Просто Фіфа• 16 декабря 2024
Подруга не близька, часто присилає різні рецепти, типу смачно спробуй
Все б нічого тільки я дуже перебірлива в їжі. З одного боку, я часто пишу ок дякую. Потім при зустрічі питає чи готувала, може в чоловіка мого запитати коли збираємося. Якщо пишу ми таке не їмо. То наче ображається або додає що може якійсь інгредієнти прибрати.
Я не можу сказати що ми прям подруги, наші чоловіки дружать ще зі школи, доводиться спілкуватися.
Трохи бісить. Незнаю як краще. Не реагувптт взагалі?
Фрикаделька• 16 декабря 2024
Это один из видов абьюза, она нарушает ваши границы. Вполне нормально их обозначить.
УжеВотДа• 16 декабря 2024
Не реагуйте, в мене є така знайома що шле мені різні приколи, я їх просто не дивлюсь, а іноді дивлюсь. Мене не парить що вона шле, а її не парить що я не дивлюсь
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Просто мені часто доводиться стикатися що люди не сприймають, що я перебірлива в їжі, і реагують досить типу, то ти в мене не пробувала, це тебе не привчили, мама не готувала, то ти балувана. Да і готувати страви типу голубці, налісники, я їх не хм , а по друге їх довго готувати. Беру напівфабрикати. То теж типу лінива. А ти знаєш з чого ти напівфабрикати готують. Набридає це все чути. Я ж ні до кого не лізу.
3@йk@• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
у вас якийсь комплекс з приводу їжі. Вас в дитинстві дуже заставляли їсти?. Думаю проблема не в знайомій а в вас. Я б таке і не помітила, щоб ще теми створювати. Мені часто шлють різні рецепти, навпаки буває щось сподобається, незвичн.А буває і не читаю, якщо часу нема.
Бокс-орун• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Дуже Вас розумію. Коли кажу, що не їм цукерки, молочний/білий шоколад і фабричні торти, більшість цокає язиком і закочує очі до неба. Найближче оточення має такі ж смаки, як і я.
Секс-Бомба• 16 декабря 2024
Автор, я вообще не хозяйка и не люблю готовить, мне никто не шлёт рецепты. Не люблю подарки на день рождения. Я прямо людям об этом говорю. Проблема в Вас. Напишите знакомой, что вы давно собирались ей написать , но стеснялись, что не любите читать чужие рецепты и обсуждать с кем- то вопросы кулинарии. Предложите ей тему для общения более Вам приятную. Или не предлагайте, если смысла в общении не видите.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляБокс-орун
Ага, буває приходиш в гості, по запрошенню на день народження чи з інших причин, а їсти для тебе немає чого... Сидиш голодний. Навіть пити не можеш, бо навіть вино закусити немає чим.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляСекс-Бомба
Я вже їй якось казала, що я перебірлива. Що рада якщо рецепт їй смакує, а мені ні. Але вона все одно шле))
Молчавочка• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Навіть уявити собі такого не можу. У вас проблеми з кишківником, хвороба і дієта? Харчові алергії, операції пережиті, язва?
Бокс-орун• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Приходьте зі своїм, якщо це в гості додому. Це вирішує проблему або відсіюються знайомі.
Платья Всем• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
о май гад
Секс-Бомба• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ну человек не понял намека, я сама такая , скажите прямо. Спасибо, не надо никаких рецептов, мне не интересно. А на счёт прийти в гости и есть нечего... Мои все знакомые на диетах приносят свои судочки со своей едой в гости. У нас ходят в гости не прям чтоб не поесть , а пообщаться в хорошей компании.
Молчавочка• 16 декабря 2024
Ответ дляСекс-Бомба
В такому випадку на який, взагалі з тими судками йти в гості? Можна сходити в ресторан і замовити кожному те, що він їсть. Можна взагалі не їсти, а випити кави і поспілкуватись. Якщо зустріч лише для спілкування.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
Стіл на тарілці вонючі елітні сири, жоден я не їм, хамон не їм, виноград ( ну ним не їсися) і салат з горгонзоли ( сир з пліснявою синєю воняє шкарпетками) . Сухе вино ( не п´ю не подобається, я принесла свою пляшку). На десерт мочі чи як їх називають не їм. От просто бінго, сиділи ж не одну годину, пити і нічого не закусити теж не вийде.
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляБокс-орун
Ну я ж не можу питати а що ви готуєте. Один раз було що попала так що взагалі нічого. Якби ж знала. Буде мені наука.
Гостра на язик• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Полуфабрикаты едят как раз люди не переборчивые в еде
Молчавочка• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так тож по бахатому. Це ´ніщеброди´ роблять овочеві салати і голубці крутять.
можна просто не ходити.
Гостра на язик• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Та ну это у вас явно уже проблемы с восприятием пищи
Невгамовна Бу• 16 декабря 2024
Автор, мне даже могут понравиться какие-то рецепты и заинтересовать, и я могу их сохранить. Но 99% что не буду готовить.
Это нормально не готовить даже по понравившимся рецептам
тетка неадекватная со своим тотальным контролем
Нічна ненажера• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А мне пофигу, когда поучать начинают. Я никогда не стремилась быть хозяйкой хорошей, та и не есть такая. Как-то собирались у нас толпой, подруга раньше пришла, а у меня из еды гречка, мясо и овощи на салат, она начала отчитывать меня, типа люди же будут, давай наготовим еды. Та говорю нафига, муж пиццу принесёт. Её шок был в шоке весь вечер, а мне пофигу.
КинДза• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Який вихід із ситуації на вашу думку?
Форс мажор• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ооо, це у вас дійсно проблеми з їжою. Але як ви тоді їсте ті полуфабрикати незрозумілі?
Просто Фіфа
• 16 декабря 2024
Ответ дляМолчавочка
можна просто не ходити.
Я не знала. Подруга з Харкова, приносила на др, типу попередила що скромно, типу бутерброди та морозиво. Ну ок. Кожен своє бухло, ок. А вийшло ось так. Так я не їм ще оливки , ікру і ще багато чого. Ну я вперше геть нічого не могла їсти. Вона ще дуже любить всілякі дуже ароматні приправи, м´ята базилик. Я їх терпіти не можу.
Гостра на язик• 16 декабря 2024
Ответ дляФорс мажор
Вот -вот. Не ест ничего, бо переборчивая, а полуфабрикаты на ура
Молчавочка• 16 декабря 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Запарюйте вівсянку, варіть яйця, автор і не ходіть туди де некомфортно. Я думала може справді проблеми зі здоров´ям.