Моська-слон• 17 декабря 2024
Ситуація з «батьком»
Батько чоловіка кинув сімʼю, коли чоловіку було 6 років( більше 25 років тому), більше батька він не бачив, аліменти той не сплачував, спілкування не шукав. Мати повторно вийшла заміж. Другий чоловік був прекрасною людиною, що замінив чоловіку біологічного батька. Нещодавно дізналися, що біологічний батько помер, ніхто про це не знав, де і як похований невідомо, але можна звісно поїхати і дізнатися. Бачу, що чоловік дуже засмучений через цю ситуацію, знаю, що він все своє життя страждає через такого біологічного батька. Хто був в такій ситуації або в схожій? Як Ви це проживали? На що спиралися? Як це вплинуло на ваше подальше життя?
ЧупакабраЗеБест• 17 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Згодна, про це чоловіку і кажу, але щось чоловіка понесло не туди. Кажу ти цьому недобатьку нічого не винен.
ему надо завершить отноешния с умершим. помогиет ему советом и поддержкой.
буреЛОМКА• 17 декабря 2024
Якщо людина непотрібна була жива, то зараз вже про що мова, час втрачено.
Дикая Роза• 17 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Спадок чоловіку не треба. Мене більше хвилює чого він так сумує за цим «недобатьком».
Десь якась бабуся, мабуть, коли був маленький, казала, ’ну це ж батько’ і т.п., і воно записалося.
Насправді то чужа людина.
Мої розлучилися, коли мені був рік. Мій типу сильно нас любив, але не хотів працювати і пиво йому було дорожче за нас. Пішов зі скандалом, маму вдарив по голові молотком, зашивали.
Я бачила його за свідоме життя 3 чи 4 рази. Аліменти він іноді платив, коли зовсім припікало, коли 1 рубль, коли 3 рублі. Пізніше з´явився закон, що мінімум 20 рублів треба платити, то мені приходило 19,60 (40 коп. брала пошта за переказ).
Востаннє я бачила його пару хвилин у 1996 році.
Коли мама запитала, чи не хочу запросити його на весілля, ото я здивувалася. Чужу людину, яка навіть не в курсі, яку школу я закінчила.
Не знаю, чи живий, і мені його життя так само цікаво, як і життя якогось іншого чужого дідка.
Насправді то чужа людина.
Моська-слон
• 17 декабря 2024
Ответ дляДикая Роза
Насправді то чужа людина.
Ви праві, так казала бабуся поки була жива - мати біологічного батька(((
Начальник Анонимов• 17 декабря 2024
Я так розумію, що у вас автор, батьків живі.
Мої теж були розлучені. Я і на похорон не ходила, і на могилі не була. То була скотина. Не сумувала, але неприємний осадок був. Не жаль, просто розумієш, що ти вже кругла сирота.
І не варто вам погано відгукуватись про ту людину, це низько.
На привозе• 17 декабря 2024
батько не той, який народив, а той що виховував..скажіть чоловіку...це чужа людина для нього..
Дикая Роза• 17 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Ну так не змогла виховати сина чоловіком, а хотіла, щоб він на старості мав догляд. Її логіка якраз зрозуміла.
Моська-слон
• 17 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Недобатько-це погане слово? Ви свого скотиною назвали і не вважаєте це низько? Як назвати людину, яка при розлученні винесла все з квартири, навіть дитяче ліжко пропив, аліменти жодного разу не сплатив?
4есотка• 17 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Просто человек, алкаш больной
Что тут скажешь
Начальник Анонимов• 17 декабря 2024
Ответ дляМоська-слон
Я з своїм жила.
Ви ж лихословите на чужу вам людину.
Моська-слон
• 17 декабря 2024
Мій чоловік і свекруха теж жили, тому так і називаю з його вчинків по відношенню до близьких мені людей, і думку свою не зміню, щоб Ви мені не казали.