БоВжеВільна• 16 декабря 2024
Що б ви відчули, якби вас заблокував колишній?
Розійшлися, пережила, хоч і були почуття. Здавалося, відпустила. Але випадково помітила, що зникла аватарка та змінився статус на був давно, отже, він мене заблокував. І мене це хвилює. Хочеться написати, що він свиня і цей вчинок бридкий. Тримайте мене, як то кажуть.
Ви як реагуєте на блокування?
Додам, що писанини не було з мого боку після крапки, я не з тих, хто буде написувати. Максимум - могло б бути вітання з днем народження раз на рік. А може й ні. Швидше ні.
Ви як реагуєте на блокування?
ПП-шница• 16 декабря 2024
Так он вам бывший зачем ему что то писать, тем более ему на вас плевать
Ашотакоя• 16 декабря 2024
А какая вам разница- заблокированы вы или нет? Писали бы ему после пьянки?
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Випадково, ага. Саме тому і заблокував
Я не писала і не збиралася, якщо ви про це.
Зникла аватарка, тому й помітила
Мусик Пусик• 16 декабря 2024
А чому його контакти у вас досі в телефоні і ви дивитеся коли він був онлайн?
Після розставання треба відгорювати і перегорнути сторінку.
Все, у вас нове життя
Давно без алко• 16 декабря 2024
Похоже автора еще не отпустило. Забейте на блокировку и живите дальше
Губной рояль• 16 декабря 2024
Значит у него уже есть другая. Представьте, смотрит он с новой девушкой что-то в телефоне и вдруг ваше сообщение вылазит.
сама себе прекрасная• 16 декабря 2024
Какой поступок, ему на вас плевать, так делают, когда полностью выаеркивают из жизни человека, вы пустое место для него. Судя по тому как излагаете, вы надоедливая пиявка, которую мужик сдыхался и счастлив
Мусик Пусик• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Зникла аватарка, тому й помітила
Звідки зникла аватарка?
Любимка-анонимка• 16 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я б точно таку хрєнь не помітила
Конечно, вам некогда, работы много
Твоя космішна• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Зникла аватарка, тому й помітила
Ну напишите,все равно не прочитает
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
Все, у вас нове життя
Я не дивлюся, коли він був онлайн. Цього й раніше не було видно, статус завжди був прихований. Випадково помітила, що аватарка немає. Це ж видно в контактах.
Давно без алко• 16 декабря 2024
Ответ дляТвоя космішна
Ну напишите,все равно не прочитает
Автор мне напоминает такую: я бежала за вами 3 для чтобы сказать как вы мне безразличны
Давно без алко• 16 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Привітання з ДН раз на рік?
Ви гоните?
Нет конечно, с ДР обычно 3 раза в год поздравляют.
Любимка-анонимка• 16 декабря 2024
Автор, надо было его первой заблокировать. Я всегда так делаю.
Синиця у спідниці• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Может он номер изменил
Срочно покупайте вторую сим для проверки)))
Копирайторша• 16 декабря 2024
Я его опередила и заблочила первой. Потому, даже не в курсе, заблочил он меня или нет.
Мусик Пусик• 16 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Думаю купит новую симку и напишет ему о плохом поступке)
Love_Love_Love_• 16 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
Ви роками вітаєте бувших з ДН?
Синиця у спідниці• 16 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви роками вітаєте бувших з ДН?
Колишніх, які бувші
Намазюкана нішою• 16 декабря 2024
Та ну, козел какой, конечно непорядок
Надо идти под подъезд, ждать его и выяснить почему это посмел сделать
БоВжеВільна
• 16 декабря 2024
Ответ дляМусик Пусик
У мене є інша сімка, дівчата. Вже б написала, якби хотіла.
Питання не в цьому. Ви теж вважаєте, що такий вчинок нормальний? Вважаєте це неповагою?
Вилами по воде• 16 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Зникла аватарка, тому й помітила
Карту його знаєте?
Жена_КотораяСтена• 16 декабря 2024
Я прекращаю общение с бывшими и сама их блокирую. Так что понятия не имею блокируют ли они меня.
И не понятно зачем вы следите за бывшим? Забудьте и устраивайте свою личную жизнь заново, с другим мужчиной.