Багиня• Изменено 16 декабря 2024
Дитина в 2 роки спить розкрита, що робити?
Якщо вкриваю, то потім сильно потіє. Що це може бути? Я сплю в піжамі і не розкриваюсь, мені комфортно. Без ковдри мені холодно.
Безсовісна кума• 16 декабря 2024
Вам холодно, а дитині ні. Відчепіться від неї зі своєю ковдрою
дама_из_декрета• 16 декабря 2024
более легкое что-то дайте, значит жарко ребенку. то что вам холодно не значит, что всем так
Organic• 16 декабря 2024
Якщо дитині жарко легше одягайте на сон. Я своїх з народження привчила спати, в жиготез ( спальний мішок) вони ж різні, тонкі та теплі. До 3-5рокіа . Дитина точно не розкриється а в ньому можна спати легко одягнутим, або без нижньої частини піжами
Кидстаффовна• 16 декабря 2024
Ви думаєте, що ваша дитина настільки відстала, що буде спати й мерзнути?
Багиня
• 16 декабря 2024
Ответ дляOrganic
Дитину вдягаю в таку саму тоненьку піжаму як і себе. Не щось тепле…
Пульт от линолеума• 16 декабря 2024
Пам´ятаю себе в дитинстві .Мені було не холодно,а мене вкривали.Не могла заснути.Правда не 2,а 3-4 роки.
дама_из_декрета• 16 декабря 2024
с подругой как-то несколько дней вместе жили, ездили в другой город, ей холодно, мне наоборот, проветрить хотелось квартиру и обогреватель выключить, чуть не разругались в этой поездке, теперь живем всегда отдельно
Приму в дар• 16 декабря 2024
Пітніє? Здайте вітамін d. А загалом хай розкривається, якщо вночі не мерзне і вам не доводиться зігрівати.
Некомильфо• 16 декабря 2024
Нічого не робити, не вбивати дитині природну терморегуляцію! В нас так зі старшим, він по дому в трусах ходить, а я у флісовій піжамі і халаті теплому зверху. І спить голяка, а я під двома ковдрами. Не кутайте дитину, буде менше хворіти
Багиня
• 16 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
В трусах зараз?? У вас дуже тепло?? Особливо коли світла немає, в нас дубак бо і опалення немає
бибизяна• 16 декабря 2024
Можливо ковдра дитяча парить?
Я собі колись таку придбала.
І в своєму місті, на форумі, одна мама теж на це жалілася. Я порадила поспати під тією ковдрою, виявилось, що вона такий ефект давала. Та мама змінила ковдру і діти далі спали нормально.
Я собі колись таку придбала.
Багиня
• 16 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Можливо ковдра дитяча парить?
Я собі колись таку придбала.
Ми ще разом спимо
Багиня
• 16 декабря 2024
Ответ длябибизяна
А без піжами дитина теж так потіє?
Якщо бачу, що розкрилась і не вкрию, то не пітніє, але може бути прохолодна, не тепла.. значить холодно, а якщо вкрию, то пітніє.
Без одягу ніколи не спала.
Некомильфо• 16 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Якраз холодно! А йому норм, і ттт не хворіє, і влітку коли всі бояться вітерця чи морозива хто часто хворіє, то моєму норм. Він і взимку морозиво жере на вулиці, і з холодильника все даю що хоче холодне. Просто я зрозуміла, що нас у дитинстві дуже кутали, то зламали нам тупо цю терморегуляцію. Тому зі своїми дітьми в мене інша методика
Багиня
• 16 декабря 2024
Ответ дляНекомильфо
Я так не можу, якщо холодна, то треба одягати
Для драки• 16 декабря 2024
Ответ дляБагиня
У вашої дитини інша,не така як у вас терморегуляція. Вкриваючи/ вдягаючи дитину тоді,коли це не потрібно ви: 1. Думаєте саморегулюючі захисні організми 2. Не даєте вашій власній дитині розвивати свої власні відчуття холоду / тепла та інше. Як у анекдоті коли мама кличе Яшу додому , а він питає: мамо, я змерз чи зголоднів?
Для драки• 16 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Без одягу ніколи не спала.
Дитина яка мерзне, буде закручуватисяу позу ембріона та тулитися до вас у вісні. Якщо вона цього не робить, то їй не холодно
Для драки• 16 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Ви шкодите власній дитині, зупиніться
Джавеліна• 17 декабря 2024
Моя сестра літом під вовняною ковдрою спить. А я зимою відчиняю вікно, бо мені жарко.
Одягніть дитину в теплу піжаму і не вкривайте
Багиня
• 17 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Скільки градусів в кімнаті і яка піжама (з рукавами, без)?
Звісно з рукавами, але не флісова. Десь 19-20 градусів. Без опалення 17
Злива інформації• 17 декабря 2024
Ну значит одеяло сильно тёплое. Укрывайте, но одеялом потоньше.
Кили и Манджаро• 17 декабря 2024
Я вообще думала, что все дети такие)))
Первый укрываться начал я уже и не помню когда. Годам к пяти. Сейчас тепло в квартире, утром прихожу будить - раскрытый часто.
Второй почти два, тоже с рождения не укрыть ничем. Пижама, носки и ей норм.
Невгамовна сила• 17 декабря 2024
Ответ дляБагиня
Одягніть теплішу піжаму. Всі діти розкриваються