Видна міленіалка• 16 декабря 2024
Як би ви відреагували на такий вчинок від колеги? Соромно
Добре спілкуюсь з колегою, сидимо разом.
Завжди разом ходимо на обід.
Сьогодні відмовилась, сказала, що багато роботи і не буде їсти цілий день
Я сходила в кавʼярню і купила те, що було - сосиску в тісті.
Принесла, дала їй, вона скривилась, заховала очі, навіть не подякувала.
Відчуваю себе дурепою, а я просто хотіла піклуватись
Завжди разом ходимо на обід.
Иванка Бур• 16 декабря 2024
Ответ дляВидна міленіалка
От і я про те.
Не важливо, їстиме вона це чи ні.
Я проявила турботу, увагу , її справа - подякувати і все, більшого мені не потрібно
Не важливо, їстиме вона це чи ні.
Стільки людей вже написало, що не праві ви, а ви і далі своє гнете - мала подякувати. За що? За те що порушуєте особисті кордони іншої людини? Ви маєте на це право?
язззззь!!!• 16 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Не сомневаюсь, что автор искренне не понимает. И взращивают таких как автор как раз те самые, которые ’ввічливо подякували і викинули непотрібну сосиску в урну’.
А по факту что? Сидел себе человек тихонько работал, НА РАБОТЕ, замечу, никого не трогал. И на ровном месте стал неблагодарной хамкой, потому что не оценил порыв автора.
Иванка Бур• 16 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Згодна з вами. І ще і свої гроші має віддати, за те, чого зовсім не хотіла, і не просила.(
Стигла полуниця• 16 декабря 2024
Ответ дляТоскующая
Людина завжди може сказати тактовно. І подякувати за турботу з усмішкою. Мені так казали і я казала, то нічого страшного. У ситуації автора, то не адекватна реакція її подруги.
Згодна. Але люди різні і засмучувати себе такою реакцією не варто. Я теж колись так обпіклась з подругою( я вважала, що повинна допомагати) і більше не роблю добрих справ, якщо мене про це не просять. Мені спокійніше)
Бжоли-бандерівці• 16 декабря 2024
Ответ дляязззззь!!!
Серьезно? Коллега должна объяснять автору почему она не хочет есть? Вот они, люди, которые не знают личных границ.
Які особисті кордони? Ви нічого не поплутали? Це звичайне спілкування на роботі, в колективі. Ви взагалі з кимось спілкуєтесь? Чи заховались вдома за 3ма монітором і відстоюєте свої кордони?
Бжоли-бандерівці• 16 декабря 2024
Люди ви звідки взагалі? Напали на автора за людяність і турботу, да просто небайдужість. Цікаво, де дінуться ваші особисті кордони, якщо, знадобиться допомога на вулиці? А поряд будуть йти і їхати такі самі, як і ви, які не захочуть нарушати ваші особисті кордони і їм на вас глибоко начхати. І це жінки, мами, які мають бути чуйними, добрими, людяними і цьому вчити своїх дітей. Одні хабалки, людина людині вовк