Домашня Зюзя• 15 декабря 2024

Какие духи купили себе последними

ТАЗератти• 15 декабря 2024
Fig Tea Nicolai Parfumeur Createur. Ноти інжиру, чаю, османтуса. Той же парфюмер шо і філосікус діптік створив. Наче за пірамідою має сподобатись бо беру наосліп. На нотіно за акцією вийшло дуже приваблива ціна.
Неправдиша• 15 декабря 2024
Lancome idole
Нульовий сантиметр• 15 декабря 2024
Ответ дляtereska
Шанел ’#5 воду’ це собі, чоловіку ’Уд та мінерали’ від Форда.
Сподобались Кристали і Комета від Шанел, поки не можу обрати який саме хочу бо там повний розмір, щоб не закинути знов.
Наконец кто-то правильно написал ’Шанел’
Нульовий сантиметр• 15 декабря 2024
Эти
Море Щастя• 15 декабря 2024
Ланком Гипноз. Купила по отзывам.
И я вообще его не слышу. Ни на коже, никак.
Вокруг хвалят от меня запах. А я даже понятия не имею какой он.
Первый раз такое. Брызну на кожу, слышу спирт и все. А через секунду ничего не слышу
Нульовий сантиметр• 15 декабря 2024
А кто тестил такие?
куркулиха• 15 декабря 2024
YSL Libre
Свідок Перемоги• 15 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Молода і нерозважлива• 15 декабря 2024
Гучі флора рожеві
Нульовий сантиметр• 15 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
фото
Это прикол с Шанель, если вы не поняли ...
Свідок Перемоги• 15 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
А простите) в последние пару месяцев здесь часто пишут Шанел. У меня уже глаз дергается
Застряла• 15 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Viktor & Rolf Spicebomb, теперь у моего слона есть коллега😁
А я своєму слону Обсешн, теж спеції-спеції
Нульовий сантиметр• 15 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Да, это журналистка в Америке интервью брала у женщин, они как будто специально все говорили : ШанЕЛЛЛ и уже мемы есть
Оябунчик• 15 декабря 2024
Дівчата, тут знатоки, може, хтось підкаже, такі парфуми, щоб пахли розсолом, солоним огірком? Обожнюю цей запах. Та чо ви ржете, я серйозно питаю))
куркулиха• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Так ви прям з банки розсольчиком. Навіщо платити більше?
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Ясно, серйозно тут питати не можна. Нащо писати всяку фігню, не знаєте, пройшли повз.
куркулиха• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Зате ви дуже розумне понаписували. Пишу, що вважаю за потрібне
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
І що я не так написала? Не розумієтеся на парфюмерії, нащо строчити. Руки обгоняють мозок.
_Астрея_• 15 декабря 2024
Ответ дляtereska
Підкажіть, Вам саме Крісталь від Шанель сподобався? А де Ви його тестили? Дуже хочу затестити теж, але його ніде нема
куркулиха• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Скористайтесь своєю ж порадою: не влаштовує відповідь- пройдіть повз.
Патриоточка• 15 декабря 2024
Ответ дляMs. Искренность
СK - Euphoria, на зиму
Духи моего студенчества )
Я my way купила, классно на холоде раскрылись
Ковбой Хагис• 15 декабря 2024
Lancome La Nuit Tresor. Почула аромат на знайомій - просто шикарно, бомбезно, такі ноти відкриваються, не нанюхатись. Компліментарний аромат стовідсотково. Як на мене, такий собі глибокий вечір з пікантним продовженням. Придбала відразу повну версію. Але...якось не у захваті...так, шлейфово, стійко, солодко, аякось трохи тягуче і...все.
У кого є такі ( чи були)? Як вам? Цікаві відгуки, дівчатка)
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
А якщо спитають парфуми з ароматом рому, Ви порадите горілки з наливайки? Наступного разу пройду, нема сенсу пояснювати.
жижифреймут• 15 декабря 2024
На розпив взяла.
Guzelli• 15 декабря 2024
Ответ дляЗастряла
Так, подробнее, это какие ?😍
Совбез• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
Ось ці розсольні)
Оябунчик• 15 декабря 2024
Ответ дляСовбез
Ось ці розсольні)
О, дякую дуже, зверну увагу
Natal_ka91• 15 декабря 2024
Chloe
Файна пані• 15 декабря 2024
Chloe і Deep red від Hugo Boss
Патриоточка• 15 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
YSL Libre
Да, они классные