встану з ліжка, обійшла чоловіка і надзюрила йому практично на голову...
Тому намагаюся щоб киця не стресувала і не ображалася. В хаті ще два кота, хлопчики - ніколи ніхто з них на ліжко не цюняв.
куркулиха• 15 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Жила кілька днів і срала і сцяла кругом. Але кухонний стіл-остання крапля. Поїхала туди, звідки приїхала, у село
Хтомолодець? Я!• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
ясно. ви не хотіли з самого початку і за декілька днів вона не стала членом родини. це не та ситуація, як у автора.
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
У нього вона не стресує, він навіть насварити її не хоче, бо сам каже що буде мстити
Хтомолодець? Я!• 15 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
у вас ангельське терпіння.
Уравнобешенная
• 15 декабря 2024
Ответ дляKatelove
тут что-то поведенческое, что-то ей не нравится в сыне, хотя странно, относится к ней хорошо.
Так вона його теж любить, постійно з ним, часто на руках. Коли у нас були, то взагалі з нього не злащила, бо з нашою кішкою не зішлись
ТебеОноНадось• 15 декабря 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ой не драматизуйте
Свиня чи курка теж член родини? То як ви їсте тих членів родини?
Це всього на всього тварина, яку ви взяли щоб вона мала краще життя. А не вічний геморой