Из Виа-гры• 16 декабря 2024

Чи права свекри по відношенню до дітей? Чи я не права?

Доброї ночі всім!
Просто хочу почути думку інших людей))
Ситуація така: у свекрів була ділянка землі в гарному,дорогому місці. Під Києвом. Вони її передали дочці. Після продажу вона змогла купити ділянку з будинком і ще одну.
А сину вони пообіцяли передати (взамін) трикімнатну квартиру в спальному районі,в якій вони проживають. Тобто років через... Дай Бог їм здоров´я.
Ітог: сестра чоловіка живе вже багато років в своєму будинку,а ми на з´ємній 1-к квартирі більше 10 років. Я чоловіку кажу,що його "кинули". А він каже,що я не права і в нього колись там буде спадщина))
Я не права?
Электричка• 16 декабря 2024
А вы кто и каким боком? Зачем сына накручиваете?кайдашева сім´я

Кредитная• 16 декабря 2024
Ответ дляВишиванка
Конечно правы. Это их имущество, могут делать с ним все, что захотят и 3к могут дочери отдать, если захотят
От якщо прийняти цю точку зору, то жити стане набагато простіше. Перевірено на собі.
Ніхто мені нічого не винен і я вже знаю, що не буду ніяк судитися з родичами.
Своє майно навпіл дітям по заповіту, хто б чого в житті з них не досяг.
Вишиванка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Питання в іншому: чи справедливо одній дитині давати все,а іншу просто ’кинути’,з обіцянками,що потім щось буде?
Справедливо. Справедливо даже отдать свое имущество бомжам. Это имущество родителей. Не детей. И справедливо поступать со своим имуществом так, как пожелаешь. А вот возмущаться тем, что кто-то не поступил со своим имуществом так, как вы хотите - вот это не справедливо. Справедливо заработать на свое
Вишиванка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Питання в тому,що жити потрібно зараз. Сестра чоловіка вже більше 15 років живе в своєму будинку,а коли чоловік отримає спадок,то і жити вже не буде коли. Якщо доживемо))
Скажите об этом своей маме. Что жить нужно сейчас, пусть съезжает в дом престарелых и отдает вам квартиру. Скажите, что вам некогда ждать наследства от нее, что нужно уже
Мозговая пилочка• 16 декабря 2024
Вы правы. Только ситуация не изменится. Родители стареют, могут начать квартирой манипулировать. Может когда-нибудь получит наследство, может нет.
Не высказывайте своё мнение мужу, если он не спрашивает. Вас эта тема не касается.
Вишиванка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Да я на ту квартиру і не сподіваюсь. Просто питання в тому,що зараз ми плануємо купувати квартиру,і якщо б була якась допомога,то купили б кращу. А так,сестрі,все сестрі... А нам,можливо,колись потім. Хоча,я на це потім не маю надії))
А справедливо, что вы хотите деньги родителей мужа вкладывать не в личное жилье мужа, а в ваше совместное? Чтоб потом, в случае развода, делить пополам с вами?
Вишиванка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
У мене одна дитина. І все йому дістанеться,і я допоможу йому зі ´стартом´ однозначно!
Вы себе хоть помогите сначала 😂
Вишиванка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Дякую! Мій чоловік також ображений на них,але його образа мовчазна,він все в собі переживає. А мені взагалі незрозуміло,як так можно ділити дітей. Одному все,а іншому-нічого. Ну,то таке... Обідно,просто.
Вам обідно, что вам люди своих денег не дали? 😂
Ждушечка• 16 декабря 2024
А яке ваше діло до його спадщини,що вам дали ваши батьки?і судячи з порадниці він в 25 вже повинен все заробити сам

мимАпроходила• 16 декабря 2024
Вы правы, вашего мужа «кинули». Так как трёх комнатная квартира свёкров после их смерти будет делиться пополам с сестрицей.
Блискавка• 16 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
А, может и вся отвалится сестрице. Дарственная должна быть оформлена. А не языком патякать свекрам
Мамина квіточка• 16 декабря 2024
Я розумію тих, хто пише не треба розраховувати, а що ви заробили чи що дали ваші батьки

Але як мама сина та доньки, такої ситуації не уявляю: все ділиться порівну і не колись потім, а зараз
І буде ділитись
Якщо б я продала ділянку, то гроші ділила б навпіл однозначно і пофіг в кого є родина, в кого немає, хто краще заробляє, хто менше
Це двоє моїх дітей і було і буде все порівну
Хтомолодець? Я!• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так,але ж донці ділянку на початкк сімейного життя,в 25 років,а сину колись там,потім,років в 60)) Вважаєте,то справедливо?
Вважаєм, що справедливо. І гендерна нерівність на ринку праці існує й досі. Тому в чоловіків набагато більше можливостей заробити на нерухомість, ніж в жінок.
Кросівки оригінал• 16 декабря 2024
Батьки молодці, донька повинна бути з житлом, вона жінка. Син повинен заробити
Хтомолодець? Я!• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ні,в мене є брат. Завжди все було порівну. Було,і буде! Так я звикла. Мабуть,тому мені це дивно))
Це що порівну у Вас було? Цукерки від Миколайчика?
мимАпроходила• 16 декабря 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Автор, ну родители вашего мужа тоже его, по сути, не обидели-трехкомнатная квартира на дороге не валяется. А не правы вы в том, что пытаетесь мужа настроить против его родных. Это, мягко говоря, не умно
Правильно автор делает что против родителей настраивает. Чтобы не лезли к нему с просьбами «помоги». Дочке недвигу значит дочке и заботу о родителях
Хтомолодець? Я!• 16 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
Автор с мужем хоть себе бы помогли для начала
Кредитная• 16 декабря 2024
Ответ дляМамина квіточка

