Завжди мало• Изменено 16 декабря 2024

Висипання і зуд на руках

Дівчата, що маємо. Син катався на сноуборді два тижні підряд по вихідних. У теплих рукавицях, цілими днями. Руки пітніли, я так розумію. Я була не з ним. Каже , що десь з першого дня після рукавичок висипали прищі і почали зудіти. На кистях, між пальцями на руках. Що робити ? Це така алергія на рукавички? Синтетичні. Каже, що прищі зудять між пальцями.
Червона ікорка• 16 декабря 2024
Дисгідротична екзема- подивіться фото в інеті чи схоже
черная мамба• 16 декабря 2024
Тільки на долонях, на ногах нічого не має? В мене висипання на долонях і ступнях при коксакі було
Ane4ka-9cee• 16 декабря 2024
В мого сина 2,5 роки теж пару тижнів тому почався страшний зуд на долонях, прямо руки взялись коржом червоним. А потім і у мене таке саме, 2 дерматолога кажуть алергічна реакція, я правда ума не приложу на що реакція у нас двох. Лікувала маззю Кутівейт, потім крем для атопіків, і антигістамінне
автор Завжди мало • 16 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Спасибо, очень похоже. Будем лечить календулой