Чучело-Мяучело• Изменено 15 декабря 2024
Хто має платити осбб за обслуговування генератора, бензин і тд?
Я орендар
Власник просить платити мене бо це як додаткова комуналка
Щоб працювали ліфти, опалення, освітлення в загальних місцях і тд
Власник тільки дав 10000 грн на купівлю генератора
І просить щоб я витрати кожного місяця на утримання генератора, бензин сама платила
Капитошечка• 15 декабря 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
В нас у знайомих, які живуть в новобудові користуються благами генератора тільки ті, хто щомісяця платять і хто вкладався в покупку. Будинок 20 поверхів, доступ до ліфту у часи відключень є тільки у платників. Хто не платить, ходить пішки.
Цікаво, а як це контролюється?