І буде ділитись
Я абсолютно погоджуюся.
Діти різні, я вже по своїм бачу, що вимоги до себе, до життя, їх пріоритети дуже відрізняються. Це не привід комусь давати більше, комусь менше.
Ми даємо однаково, а далі вже хто як вважає за потрібне.
Доктор Варвар• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Та сама ситуація, тільки єдина відмінність: мені батьки, як тут пишуть ’жопу прикрили’. А так би теж мотались по зйомних або жили б з моїми батьками. Дуже прикро мені за мого чоловіка. Але і доходжувати свекрів чи матеріально їм допомагати я не збираюсь. Роблять ставку на дочку - будь ласка, хай там хоч в калюжі сечі валяються на старості, я і пальцем не поворухну, треба іноді думати про наслідки своїх рішень.

мимАпроходила• 16 декабря 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
По классике жанра «потом» вашему мужу не квартира достанется, а горшки. У меня есть подобный личный промер идентичныйший, и наглядных прямо сейчас хватает, вот один из них. Одному сыну сразу квартиру, машину и часть бизнеса по сдаче в аренду коммерческой недвиги, второму сыну - когда нибудь потом дом на 500м, который на яиг не нужен для проживания в котором родители собрались доживать. А потом война… оставшаяся недвига денег не приносит, в дом два прилета сгорел до фундамента, родители без крыши над головой, свои запасы проели в Европе, куда уехали к старшему сыну от войны с планами там остаться, но дело обернулось круто и пришлось вернуться второму сыну на голову, с требование снять им отдельную квартиру и содержать на уровне к которому они привыкли, и все это взамен участка под сгоревшими 500квадратами поросшими за 3 года мхом.
Ну так тот сын ГЛУПО делает что помогает родителям. Так терпилы поступают. Родители отдали брату вот пусть брат им и помогает!
Пополняю_Карму• 16 декабря 2024
У меня была ровно такая же история - сестре купили вначале 2К квартиру, потом 3к вместо маленькой. А на меня записали Бабушкину 2К квартиру, причем с договором досмотра. Когда с мужем женились, брали ипотеку, сами выплачивали, со временем дом купили в пригороде Киева. Все сами. А квартира та мне так и не досталась, так как в Донецке, хоть бабушки и дедушки нет с 14 года. Сестра умотала со временем в Канаду ( 10 лет как), на родителей полностью забила. А я досматриваю, они уже сильно в возрасте. Вот маме операцию сделали, папе предстоит. Все на мне.
Пасхальний тролік• 16 декабря 2024
У нас аналогичная ситуация, только квартиру свекровь делить на двоих будет.
Т е дом и земля дочери.
Квартира поровну брат и сестра.
Чесно говоря, у нас уже свое жилье, своя жизнь. И мы как то не зациклены на этом. Такая математика у них
Мамина квіточка• 16 декабря 2024
И кто бы что не говорил, когда делится НЕ поровну-это разное отношение к детям
Кого-то любят больше, а кого-то меньше
БлинчикБезСметанки• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Ну так заробіть самостійно, чи отримайте свій спадок, а ви тільки ниєте та заздрите.
БлинчикБезСметанки• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Навіть не сумнівайтесь! Він мене виростив з 14 років,бо батька рано не стало.Він краще мені все віддасть...Тут я впевнена на 100%!
А тепер згадайте його дружину, яка так само буде сидіти на форумі ’все сестрі, все сестрі....’
мимАпроходила• 16 декабря 2024
Ответ дляПополняю_Карму
И кто вам доктор? Досматривать родителей должен тот кому недвигу дали. Но вы ж такая мать тереза
графиняВишенка• 16 декабря 2024
Вважаю, що свекри праві. Донька більш незахищена. Може залишитись одна з дітьми, наприклад. А син не має розслаблятися.
І це взагалі не ваше діло, що і як ділять чужі батьки.
Капуста Маша• 16 декабря 2024
Ответ дляПП-шница
У меня иногда создаётся впечатление, что приличные родители просто обязаны отдать детям недвижку свою всю, как только дети подросли, а сами, на выбор, либо помереть обязаны, либо в картонный ящик под мостом
Я думаю, тут о другом. Тот участок могли бы поделить на двоих. Это с одной стороны. И было бы справедливо. Но винить родителей за свое проживание на съеме глупо. Но и родители разделили детей своим поступком.
Ля-ля-ля• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Вы тупо сидите вместе с мужем и ждете спадок чтобы жить?
Сіточка• 16 декабря 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Те,що ми намагаємось добитись самі-це інша тема. Питання,чи справедливо так ´ділити дітей´?
У мене батька немає вже багато років. А у мами 3-к квартира,яку ми з братом ’колись потім’ розділимо навпіл,не дивлячись на те у кого,які статки. Дай Бог моїй мамі багато років ще життя! Але,я точно знаю,що все буде поділене порівну!
справедливо зробити так, як вони захотіли. життя штука взагалі несправедлива. до кінця мотивів батьків ви не зрозумієте і не знатимете. але, в цілому, аби легше жилося, прийміть те, що люди мають право ухвалювати самостійні рішення, якщо йдеться про їх майно, інтереси тощо. те, що Ви були б не проти розділити з сестрою її благополучне життя, то зрозуміло. але ну не сталося так. живіть, розраховуючи на себе. бо хтозна, як життя поверне - може Вам і квартира не дістанеться;-)