Домашня Зюзя• 15 декабря 2024
Какие духи купили себе последними
Ответ дляНепогодка
Не позорьтесь. Для таких как вы сделала отдельный пост в ленте, можете почитать и больше не умничать.
Мені начхати на те, що Шанел випускає для кацапні. Будете хоть в одному в житті бутіку, то запитайте ж нарешті, як вони називаються. Чи ви далі чим кацапстан не виїжджали ніколи?
У вас по суті аж нічого, але жовчі занадто.
Всех анонимов аноним• 15 декабря 2024
у меня уже много лет на зиму Гермес мандарин базилик, создает настроение. В этом году купила еще Хлое абсолют де парфум - такой уютный, как в одеялке в нем
Краля-Галя• 15 декабря 2024
Я признаю только Императрицу D&G и Инканто Феррагамо. Я их чередую.
В сентябре мне подарили Хлое. Ну, такое. Мне они не очень.
Борщичок• 15 декабря 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Lancome La Nuit Tresor. Почула аромат на знайомій - просто шикарно, бомбезно, такі ноти відкриваються, не нанюхатись. Компліментарний аромат стовідсотково. Як на мене, такий собі глибокий вечір з пікантним продовженням. Придбала відразу повну версію. Але...якось не у захваті...так, шлейфово, стійко, солодко, аякось трохи тягуче і...все.
У кого є такі ( чи були)? Як вам? Цікаві відгуки, дівчатка)
Да, у меня такие уже 4йгод. Постоянно покупаю. На работе заценили девчонки)
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Точно Hermes? Можливо, Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic?
Я, просто, фанат Hermes і обожнюю мандарин базилік від Guerlain. Невже є у Hermes мандарин базилік?
Всех анонимов аноним• 15 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
точно Герлен))) Мозг думает одно, а пальцы пишут другое))
Инстагра_мерша• 15 декабря 2024
Ответ дляНульовий сантиметр
Наконец кто-то правильно написал ’Шанел’
те кто франсе не знают
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Сади ерме
Мені вони всі пахнуть розсолом
Хіба що сади Мусона схожі на розсіл. Класна водичка👍
Тоска в носках• 15 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Это ваша тема,где был отзыв,про помытого деда в церкви?😂
Да
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляСhanelKa
Рідко купляю, останні подарували TF Ombré Leather Parfum
О, розкажіть, як вони Вам. Я люблю шкіряні. Ніяк не розкошелюсь на повнорозмірку ТФ Білої замші. Вона май лав❤️
Хотілося б інші спробувати. Але ціна...
Мама Чели• 15 декабря 2024
Ответ дляМоре Щастя
У меня вообще 99% на себе не слышу, но так чтоб даже затест не слышать, такого еще не было.
Ну, перші пару хвилин чутно, а потім ні. У мене ще й 10 років як відсутній нюх, чую тільки основні сильні запахи, типу смаженої цибулі на кухні, смог теж чую, коли цвіте щось дуже духмяне типу бузку. Після ковіду трохи відновилося, то я одразу накупила всього ))))) а тепер знову пропав.
Тоска в носках• 15 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Заинтриговали)
Да прекрасный, уютный аромат. Нет никаких помытых дедов, есть тонна сухих, теплых деревяшек, медовость, корица и сейчас уже ощущаю прополиса немного. Если до конца пробника он так же будет нравится, возьму миньку
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
А якщо спитають парфуми з ароматом рому, Ви порадите горілки з наливайки? Наступного разу пройду, нема сенсу пояснювати.
Спробуйте сади Мусону від Hermes.
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляОябунчик
О, таке теж люблю!
Це також є у Hermes - сади Нілу
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляАлесс
Ну там нема рому. Чи ви про огірки?
Про розсіл з огірками
А якщо треба щось алкогольне, то моє останнє надбання Lalique Noir Premer Or Intemporel 1888 має нотки дорогого алкоголю
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляАлесс
А що с ромом,не знаєте?🤭
З чистим ромом - не знаю...
В моїй хаті моя правда• 15 декабря 2024
Девушки, а посоветуйте и мне, пожалуйста. Люблю свежаки и акватику. Хочу что-то такое холодное, чтоб аж в носу щипало)
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Вот эти? Странно)) я чётко ощущаю и ассоциации с огурцами солёными с ними🤷♀️😅
І я не чую огірків, душна мімоза і фрезія мені
Новопоштинская• 15 декабря 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Раніше також любила таке. Із старої гвардії подобались Masaki Matsushima Mat і Light blue DG. Ну і трохи новіше - у мого улюбленого Hermes
Eau des Merveilles Bleue.
Може дівчата ще щось порадять більш сучасне
Eau des Merveilles Bleue.
Море Щастя• 15 декабря 2024
Ответ дляПаспортний стіл
фото
Обожнюю їх. Скоро вже закінчуються, треба буде оновити
Море Щастя• 15 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
А я обожаю Гарлен Аква Алегория мандарин базилик
В моїй хаті моя правда• 15 декабря 2024
Ответ дляНовопоштинская
Eau des Merveilles Bleue.
Matsushima Mat та Light blue маю, люблю.
З Hermes не знакома, спробую, щиро вдячна за пораду