МЕСТО_Встречи• 16 декабря 2024

В кого діти все розказують вам

Мій син, майже 11 років, 5 клас. Відкрита душа. Я так і хотіла, щоб він мені довіряв, розказував на скільки це можливо. Розумію, що це зміниться з часом. Але він ще дитячий, тому, мабуть, ще так. І от, я до цього не готова)
Його однокласники вже явно вступили в підлітковий вік, і всяке чудять... Розумію, це не мої діти. Але, все ж, десь і син задіяний в тих історіях, типу вчепився один матюки про мого писати на дошці кожної перерви. Чи курять в класі і всім пропонують і моєму. Чи його друг бачу вже наче й не друг, а прослідковую такий наче аб´юз, а як переписку побачила, то краще б не бачила. Чи інші хлопці б´ються між собою, чи однокласницю новеньку булять (мій це не розуміє, але я то розумію що відбувається). Коротше, коли я була такою якось все не так сприймала) І ніби добре, що розказує, але, і якби не знала, спокійніше б жила.
У вас як з дітьми, діляться з вами?
Замороженная селедка• 17 декабря 2024
Донька того ж віку, але ніби більш доросла
Так, ділиться, і переписку показує, коли якісь ситуації розповідає.
Ну матюкаються. Але якоїсь жесті не бачу.
Все приблизно як було в моєму підлітковому дитинстві.
Або я не ніжна))
Глас_Народа• 17 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Це ви собі таке вигадали, що я суто кажу йому - а що там хто зробив поганого?
Я описала в темі гострі ситуації, які були в класі, про які мені чути неприємно, і не дуже хотілося б, мабуть, до яких я не готова морально.
Ми говоримо і на інші теми.
Моя ж тема була саме про неготовність все це слухати, бо ніби й добре, що можна попередити булінг щодо своєї дитини, а з іншого - що його не стосується, мені й не треба, бо хай батьки там самі з своїми розбираються.
Удалено администрацией...
Ужгород• 17 декабря 2024
Ну рассказывает и рассказывает. Автор, а кому он ещё расскажет то что накопилось за день?Если маме в 11 лет не рассказать,то кому? Может ему на советчицу пойти? Пусть говорит, выговаривается. Вы хотели бы сейчас быть маленьким и каждый день ходить в коллектив собранный случайно из детей которые не по собственной воле там находятся?Иной раз взрослому на работе легче чем детям со сверстниками. Да и он будет приукрашивать действительность и доносить на остальных,все то же самое что тут делают взрослые тетеньки,я понимаю когда тут в сотый раз одну и ту же тему видишь уже устать от рассказов своего ребенка в 11 рано. А как спокойнее жить после его рассказов - очень просто. Надо просто снять розовые очки о человеке вцелом и ’бдить’,быть на чеку. У вас же не 10 детей, чтоб они росли как трава).