Organic• 16 декабря 2024
Какими моющими/чистящими с минимально вредным составом вы пользуетесь
Для посуды и сантехники особенно интересует.
Коко На Страже• 16 декабря 2024
Для посуды и белья использую Denkmit. В семье есть аллергии, а их средства без химического запаха и не вызывают аллергии. Сантехнику мою средствами Bref. Тут для меня главное, что быстро и качественно отмывает
Невидимка Майя• 16 декабря 2024
Сода, оцет, лимонна кислота,раніше посуд мила гірчицею. Нічого більш екологічного ви не знайдете, ні в одного виробника. Для прання в мене звичайне, рідке господарське мило з Епіцентра.
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Рідке мило в пральну машину?
Ду да ду да ду• 16 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Рідке мило в пральну машину?
Я тут недавно створювала тему про пральні засоби. Отримала незабутнє враження після розтину пральної машини під час ремонту.
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Не бачила тему. А що було? І після чого?
Ду да ду да ду• 16 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Засрана, пардон, вся зсередини. А ТЕН
менше ніж за два роки користування. Є думка, що через дешеві пральні порошки +перкарбонат. Не уявляю, що б було після засобів, що взагалі не призначені для автоматів.
Organic
• 16 декабря 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Засрана, пардон, вся зсередини. А ТЕН
Ого яке. Так а чим же ви прали конкретно? Може ще вода у вас жорстка?